reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Coś do domu, piękny kwiat, świece?
Mam pytanie.Zostalismy zaproszeni na urodziny brata męża i jego żony(oboje maja urodziny w maju więc robią razem)[emoji52]maz prezentem dla brata się zajmie jakieś narzędzia do majsterkowania...natomiast jeśli chodzi o jego żone to kupno prezentu pozostało mi...[emoji6]i nie mam wg pomyslu[emoji849]doradzićie mi?a bratowa ma 26lat w czerwcu pierwszy raz zostanie mama ale nie chciałabym kupywac coś dla dziecka bo małemu osobno kupimy po urodzeniu[emoji6]niedawno wprowadzili się do domku na wsi,kosmetyki raczej odpadają bo sie nie maluje a do ciała też nie wiem czy wypada żeby nie zmieniać zapachu który maluszek pozna oo urodzeniu...
 
reklama
Pierwsza wizyta chyba o 17.30 @martini31 :)

Ja też chcę zamówić te książki chociaż cena troszkę odstrasza [emoji51]
Dzien dobry!
trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty chociaż jeśli dobrze widziałam to dziś bardziej pod wieczór oblężenie?


ja właśnie zamówiłam zestaw książek mamy dla mamy. Podobno jeszcze dziś wyślą :D

W ogóle moi teściowie chcieli nam złożyć krótka wizytę bo będą w naszym mieście ale na szczęście mąż się wykręcił. Ja czuje się na ogół dobrze ale są momenty, ze jest tragedia - albo śpię albo mi niedobrze, nie ma żadnej regularności żebym mogła przeciwdziec godzinę chociaż. A ze na razie chcemy temat ciąży utrzymać w tajemnicy to mi nie na rękę teraz wizyty.
 
Wlasnie dostalam wczoraj email ze moje ksiazki zostaly wyslane i w przeciagu 10 dni beda u mnie 😱😱😱 w takim razie syzbko zbieram sie za konczenie pracy licencjackiej bo musze miec czas na czytanie 😂 na szczescie sesja egzaminacyjna odbedzie sie przez internet wiec mysle ze uczyc sie wiecie...nie trzeba 😂 z notatkami obok 🤣
 

Załączniki

  • Screenshot_20200505-102251_Chrome.jpg
    Screenshot_20200505-102251_Chrome.jpg
    152,6 KB · Wyświetleń: 58
  • Screenshot_20200505-102300_Chrome.jpg
    Screenshot_20200505-102300_Chrome.jpg
    166,1 KB · Wyświetleń: 59
  • Screenshot_20200505-102256_Chrome.jpg
    Screenshot_20200505-102256_Chrome.jpg
    190,4 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Do góry