reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja jeszcze nie zaopatrzam się w ciuchy ciążowe , jak na razie jeszcze mieszczę się w swoje 34. Ale pewnie szybko będę musiała się przeprosić na inne rozmiar
 
Umieram dzis na ból głowy. Przed ciaza nie znalam bolu glowy prawie...no jedynie jak bylam chora i mialam gorączke. Ma ktoras moze podobnie z tym bolem? Przyczyna sa hormony tez czy co? Jakies sposoby moze? Ostatecznie wezme paracetamol ale moze jakos inaczej da sie zlagodzic bo umre zaraz. Czuje jakby mi tak serce ciezko bilo i nie wiem moze krew mi nie doplywa na mozgu 🤣🤣🤣
A dużo wody pijesz? U mnie bóle głowy najczęściej są z odwodnienia. Chociaż miałam kilka dni w ciazy, gdy głowa mnie mocno bolała i nie wiem w sumie dlaczego. Przeszło na kolejny dzień.
 
Umieram dzis na ból głowy. Przed ciaza nie znalam bolu glowy prawie...no jedynie jak bylam chora i mialam gorączke. Ma ktoras moze podobnie z tym bolem? Przyczyna sa hormony tez czy co? Jakies sposoby moze? Ostatecznie wezme paracetamol ale moze jakos inaczej da sie zlagodzic bo umre zaraz. Czuje jakby mi tak serce ciezko bilo i nie wiem moze krew mi nie doplywa na mozgu [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Mnie przedwczoraj strasznie głowa bolała. Paracetamol nie pomógł.
Wzięłam letni prysznic i trochę zelżało.

Mój mąż zawsze polewa sobie przedramiona zimną wodą. Mówi, że pomaga.
Ja wybrałam cieplejszą opcję [emoji4]
 
Umieram dzis na ból głowy. Przed ciaza nie znalam bolu glowy prawie...no jedynie jak bylam chora i mialam gorączke. Ma ktoras moze podobnie z tym bolem? Przyczyna sa hormony tez czy co? Jakies sposoby moze? Ostatecznie wezme paracetamol ale moze jakos inaczej da sie zlagodzic bo umre zaraz. Czuje jakby mi tak serce ciezko bilo i nie wiem moze krew mi nie doplywa na mozgu 🤣🤣🤣
Mnie boli już kolejny dzień z rzędu.. Ale wytrzymać się da. Nie biorę leków żadnych póki co. Ale jak nie możesz funkcjonować to paracetamol i łóżko :)
 
A u mnie późne macierzyństwo nie było planowane. Tak z życia wyszło.
Różnica wieku będzie dwa lata i dwa miesiące czyli 26 miesięcy.
Pracowałam przez 11 lat w korpo i robiłam karierę i myślałam że to jest ważne- nie jest 🤣
Macierzyństwo to jest coś co mnie spełnia najbardziej i najchętniej zostałabym już kurą domowa bez ambicji 🤣🤣🤣
Po poronieniu 2 ciąży nawet boję się wypowiadać ile bym chciała Dzieci.
Pewnie jak większość z Was wie że planować to sobie można a życiem życiem.
 
U mnie przygody z jelitami są wyborne.
Rano nie mogłam zrobić kupki ... siedzę i siedze i jakos poszlo . A teraz gnałam bo mam lekkie rozwolnienie. To jest jakaś .
M A s A k r A 😮
 
O a może Wy macie jakiś pomysł.
Szukam ciążowych legginsów sportowych z funkcyjnego, szybkoschnącego materiału. Niedługo nie będę już kisić brzucha w spodniach trekkingowych a w górach wiadomo, że warunki bywają zmienne.

Wiem, że H&M ma w swojej ofercie ale oczywiście jak na złość żaden model nie ma mojego rozmiaru.
 
A dużo wody pijesz? U mnie bóle głowy najczęściej są z odwodnienia. Chociaż miałam kilka dni w ciazy, gdy głowa mnie mocno bolała i nie wiem w sumie dlaczego. Przeszło na kolejny dzień.
Staram sie duzo pic, juz na szczescie troche lepiej ale myslalam ze nie wytrzymam. Przeszlo po lyku mocnej kawy
 
reklama
O a może Wy macie jakiś pomysł.
Szukam ciążowych legginsów sportowych z funkcyjnego, szybkoschnącego materiału. Niedługo nie będę już kisić brzucha w spodniach trekkingowych a w górach wiadomo, że warunki bywają zmienne.

Wiem, że H&M ma w swojej ofercie ale oczywiście jak na złość żaden model nie ma mojego rozmiaru.

Na Bon Prixie widziałam że sa za 74 zl


Screenshot_20200505-170621_bonprix.jpg
 
Do góry