reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam pytanie.Zostalismy zaproszeni na urodziny brata męża i jego żony(oboje maja urodziny w maju więc robią razem)😐maz prezentem dla brata się zajmie jakieś narzędzia do majsterkowania...natomiast jeśli chodzi o jego żone to kupno prezentu pozostało mi...😉i nie mam wg pomyslu🙄doradzićie mi?a bratowa ma 26lat w czerwcu pierwszy raz zostanie mama ale nie chciałabym kupywac coś dla dziecka bo małemu osobno kupimy po urodzeniu😉niedawno wprowadzili się do domku na wsi,kosmetyki raczej odpadają bo sie nie maluje a do ciała też nie wiem czy wypada żeby nie zmieniać zapachu który maluszek pozna oo urodzeniu...
To może jakaś książka ?
 
reklama
Ja dzisiaj 7+0 mdłości się nasilają, ciągle ziewam mimo, że codziennie mam drzemkę ostatnio nawet dwie w ciagu dnia... Coraz mniej jem bo mój organizm niewiele akcpetuje, prawie wszystko mnie obrzydza 😔 myślicie, że kiedy to minie? A może jeszcze się będzie nasilać?

A ja 2 ciąża jak narazie bezobjawowo. Zero mdłości i innych niepożądanych objawów 😀 byłam pewna że za nie będzie tak cudownie jak w pierwszej ale jednak 16 czerwca bede miała prenatalne. Jakis projekt dla mam mieszkających na Śląsku i badania 1 i polowkowe gratis + badanie krwi więc skorzystam.

PS czy to normalne by córce 20 miesięcy przetluszczaly się włosy po 2 dniach?? Mylam przedwczoraj a teraz tluste
 
A ja 2 ciąża jak narazie bezobjawowo. Zero mdłości i innych niepożądanych objawów 😀 byłam pewna że za nie będzie tak cudownie jak w pierwszej ale jednak 16 czerwca bede miała prenatalne. Jakis projekt dla mam mieszkających na Śląsku i badania 1 i polowkowe gratis + badanie krwi więc skorzystam.

PS czy to normalne by córce 20 miesięcy przetluszczaly się włosy po 2 dniach?? Mylam przedwczoraj a teraz tluste
Nie mam pojęcia bo mojemu małemu myje codziennie 😉
 
A ja 2 ciąża jak narazie bezobjawowo. Zero mdłości i innych niepożądanych objawów 😀 byłam pewna że za nie będzie tak cudownie jak w pierwszej ale jednak 16 czerwca bede miała prenatalne. Jakis projekt dla mam mieszkających na Śląsku i badania 1 i polowkowe gratis + badanie krwi więc skorzystam.

PS czy to normalne by córce 20 miesięcy przetluszczaly się włosy po 2 dniach?? Mylam przedwczoraj a teraz tluste
Mysle ze tak, mala pewnie biega to i spocona jest ;) moja tez tak ma ;)
 
Jaką będziecie miec teraz różnice między dziećmi jak najmlodsze wyjdzie w grudniu? U mnie bedzie dokładnie 23 miesiace, a rocznikowo rok po roku :D
 
reklama
Dziewczyny moja ciąża jest już nie do ukrycia 😱😱😱 a to dopiero 10+2!! Dziś w sklepie spotkałam znajoma rodziców. Byłam przed nią w kolejce. Tzn najpierw mi weszła w kolejkę więc grzecznie mówię "przepraszam, ja też czekam w kolejce" a za chwilę "dzień dobry" 😂 Kontynuujac, wypakowuje zakupy na taśmę a babka do mnie "ooo czyżby rodzina miała się powiększyć?" Nie miałam co zaprzeczać ale myślałam, że obcy mi ludzie raczej będą się zastanawiać czy mam większy brzuszek bo mi się przytyło czy też może ewentualnie jestem w ciąży 🤔 trochę mnie zamurowało 😁😂
 
Do góry