reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dasz sobie doskonale radę. Teraz może Ci się to wydawać nierealne, bo jesteś zmęczona i słabiej się czujesz. Ale będzie dobrze [emoji4]
Jestem najczęściej sama z dziećmi ( też wśród nich są trudniejsze w obsłudze egzemlaprze [emoji16][emoji6]). Mój mąż dużo pracuje, a jak wraca, to odsypia dyżury. Nie mam nikogo do pomocy. Ale im więcej mam obowiązków, to jestem lepiej zorganizowana. I przyznam szczerze, że teraz jest mi nieco łatwiej, bo odpada zawożenie dzieci do szkoły i przedszkola i na zajęcia dodatkowe. Dzięki temu mogę więcej na spokojnie w domu porobić.
Chyba bym nie ogarnęła tylu dzieci i podziwiam Ciebie i każda inna mame, która ma kilkoro dzieci [emoji846] ja przy jednym nie wiem gdzie ręce włożyć, jestem wiecznie zmęczona, niewyspana i mam problemy z organizacją [emoji23] chyba, że ten mój to taki trudny przypadek.. tzn, że jest wymagający od urodzenia to wiem ale mam poczucie, że sobie kiepsko radzę w tej kwestii i mimo, że ciąża planowana to ja jestem trochę przerażona jak sobie z dwójką dam radę jak z jednym czasem nie mogę [emoji848]
 
Dziewczyny mam lekkie plamienie (doslownie kropla)i brazowawy sluz przy podcieraniu. Czy któraś z Was miała tak w 5-6 tyg?
 
Zachcianki a płeć.
Pierwsza ciąża - jadłam tylko nabial, warzywa i owoce (głównie cytrusy) - syn.
Drugie, trzecie i czwarte dziecko jadłam wszystko, choć najwięcej słodyczy i cytrusów - syn, córka, syn.
Teraz nabial, Pomidory, cytrusy i od kilku dni słodycze, na które wcześniej patrzeć nie mogłam. Ciekawe kto będzie? [emoji848]
 
Zachcianki a płeć.
Pierwsza ciąża - jadłam tylko nabial, warzywa i owoce (głównie cytrusy) - syn.
Drugie, trzecie i czwarte dziecko jadłam wszystko, choć najwięcej słodyczy i cytrusów - syn, córka, syn.
Teraz nabial, Pomidory, cytrusy i od kilku dni słodycze, na które wcześniej patrzeć nie mogłam. Ciekawe kto będzie? [emoji848]
Grunt aby zdrowe :*
 
reklama
Do góry