reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam podobnie. Ciąża młodsza... Pęcherzyk widoczny z całkiem żółtym. (Ys 3mm) mam przyjść za 10 dni na kontrole...

Ja też tak miałam, z OM wychodził 6+1, ale był sam pęcherzyk z "żółtkiem" ;) Stresowałam się, ale okazało się przy wizycie na następny tydzień, że wg USG ciąża 6 dni młodsza i już biło serduszko :) Więc na pewno będzie dobrze ❤️
 
reklama
Ja też tak miałam, z OM wychodził 6+1, ale był sam pęcherzyk z "żółtkiem" ;) Stresowałam się, ale okazało się przy wizycie na następny tydzień, że wg USG ciąża 6 dni młodsza i już biło serduszko :) Więc na pewno będzie dobrze ❤
Ja mam za 10 dni i też się będę mega stresować. Moja pierwsza ciąża- pusty pęcherzyk i zabieg... Kolejna w 9 tyg przestało bić serduszko, mimo że na poprzedniej wizycie i wyniki wszystko idealnie. Jestem tak przewrażliwiona, że nie potrafie się cieszyć. Fajnie, że jest w macicy, że jest pęcherzyk zoltkowy to wyklucza to puste jajo ale chyba do końca pierwszego trymestru nie odetchne spokojnie.
 
Ja na lato na pewno też się przerzuce na sukienki :) ale przy takiej pogodzie jak teraz (u mnie dziś koło 10 stopni) i brzuszku małych rozmiarów takie spodnie z gumą na brzuszku mi pasuja :)

Ja muszę się zaopatrzyć chyba w takie gacie, 9 tydzień, a brzuchola mi już wywaliło 😱 Ale ja raczej z tych drobniejszych, więc widać od razu... A o dżinsach to mogę już pomarzyć 😂 Dobrze, że lato idzie, lubię sukienki, będą jak znalazł 😁
 
Ja na lato na pewno też się przerzuce na sukienki :) ale przy takiej pogodzie jak teraz (u mnie dziś koło 10 stopni) i brzuszku małych rozmiarów takie spodnie z gumą na brzuszku mi pasuja :)
Ja nie miałam problemów w poprzednich ciążach początkowo, nigdy też nie poronilam. Ale też się strasznie stresuję ze względu na swój wiek.
Najpierw czy nie jest pusty pęcherzyk ( jutro się dowiem), potem serduszko...potem prenatalne. Strasznie dużo stresu...
 
Dziewczyny co to jest ten hematokryt? Nigdy nie miałam podwyższonego tego i teraz się na czytałam po necie i juz zaczynam. Się bać😭😭spotkała się któraś z Was z tym?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200505_152524_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200505_152524_com.android.chrome.jpg
    189,1 KB · Wyświetleń: 52
Dziewczyny co to jest ten hematokryt? Nigdy nie miałam podwyższonego tego i teraz się na czytałam po necie i juz zaczynam. Się bać😭😭spotkała się któraś z Was z tym?

Znalazłam coś takiego :

Hematokryt w ciąży

"Morfologia krwi kobiet w ciąży może odbiegać od normy. U kobiet, które spodziewają się dziecka, następuje spadek poziomu hematokrytu o 4–7% i jest to normalne."

A jaki zakres podaje Twoje laboratorium?
 
Cały czas myślałam że będę rodzic naturalnie jednak okazało się że miałam cesarke
Ja będę testowała za kilka dni , dziś jest dopiero 19 dzień cyklu , mam takie same objawy jak ty , a ze mam 2 ciąże za sobą w tym jedno poronienie to jestem dobrej myśli ;)
Znalazłam coś takiego :

Hematokryt w ciąży

"Morfologia krwi kobiet w ciąży może odbiegać od normy. U kobiet, które spodziewają się dziecka, następuje spadek poziomu hematokrytu o 4–7% i jest to normalne."

A jaki zakres podaje Twoje laboratorium?
Ale ja nie mam właśnie tego poniżej normy tylko powyżej ☹️
 
reklama
Tutaj daje normy mojego labolatorium
 

Załączniki

  • Screenshot_20200505_152534_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200505_152534_com.android.chrome.jpg
    140,1 KB · Wyświetleń: 47
Do góry