reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wlasnie u mnie pęcherzyk ciążowy 16mm a zoltkowy 3,4mm. Według apki miało być 6+4 ale jest mniej jak widać.. Za 10 dni mam kolejną wizyte kontrolną..
Mnie kazda apka pokazuje inny tydzien. Kiedy mialas miesiaczke? Moze zagniezdzanie mialas pozniej. Jak jest pecherzyk zoltkowy to raczej nie bedzie pustego jaja. Rozumiem, ze sie martwisz sama kilka dni odchodzilam od zmyslow ale poczekaj na spokojnie. Jeszcze sie zarodek pojawi.
 
reklama
Wspaniałe wieści [emoji3590]
Dziekuje wszystkim za trzymane kciuki! Jestem po wizycie i musialam sie uspokoic. Jest zarodek, ciaza zywa, serduszko bije. Jak tylko go zobaczylam to plakalam i po prostu nic mi z obrazu nie zostalo jak zdjecie z USG. Serduszka nie slyszalam ale widzialam jak pika [emoji173] Ciaza jest starsza niz z OM bo wychodzi na razie 7+3 :) na znikajace objawy powiedziala gin tylko ze dobrze ze chcialam skontrolowac to. Na szczescie poki co nic sie nie dzieje. Zalozyla mi karte, dala skierowanie na badania i skierowanie na prenatalne na NFZ bo po poronieniu mowila ze mi zrobia razem z testem pappa. Wszystko wyjasnila i na ten moment wpisala termin porodu na 21.12. Mam nadzieje, ze bedzie juz tylko dobrze. Jak wyszlam to nawet poczulam chwile mdlosci az maz sie smial ale to chyba z glodu bo prawie nic dzis nie zjadlam.. Powiem tak. Wielka ulga aczkolwiek wszystko sie jeszcze moze sie zdarzyc. Ciesze sie, ze tu jestescie i tak wspieracie! [emoji3526] A tutaj zdj malucha
 
Moja ciąża jest o 2 tyg młodsza😐chociaż cykle regularne co 27dni😢i na sprawdzenie idę w czwarte czy wszystko dobrze...mam nadzieję że będzie dobrze

2 tygodnie to chyba jeszcze na granicy normy. Przynajmniej wg wiedzy internetowej. Ale przede wszystkim należy słuchać lekarza bo jestem pewna, ze normy normami a życie życiem ;)
 
Dziewczyny pomocy dziś Rano zaaplilowalam. Pierwsza Dawkę luteiny. TERAZ MAM. WZIĄĆ 2ale boli mnie brzuch bardzo. BOJĘ SIĘ nargorszego
Po luteinie są czasem wzdecia. To nie taki ból brzucha?


@ElaStyczna no widzisz!! Mówiłam, ze byś się nie przejmowała i ze brak objawów o niczym nie świadczy! Cudne maleństwem!


2 tygodnie to chyba jeszcze na granicy normy. Przynajmniej wg wiedzy internetowej. Ale przede wszystkim należy słuchać lekarza bo jestem pewna, ze normy normami a życie życiem ;)
U mnie wychodzi ponad 2tyg różnicy między terminem z OM a z USG. Z om mi wychodzi na 26.11, a na usg we wtorek według długości crl był 7 tydzień i 3dni wiec termin na 14.12 :D
 
Cudownie Kochana!!!!❤❤ ale tamtemu lekarzowi to bym nakopała

5tydzien widac ciemna krope, za tydz mam wizyte ;) dostalam l4 :) Zobacz załącznik 1115648
Supeeer ❤❤❤ rośnijcie zdrowo ❤❤❤
Byłam dzisiaj na usg i zobaczyłam po raz pierwszy w życiu zarodek z bijącym serduszkiem. Wiek jak z miesiączki 7 plus 2. Jeśli ktoś pamiętał i trzymał kciuki, to dziękuję. Dostałam też duphaston na wszelki wypadek, ze względu na moją historię poronień, ale na razie nie mam żadnych plamień ani innych zlych objawów. Jak myślicie - brac, nie brać?
Światnie ❤❤❤ ale juz duze maleństwo ❤❤❤ duzo zdrówka ❤❤
Jestem po wizycie. Ale się wzruszylam że szczęścia 😍 Maluszek ma prawie 3,5cm i tak jakby pływał sobie, ruszał rączkami i nóżkami 😍 zakochałam się 😍 maluszek rośnie jak powinien, wg USG 10+2. Ze względu na moją historię dostałam duphaston dopochwowo 2x dziennie i acard mam brać więc dobrze, że już sobie wcześniej brałam :) no i zakaz seksu ale i tak nie miałam ochoty więc spoko :) jestem przeszczęśliwa 😍
Bedzie dobrze, już nie długo pojawi się serduszko ❤❤❤
U mnie dziewczyny nie ma serduszka jeszcze. Ciąża młodsza ale nie podał dokładnie co do dnia. Około 6.
Pierścionek z brylantem jest, na upartego mówi jak się człowiek wpatrzy to coś tam pulsuje, mi się też wydawało przez chwilę ale pewności nie ma.
Mam zrobić krzywą cukrową i przyjść za 2 tyg.
Pojawi się już nie długo ❤❤
Na apce miałam 6+4 ale powiedziała, że będzie o tydzień młodsza gdzieś... W sumie nie do końca mnie ta wizyta uspokoiła. Jedyny plus, że można wykluczyć puste jajo, które miałam przy pierwszej ciąży..
Super !!! Wspaniałe że wszystko dobrze ❤❤❤
Dziekuje wszystkim za trzymane kciuki! Jestem po wizycie i musialam sie uspokoic. Jest zarodek, ciaza zywa, serduszko bije. Jak tylko go zobaczylam to plakalam i po prostu nic mi z obrazu nie zostalo jak zdjecie z USG. Serduszka nie slyszalam ale widzialam jak pika ❤ Ciaza jest starsza niz z OM bo wychodzi na razie 7+3 :) na znikajace objawy powiedziala gin tylko ze dobrze ze chcialam skontrolowac to. Na szczescie poki co nic sie nie dzieje. Zalozyla mi karte, dala skierowanie na badania i skierowanie na prenatalne na NFZ bo po poronieniu mowila ze mi zrobia razem z testem pappa. Wszystko wyjasnila i na ten moment wpisala termin porodu na 21.12. Mam nadzieje, ze bedzie juz tylko dobrze. Jak wyszlam to nawet poczulam chwile mdlosci az maz sie smial ale to chyba z glodu bo prawie nic dzis nie zjadlam.. Powiem tak. Wielka ulga aczkolwiek wszystko sie jeszcze moze sie zdarzyc. Ciesze sie, ze tu jestescie i tak wspieracie! ☺ A tutaj zdj malucha


Ależ się dziś Wami stresowałam ✊✊ trzymałam kciuki cały czas ✊✊

Rośnijcie zdrowo kobietki ✊
 
reklama
Do góry