reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

@Piernik98 odchodzi się od podawania dolarganu. U nas w szpitalu wycofali w zeszłym roku.
Podali mi przy pierwszym porodzie. Miałam nieprzyjemna jazdę, a synek miał problemy z oddychaniem i obniżone napięcie mięśniowe.
Coś rzeczywiście jest z tym dolarganem może na rzeczy bo u mnie było tak samo, problemy z oddychaniem i 0 punktów za napięcie miesniowe. Oczywiscie brak kontaktu skóra do skory i pierwszego karmienia bo ja od razu zabrali. Strasznie długo nie mogłam się pogodzić z tym ze miała taki start mimo idealnej bezproblemowej ciąży.
 
reklama
Powiem wam, dziś kupiłam w pepco pajacyki i body bo jest na wszystko -30% wiem ,że to za szybko Ale w pierwszej i drugiej ciąży też kupowałam:)
Ja dziś jak byłam w Pepco to rozmarzylam sie na widok dziewczęcych ubranek.. ehh marzę, zeby w brzuszku mieszkała zdrowa córeczka 🙂 dla dziewczynek zawsze w Pepco jest tyle pięknych ciuszkow a dla chłopaków bieda.. przynajmniej w moim Pepco tak jest.
 
Dziekuje wszystkim za trzymane kciuki! Jestem po wizycie i musialam sie uspokoic. Jest zarodek, ciaza zywa, serduszko bije. Jak tylko go zobaczylam to plakalam i po prostu nic mi z obrazu nie zostalo jak zdjecie z USG. Serduszka nie slyszalam ale widzialam jak pika ❤ Ciaza jest starsza niz z OM bo wychodzi na razie 7+3 :) na znikajace objawy powiedziala gin tylko ze dobrze ze chcialam skontrolowac to. Na szczescie poki co nic sie nie dzieje. Zalozyla mi karte, dala skierowanie na badania i skierowanie na prenatalne na NFZ bo po poronieniu mowila ze mi zrobia razem z testem pappa. Wszystko wyjasnila i na ten moment wpisala termin porodu na 21.12. Mam nadzieje, ze bedzie juz tylko dobrze. Jak wyszlam to nawet poczulam chwile mdlosci az maz sie smial ale to chyba z glodu bo prawie nic dzis nie zjadlam.. Powiem tak. Wielka ulga aczkolwiek wszystko sie jeszcze moze sie zdarzyc. Ciesze sie, ze tu jestescie i tak wspieracie! ☺️ A tutaj zdj malucha
 

Załączniki

  • 008373AB-D3B3-4AEA-B116-425113EE917D.jpeg
    008373AB-D3B3-4AEA-B116-425113EE917D.jpeg
    149,8 KB · Wyświetleń: 97
Ja dziś 7+6 i czuję się coraz gorzej... Po cichu liczyłam, że może dotrwam do II trymestru bez ekscesów ale chyba się nie obejdzie 🤦‍♀️
Boli mnie głowa i coraz bardziej mnie mdli, niby nadal jem praktycznie wszystko ale są już zapachy od których mnie odrzuca, np. wędliny 🤷‍♀️ jestem już po dwóch paracetamolach ale nie pomogło, a akurat bóle głowy mnie bardzo stresują bo przez lata miałam bardzo silne migreny / bóle napięciowe i łykałam mnóstwo leków. Od roku praktycznie miałam spokój i boję się żeby przy ciąży nie wróciło bo nie mam czym się ratować 😕
Także mi dziś humor siada, ale miło widzieć Wasze pozytywne relacje z wizyt 😍
 
Dziekuje wszystkim za trzymane kciuki! Jestem po wizycie i musialam sie uspokoic. Jest zarodek, ciaza zywa, serduszko bije. Jak tylko go zobaczylam to plakalam i po prostu nic mi z obrazu nie zostalo jak zdjecie z USG. Serduszka nie slyszalam ale widzialam jak pika ❤ Ciaza jest starsza niz z OM bo wychodzi na razie 7+3 :) na znikajace objawy powiedziala gin tylko ze dobrze ze chcialam skontrolowac to. Na szczescie poki co nic sie nie dzieje. Zalozyla mi karte, dala skierowanie na badania i skierowanie na prenatalne na NFZ bo po poronieniu mowila ze mi zrobia razem z testem pappa. Wszystko wyjasnila i na ten moment wpisala termin porodu na 21.12. Mam nadzieje, ze bedzie juz tylko dobrze. Jak wyszlam to nawet poczulam chwile mdlosci az maz sie smial ale to chyba z glodu bo prawie nic dzis nie zjadlam.. Powiem tak. Wielka ulga aczkolwiek wszystko sie jeszcze moze sie zdarzyc. Ciesze sie, ze tu jestescie i tak wspieracie! ☺ A tutaj zdj malucha


Wspaniale !!!!


Ale dzisiaj udany dzień :-)
 
Ja dziś jak byłam w Pepco to rozmarzylam sie na widok dziewczęcych ubranek.. ehh marzę, zeby w brzuszku mieszkała zdrowa córeczka 🙂 dla dziewczynek zawsze w Pepco jest tyle pięknych ciuszkow a dla chłopaków bieda.. przynajmniej w moim Pepco tak jest.
Też tak na początku myślałam że dla dziewczynek jest więcej fajnych ubrań-wlasciwie ubranek mini😉ale jak uda mi się trafić na dostawę to jest wybór rozmiarów i możliwość ładnego ubioru nawet na większą okazję...
 
Ja mam za 10 dni i też się będę mega stresować. Moja pierwsza ciąża- pusty pęcherzyk i zabieg... Kolejna w 9 tyg przestało bić serduszko, mimo że na poprzedniej wizycie i wyniki wszystko idealnie. Jestem tak przewrażliwiona, że nie potrafie się cieszyć. Fajnie, że jest w macicy, że jest pęcherzyk zoltkowy to wyklucza to puste jajo ale chyba do końca pierwszego trymestru nie odetchne spokojnie.
Kochana ja Cię doskonale rozumiem. Mam za sobą 4 poronienia.. w jednej z tych ciąż też w 9 tygodniu przestało być serduszko.. ciężko jest wierzyć, że tym razem skończy się dobrze, szczególnie na początku ciąży.. ja dzis trochę odetchnęłam i zaczęłam myśleć bardziej optymistycznie ale to zasługa lekarza.. ale i tak czekam z niecierpliwoscia na badania prenatalne, czy wszystko będzie ok z babelkiem..
 
reklama
Ja odkąd mam dziecko jestem bardzo wrażliwa na krzywdę dzieci o często płacze jak coś przeczytam. A teraz w ciąży to już w ogóle. U mnie takie mocne wzruszenie to byl jeden z pierwszych objawów ciąży. Ledwo zaczęłam coś czytać o jakimś dzieciaczku i od razu łzy w oczach i dało mi to do myślenia, czy nie jestem w ciąży ;)
O rany, mam tak samo. A juz najgirsze sa dla mnie zbiórki pieniędzy na chore dzieci. Co chwile cos,sie wyświetla na,fb. Obserwuje kilka gdzie zbieraja pieniadze dla dzieci z SMA i najchętniej to bym wplacila wszystko z konta
18 miesięcy:) tez rok po roku
O to na razie wygrywasz w,stawce :D
Dziekuje wszystkim za trzymane kciuki! Jestem po wizycie i musialam sie uspokoic. Jest zarodek, ciaza zywa, serduszko bije. Jak tylko go zobaczylam to plakalam i po prostu nic mi z obrazu nie zostalo jak zdjecie z USG. Serduszka nie slyszalam ale widzialam jak pika ❤ Ciaza jest starsza niz z OM bo wychodzi na razie 7+3 :) na znikajace objawy powiedziala gin tylko ze dobrze ze chcialam skontrolowac to. Na szczescie poki co nic sie nie dzieje. Zalozyla mi karte, dala skierowanie na badania i skierowanie na prenatalne na NFZ bo po poronieniu mowila ze mi zrobia razem z testem pappa. Wszystko wyjasnila i na ten moment wpisala termin porodu na 21.12. Mam nadzieje, ze bedzie juz tylko dobrze. Jak wyszlam to nawet poczulam chwile mdlosci az maz sie smial ale to chyba z glodu bo prawie nic dzis nie zjadlam.. Powiem tak. Wielka ulga aczkolwiek wszystko sie jeszcze moze sie zdarzyc. Ciesze sie, ze tu jestescie i tak wspieracie! ☺ A tutaj zdj malucha
Wiedziałam, ze tak będzie! Gratuluję :) jestes po prostu szczesciara, która przechodzi ciążę bezobjawowo, chciałabym tak :D
 
Do góry