reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
O rany, mam tak samo. A juz najgirsze sa dla mnie zbiórki pieniędzy na chore dzieci. Co chwile cos,sie wyświetla na,fb. Obserwuje kilka gdzie zbieraja pieniadze dla dzieci z SMA i najchętniej to bym wplacila wszystko z konta

O to na razie wygrywasz w,stawce :D

Wiedziałam, ze tak będzie! Gratuluję :) jestes po prostu szczesciara, która przechodzi ciążę bezobjawowo, chciałabym tak :D
Jeszcze wszystko moze wrocic 😁 wazne by dzidzia rosla i byla zdrowa ❤️
 
Popatrz w Sinsay jakie ceny niskie a ubranka ładne :) kupiłam małej kurtke dżinsowa za 40, rsmoneske za 50, sobie trampki po 40, spodni kilka par, koszulki. A są rabaty teraz po - 25 procent. To mega tanio można się obkupic :) już bym chciała takie mini kupować :p ale zacznę dopiero ok 20 tygodnia jak będzie płeć potwierdzona :)
Ja też czekam za potwierdzeniem płci z zakupami. Dla chłopca tak naprawdę niewiele będę potrzebowac bo zostawiałam wszystko co było niezniszczone :)
 
Dziekuje wszystkim za trzymane kciuki! Jestem po wizycie i musialam sie uspokoic. Jest zarodek, ciaza zywa, serduszko bije. Jak tylko go zobaczylam to plakalam i po prostu nic mi z obrazu nie zostalo jak zdjecie z USG. Serduszka nie slyszalam ale widzialam jak pika ❤ Ciaza jest starsza niz z OM bo wychodzi na razie 7+3 :) na znikajace objawy powiedziala gin tylko ze dobrze ze chcialam skontrolowac to. Na szczescie poki co nic sie nie dzieje. Zalozyla mi karte, dala skierowanie na badania i skierowanie na prenatalne na NFZ bo po poronieniu mowila ze mi zrobia razem z testem pappa. Wszystko wyjasnila i na ten moment wpisala termin porodu na 21.12. Mam nadzieje, ze bedzie juz tylko dobrze. Jak wyszlam to nawet poczulam chwile mdlosci az maz sie smial ale to chyba z glodu bo prawie nic dzis nie zjadlam.. Powiem tak. Wielka ulga aczkolwiek wszystko sie jeszcze moze sie zdarzyc. Ciesze sie, ze tu jestescie i tak wspieracie! ☺️ A tutaj zdj malucha
Cieszę się bardzo, że wszystko dobrze 😍 I gratuluję serduszka ♥️ teraz spróbuj już się nie martwic brakiem objawów a zamiast tego ciesz się, że tak dobrze znosisz ciążę 🙂
 
Moj synko powoli zasypia w lozeczku, a ja sie.czuje taaaaka wydupcona w kosmos. Rano robilam bigos, zjadlam nawet ze smakiem, ale po południu juz stwierdzilan, ze.chce mi sie slodkiego, a konkretnie.placka z jablkami, wiec na szybkosci machnelam szarlotkę z budyniem. Zanim ostygla, to znow.mi sie.zachcialo tego bigosu 🙈 mam nadzieje,.ze jutro nie przyjdzie.mi.do.glowy, zeby polaczyc jedno.z.drugim :D
 
O rany, mam tak samo. A juz najgirsze sa dla mnie zbiórki pieniędzy na chore dzieci. Co chwile cos,sie wyświetla na,fb. Obserwuje kilka gdzie zbieraja pieniadze dla dzieci z SMA i najchętniej to bym wplacila wszystko z konta

O to na razie wygrywasz w,stawce :D

Wiedziałam, ze tak będzie! Gratuluję :) jestes po prostu szczesciara, która przechodzi ciążę bezobjawowo, chciałabym tak :D
Mąż jak zobaczy w przyszłym roku kwotę do pitow za darowizny to mnie z domu wyrzuci 🤦 ale co zrobić jak mam miękkie serce? Też śledzę kilka zbiorek, tych dzieci co choruja na sma ale nie tylko. Jak się komuś uda uzbierać to tak bardzo się cieszę, że to dziecko ma szansę na lepsze zycie. Tak bardzo współczuję tym rodzinom, że nie umiem przejść obojetnie. Co zrobić 🤷
 
Dziekuje wszystkim za trzymane kciuki! Jestem po wizycie i musialam sie uspokoic. Jest zarodek, ciaza zywa, serduszko bije. Jak tylko go zobaczylam to plakalam i po prostu nic mi z obrazu nie zostalo jak zdjecie z USG. Serduszka nie slyszalam ale widzialam jak pika ❤ Ciaza jest starsza niz z OM bo wychodzi na razie 7+3 :) na znikajace objawy powiedziala gin tylko ze dobrze ze chcialam skontrolowac to. Na szczescie poki co nic sie nie dzieje. Zalozyla mi karte, dala skierowanie na badania i skierowanie na prenatalne na NFZ bo po poronieniu mowila ze mi zrobia razem z testem pappa. Wszystko wyjasnila i na ten moment wpisala termin porodu na 21.12. Mam nadzieje, ze bedzie juz tylko dobrze. Jak wyszlam to nawet poczulam chwile mdlosci az maz sie smial ale to chyba z glodu bo prawie nic dzis nie zjadlam.. Powiem tak. Wielka ulga aczkolwiek wszystko sie jeszcze moze sie zdarzyc. Ciesze sie, ze tu jestescie i tak wspieracie! ☺ A tutaj zdj malucha
No widzisz, nawet dzidzius wiekszy niz wychodziloby z OM a ty sie tak balas 😊 super gratuluje sliczne malenstwo. I prosze mi tu juz nie siać paniki!!! 🥰😘😘😘
 
reklama
Do góry