reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Umieram dzis na ból głowy. Przed ciaza nie znalam bolu glowy prawie...no jedynie jak bylam chora i mialam gorączke. Ma ktoras moze podobnie z tym bolem? Przyczyna sa hormony tez czy co? Jakies sposoby moze? Ostatecznie wezme paracetamol ale moze jakos inaczej da sie zlagodzic bo umre zaraz. Czuje jakby mi tak serce ciezko bilo i nie wiem moze krew mi nie doplywa na mozgu 🤣🤣🤣
 
Dziewczyny moja ciąża jest już nie do ukrycia [emoji33][emoji33][emoji33] a to dopiero 10+2!! Dziś w sklepie spotkałam znajoma rodziców. Byłam przed nią w kolejce. Tzn najpierw mi weszła w kolejkę więc grzecznie mówię "przepraszam, ja też czekam w kolejce" a za chwilę "dzień dobry" [emoji23] Kontynuujac, wypakowuje zakupy na taśmę a babka do mnie "ooo czyżby rodzina miała się powiększyć?" Nie miałam co zaprzeczać ale myślałam, że obcy mi ludzie raczej będą się zastanawiać czy mam większy brzuszek bo mi się przytyło czy też może ewentualnie jestem w ciąży [emoji848] trochę mnie zamurowało [emoji16][emoji23]
Hehe [emoji16]
Ja ze spokojem dzisiaj mogłabym powiedzieć: nie, to [emoji487] pizza [emoji12][emoji1787]
 
Ja w ciazowych chodzilam do pracy bo wygodne byly i nie cisnely w bebol [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] mialam je wtedy do cyckow [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ja już też w jeansy nie wchodzę. To znaczy za bardzo uciskają. Ale nie kupuję ciążowych na razie bo mam stracha.
A jutro pewnie będę miała cykora przed badaniem jak Ty. Zresztą już mam.
 
dwójka to u mnie max.
Zawsze chciałam dwoje bo sama mam jedna siostrę i spoczko. Ale... jak będzie jedynak to tez przezyje ;)
Więcej to dla mnie nie do pomyślenia bo jednak bardzo by mi to nie pasowało do trybu życia jaki prowadzę ;)
Heh to różnie może wyjść [emoji12]
Chciałam dwójkę... więc miałam dwójkę [emoji4] przez ostatnie 15 lat były dwie sztuki... I nagle... niespodzianka [emoji1787]
 
To jest wszystko osobnicze. Ile ciąż tyle objawów o różnym nasileniu.
A jak z piciem? Utrzymujesz wodę?
Jeśli tak to spróbuj soki warzywne pić, albo warzywno-owocowe. Smoothie sobie zrób.

Ja mam 6+1 i jest róznie...jeden dzień nie jem a w drugi nadrabiam.
Tylko ja nie powinnam nadrabiac. Mam sporą nadwage i nie zamierzam przytyć w ciąży ani kilograma.
Bardzo dużo pije, ciągle jestem spragniona, jakbym kaca miała 😅 przez to ciągle siusiam. Ale to prawda soki owocowe chętnie piję więc musze się na nie przerzucić
 
Umieram dzis na ból głowy. Przed ciaza nie znalam bolu glowy prawie...no jedynie jak bylam chora i mialam gorączke. Ma ktoras moze podobnie z tym bolem? Przyczyna sa hormony tez czy co? Jakies sposoby moze? Ostatecznie wezme paracetamol ale moze jakos inaczej da sie zlagodzic bo umre zaraz. Czuje jakby mi tak serce ciezko bilo i nie wiem moze krew mi nie doplywa na mozgu 🤣🤣🤣
Może spacer 😊
 
reklama
Heh to różnie może wyjść
emoji12.png

Chciałam dwójkę... więc miałam dwójkę
emoji4.png
przez ostatnie 15 lat były dwie sztuki... I nagle... niespodzianka
emoji1787.png
Za ponad 15 lat to już mnie nic nie powinno zaskoczyć, ja celowo późno zaczęłam z pierwszym 😆
 
Do góry