reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam pytanie.Zostalismy zaproszeni na urodziny brata męża i jego żony(oboje maja urodziny w maju więc robią razem)😐maz prezentem dla brata się zajmie jakieś narzędzia do majsterkowania...natomiast jeśli chodzi o jego żone to kupno prezentu pozostało mi...😉i nie mam wg pomyslu🙄doradzićie mi?a bratowa ma 26lat w czerwcu pierwszy raz zostanie mama ale nie chciałabym kupywac coś dla dziecka bo małemu osobno kupimy po urodzeniu😉niedawno wprowadzili się do domku na wsi,kosmetyki raczej odpadają bo sie nie maluje a do ciała też nie wiem czy wypada żeby nie zmieniać zapachu który maluszek pozna oo urodzeniu...
A może jakiś voucher na zabiegi, paznokcie, masaż, kosmetyczka? To kobiety lubią zawsze 😊
 
reklama
Hejka ja się mało udzielam, bo mnie mdłości dopadły i Totalny brak mocy 🤦‍♀️ chciała bym usnąć i obudzić się jak to wszystko minie 😔 jutro idę do pracy pierwszy raz od 10 marca... Obym przetrwała do 14.w domu ciągle leżę... Dziś porobiłam badania z krwi. Trochę martwi mnie niski poziom tsh bo mam 0.042. Czekam na resztę wyników i umawiam się z moim diabetologiem, cukry rano na czczo mam podwyższone 🤷‍♀️ ehh byle do 2 trymestru.

Trzymam kciuki za wizyty i piękne ❤️
Ja mam 2 wizytę 21 maja a prenatalne 4 czerwca 😊 jutro kończę 8 tydzień
 
A może jakiś voucher na zabiegi, paznokcie, masaż, kosmetyczka? To kobiety lubią zawsze 😊
Ostrożnie z zabiegami na masaże... dostałam taki na urodziny już po porodzie, umówiłam się, poszłam i okazało się ze nie mogą mi zrobić masażu ani peelingu całego ciała (na taki miałam voucher) bo karmie piersią, a dla nich to jest przeciwwskazanie...
wiec zamiast tego zrobili mi tylko jakieś maseczki na twarz, a ja nie przepadam za takimi rzeczami.
 
Od dwoch dni sie naprawdę lepiej czuje :)
Ale za to ciągle jestem głodna 🤭
Nawet poszlam do tesciowej czy ma galaretke bo mi sie zachciało 😂 tak więc wrzucilam owoców do środka i bąbello będzie wieczorem jadł 😂

Do tego zachciało mi sie nuggetsow z sosem czosnkowym i ostrym i do tego frytek 😂 wiec dzisiaj beda na obiad 😂
 
Hejka ja się mało udzielam, bo mnie mdłości dopadły i Totalny brak mocy 🤦‍♀️ chciała bym usnąć i obudzić się jak to wszystko minie 😔 jutro idę do pracy pierwszy raz od 10 marca... Obym przetrwała do 14.w domu ciągle leżę... Dziś porobiłam badania z krwi. Trochę martwi mnie niski poziom tsh bo mam 0.042. Czekam na resztę wyników i umawiam się z moim diabetologiem, cukry rano na czczo mam podwyższone 🤷‍♀️ ehh byle do 2 trymestru.

Trzymam kciuki za wizyty i piękne ❤
Ja mam 2 wizytę 21 maja a prenatalne 4 czerwca 😊 jutro kończę 8 tydzień
Tez mam 4 czerwca prenatalne 😍
 
Ja dzisiaj 7+0 mdłości się nasilają, ciągle ziewam mimo, że codziennie mam drzemkę ostatnio nawet dwie w ciagu dnia... Coraz mniej jem bo mój organizm niewiele akcpetuje, prawie wszystko mnie obrzydza 😔 myślicie, że kiedy to minie? A może jeszcze się będzie nasilać?
 
reklama
Ja dzisiaj 7+0 mdłości się nasilają, ciągle ziewam mimo, że codziennie mam drzemkę ostatnio nawet dwie w ciagu dnia... Coraz mniej jem bo mój organizm niewiele akcpetuje, prawie wszystko mnie obrzydza 😔 myślicie, że kiedy to minie? A może jeszcze się będzie nasilać?
Mi mdłości minęły 2 dni temu. Teraz mam 9+0. Ale czasem nadal cos zemdli. Ale nie tak mocno. Mniej śpiąca tez jestem. Ale wcześniej to az płakałam, ze nie dam rady.. Bo ledwo żyłam.
 
Do góry