reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Godzinę temu moja kotka [emoji250] tak się do mnie przytulała, że aż uzarla mnie w nos...tak straasznie kocha [emoji3590] Od tamtej pory nie śpię...
Poza tym mam wzdęcie po tej pizzy wczorajszej chyba i strasznego stresa przed dzisiejszą wizytą.
Mam nadzieję, że jeszcze pośpię....

Boję się, że będę miała ciśnienie wyrąbane w kosmos, że coś będzie nie tak, że Pani doktor przyczepi się do mojego wieku i wagi... myśli cały czas krążą... galopują wręcz. I tak się nakręcam...
 
Godzinę temu moja kotka [emoji250] tak się do mnie przytulała, że aż uzarla mnie w nos...tak straasznie kocha [emoji3590] Od tamtej pory nie śpię...
Poza tym mam wzdęcie po tej pizzy wczorajszej chyba i strasznego stresa przed dzisiejszą wizytą.
Mam nadzieję, że jeszcze pośpię....

Boję się, że będę miała ciśnienie wyrąbane w kosmos, że coś będzie nie tak, że Pani doktor przyczepi się do mojego wieku i wagi... myśli cały czas krążą... galopują wręcz. I tak się nakręcam...
Ja dzisiaj też mam wizytę i mega się denerwuje. Ale bądźmy pozytywnie nastawione ☺️ na którą masz swoją ?
 
Ostatnia edycja:
Ja mam jutro wizytę około 12. Byłam dwa tygodnie temu i widział sam pęcherzyk. Mam nadzieję że zobaczy już coś w środku ;) przypomnę że miesiąc temu miałam lyzeczkowanie a już jestem w ciąży. W poprzedniej nie miałam żadnych objawow, za to teraz piersi mnie bolą i od dwóch dni pojawiły się mdłości ale bez wymiotów.
 
Ja mam jutro wizytę około 12. Byłam dwa tygodnie temu i widział sam pęcherzyk. Mam nadzieję że zobaczy już coś w środku ;) przypomnę że miesiąc temu miałam lyzeczkowanie a już jestem w ciąży. W poprzedniej nie miałam żadnych objawow, za to teraz piersi mnie bolą i od dwóch dni pojawiły się mdłości ale bez wymiotów.
W tej ciąży poronionej nie miałaś żadnych objawów?
 
Dziewczyny, od jakiehos czasu mam takie hmm mokre sny.. i orgazm w snie.. przeklada sie to na rzeczywistosc tyle ze jeszcze spie :/ no i jak dostaje orgazm boli mnie brzuch na dole :/ nie jest to kontrolowany orgazm,jestem w fazie rem wtedy i przez bol sie wybudzam,boje sie ze cos sie stanie z dzidzia :(
 
reklama
Do góry