reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziekuje wszystkim za trzymane kciuki! Jestem po wizycie i musialam sie uspokoic. Jest zarodek, ciaza zywa, serduszko bije. Jak tylko go zobaczylam to plakalam i po prostu nic mi z obrazu nie zostalo jak zdjecie z USG. Serduszka nie slyszalam ale widzialam jak pika ❤ Ciaza jest starsza niz z OM bo wychodzi na razie 7+3 :) na znikajace objawy powiedziala gin tylko ze dobrze ze chcialam skontrolowac to. Na szczescie poki co nic sie nie dzieje. Zalozyla mi karte, dala skierowanie na badania i skierowanie na prenatalne na NFZ bo po poronieniu mowila ze mi zrobia razem z testem pappa. Wszystko wyjasnila i na ten moment wpisala termin porodu na 21.12. Mam nadzieje, ze bedzie juz tylko dobrze. Jak wyszlam to nawet poczulam chwile mdlosci az maz sie smial ale to chyba z glodu bo prawie nic dzis nie zjadlam.. Powiem tak. Wielka ulga aczkolwiek wszystko sie jeszcze moze sie zdarzyc. Ciesze sie, ze tu jestescie i tak wspieracie! ☺ A tutaj zdj malucha
Cudny 😍😍😘😘 gratulacje ❤❤
 
reklama
Dziekuje wszystkim za trzymane kciuki! Jestem po wizycie i musialam sie uspokoic. Jest zarodek, ciaza zywa, serduszko bije. Jak tylko go zobaczylam to plakalam i po prostu nic mi z obrazu nie zostalo jak zdjecie z USG. Serduszka nie slyszalam ale widzialam jak pika [emoji173] Ciaza jest starsza niz z OM bo wychodzi na razie 7+3 :) na znikajace objawy powiedziala gin tylko ze dobrze ze chcialam skontrolowac to. Na szczescie poki co nic sie nie dzieje. Zalozyla mi karte, dala skierowanie na badania i skierowanie na prenatalne na NFZ bo po poronieniu mowila ze mi zrobia razem z testem pappa. Wszystko wyjasnila i na ten moment wpisala termin porodu na 21.12. Mam nadzieje, ze bedzie juz tylko dobrze. Jak wyszlam to nawet poczulam chwile mdlosci az maz sie smial ale to chyba z glodu bo prawie nic dzis nie zjadlam.. Powiem tak. Wielka ulga aczkolwiek wszystko sie jeszcze moze sie zdarzyc. Ciesze sie, ze tu jestescie i tak wspieracie! [emoji3526] A tutaj zdj malucha
Bardzo się cieszę [emoji173]️ martwilysmy się o Ciebie [emoji7]
 
Śliczne maleństwo [emoji7]
Jestem po wizycie. Ale się wzruszylam że szczęścia [emoji7] Maluszek ma prawie 3,5cm i tak jakby pływał sobie, ruszał rączkami i nóżkami [emoji7] zakochałam się [emoji7] maluszek rośnie jak powinien, wg USG 10+2. Ze względu na moją historię dostałam duphaston dopochwowo 2x dziennie i acard mam brać więc dobrze, że już sobie wcześniej brałam :) no i zakaz seksu ale i tak nie miałam ochoty więc spoko :) jestem przeszczęśliwa [emoji7]
 
Ile dni różnicy miałaś między jednym usg a drugim? Jakiej wielkości był ten pierwszy pecherzyk?
Pierwsze usg mialam w 5+1 wedlug OM pecherzyk ciazowy mial 12 mm a pecherzyk zoltkowy nie wiem bo nie mierzyla mi. Ale na oko jakies 3/4 mm. Teraz bylam w 7+1 ale wedlug USG wychodzi 7+3. Tak wygladal ten pecherzyk jak pierscionek.
 

Załączniki

  • 502D1189-8F94-4D86-81C7-523B8C12A8E6.png
    502D1189-8F94-4D86-81C7-523B8C12A8E6.png
    315,3 KB · Wyświetleń: 60
Ja też nie lubię ciążowych spodni a szczególnie tych z materiałem na brzuch...[emoji850]w poprzedniej ciąży zamówiłam zrobię dwie takie pary i myślałam że zwariuje[emoji36]od momentu założenia było mi niewygodnie i jeszcze gorąco bo ciepła jesień a rodziłam w październiku. Po całym dniu mimo że rozmiar był jeden większy mimo wszystko i tak gdzieś mnie uwieralo i swedzialo.[emoji6]wolałam sukienki i leginsy noszone pod brzuszkiem[emoji3]
Zdecydowanie wolę zwyczajne pod brzuch[emoji4]
 
Pierwsze usg mialam w 5+1 wedlug OM pecherzyk ciazowy mial 12 mm a pecherzyk zoltkowy nie wiem bo nie mierzyla mi. Ale na oko jakies 3/4 mm. Teraz bylam w 7+1 ale wedlug USG wychodzi 7+3. Tak wygladal ten pecherzyk jak pierscionek.
Wlasnie u mnie pęcherzyk ciążowy 16mm a zoltkowy 3,4mm. Według apki miało być 6+4 ale jest mniej jak widać.. Za 10 dni mam kolejną wizyte kontrolną..
 
reklama
Bardzo się cieszę że wszystko jest dobrze. Gratulacje i teraz to spokój i relaks.ja po wczoraj dużej wizycie jestem dużo spokojniejsza jak zobaczyłam serduszko
Dziekuje wszystkim za trzymane kciuki! Jestem po wizycie i musialam sie uspokoic. Jest zarodek, ciaza zywa, serduszko bije. Jak tylko go zobaczylam to plakalam i po prostu nic mi z obrazu nie zostalo jak zdjecie z USG. Serduszka nie slyszalam ale widzialam jak pika [emoji173] Ciaza jest starsza niz z OM bo wychodzi na razie 7+3 :) na znikajace objawy powiedziala gin tylko ze dobrze ze chcialam skontrolowac to. Na szczescie poki co nic sie nie dzieje. Zalozyla mi karte, dala skierowanie na badania i skierowanie na prenatalne na NFZ bo po poronieniu mowila ze mi zrobia razem z testem pappa. Wszystko wyjasnila i na ten moment wpisala termin porodu na 21.12. Mam nadzieje, ze bedzie juz tylko dobrze. Jak wyszlam to nawet poczulam chwile mdlosci az maz sie smial ale to chyba z glodu bo prawie nic dzis nie zjadlam.. Powiem tak. Wielka ulga aczkolwiek wszystko sie jeszcze moze sie zdarzyc. Ciesze sie, ze tu jestescie i tak wspieracie! [emoji3526] A tutaj zdj malucha
 
Do góry