reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam pytanie.Zostalismy zaproszeni na urodziny brata męża i jego żony(oboje maja urodziny w maju więc robią razem)😐maz prezentem dla brata się zajmie jakieś narzędzia do majsterkowania...natomiast jeśli chodzi o jego żone to kupno prezentu pozostało mi...😉i nie mam wg pomyslu🙄doradzićie mi?a bratowa ma 26lat w czerwcu pierwszy raz zostanie mama ale nie chciałabym kupywac coś dla dziecka bo małemu osobno kupimy po urodzeniu😉niedawno wprowadzili się do domku na wsi,kosmetyki raczej odpadają bo sie nie maluje a do ciała też nie wiem czy wypada żeby nie zmieniać zapachu który maluszek pozna oo urodzeniu...
Może jakas torebka? :) albo ładny portfel?

Ja chyba teraz unikałabym kart podarunkowych. Watpie ze teraz się będzie ruszala z domu do galerii jak koncowka ciazy. Potem z dzieckiem to samo bo wiadomo korona... :)
 
reklama
Mam pytanie.Zostalismy zaproszeni na urodziny brata męża i jego żony(oboje maja urodziny w maju więc robią razem)😐maz prezentem dla brata się zajmie jakieś narzędzia do majsterkowania...natomiast jeśli chodzi o jego żone to kupno prezentu pozostało mi...😉i nie mam wg pomyslu🙄doradzićie mi?a bratowa ma 26lat w czerwcu pierwszy raz zostanie mama ale nie chciałabym kupywac coś dla dziecka bo małemu osobno kupimy po urodzeniu😉niedawno wprowadzili się do domku na wsi,kosmetyki raczej odpadają bo sie nie maluje a do ciała też nie wiem czy wypada żeby nie zmieniać zapachu który maluszek pozna oo urodzeniu...
Ja bym pewnie kupiła jakaś kartę podarunkowa... nie lubie jak kogoś nie znam, a tak to sobie sama coś kupi i wybierze :) tylko dobrze by było jakbys znała chociaż sklepy jakie lubi, bo ja raz dostałam do sklepu w którym nigdy nie robię zakupów, odwiedziłam go dwa razy i nic sobie nie znalalazlam... aż w końcu nastała kwarantanna, sklepy zamknięte i mi się bon przeterminował 🙈 ale zawsze bezpiecznym wyborem bedsie np Empik lub douglas :)
 
Mam pytanie.Zostalismy zaproszeni na urodziny brata męża i jego żony(oboje maja urodziny w maju więc robią razem)😐maz prezentem dla brata się zajmie jakieś narzędzia do majsterkowania...natomiast jeśli chodzi o jego żone to kupno prezentu pozostało mi...😉i nie mam wg pomyslu🙄doradzićie mi?a bratowa ma 26lat w czerwcu pierwszy raz zostanie mama ale nie chciałabym kupywac coś dla dziecka bo małemu osobno kupimy po urodzeniu😉niedawno wprowadzili się do domku na wsi,kosmetyki raczej odpadają bo sie nie maluje a do ciała też nie wiem czy wypada żeby nie zmieniać zapachu który maluszek pozna oo urodzeniu...
Karta podarunkowa np do douglasa czy innego sklepu. Sadze ze to najlepszy prezent. Ja zawsze daje karte podarunkową i kazdy zadowolony bo kupi sobie to co chce a nie pozniej lezy w kącie albo smieciach
 
reklama
Może jakas torebka? :) albo ładny portfel?

Ja chyba teraz unikałabym kart podarunkowych. Watpie ze teraz się będzie ruszala z domu do galerii jak koncowka ciazy. Potem z dzieckiem to samo bo wiadomo korona... :)
Właśnie😏są karty podarunkowe ważne rok ale w sumie nie wiadomo ile ten koronawirus tak naprawdę potrwa jeszcze...
 
Do góry