reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

O np ja twojego postu nie widzialam a przeszlam depresje, walcze z nerwicą lękową i aktualnie jestem 2 msc po odstawieniu psychotropow. Odpisalabym ci ale akurat postu nie widzialam 😊 ale jak cos jestem. Wiec jestesmy we dwie z takimi problemami
O widzisz a ja odstawiam właśnie antydepresanty i zastanawiam się czy to juz koronawirus czy skutki odstawienia 😂
Gorzej ze juz benzo nie mogę brać to sobie zrobie chyba kwarantannę od ludzi do porodu i po a urodzę w wannie w domu zeby położnej nie widzieć 😂
Orientujesz się może czy mogę brać coś na sen? Spanie po 2-3h już mnie dobija
 
reklama
O widzisz a ja odstawiam właśnie antydepresanty i zastanawiam się czy to juz koronawirus czy skutki odstawienia 😂
Gorzej ze juz benzo nie mogę brać to sobie zrobie chyba kwarantannę od ludzi do porodu i po a urodzę w wannie w domu zeby położnej nie widzieć 😂
Orientujesz się może czy mogę brać coś na sen? Spanie po 2-3h już mnie dobija
Niestety jak odstawilam benzo to bezsennosc, nasilone lęki generalnie jedna wielma masakra jest plus teraz hormony ciazowe. Zapisalam sie do psychoterapeuty online i oczekuje ze ona mi jakos pomoze bez przepisywania lekow bo tyle lat zylam na antydepresantach, przeciwlękowych ze juz mam dosc "tuszowania" problemu. Jest bardzo ciezko nie powiem...ale chce umiec poradzic sobie w zyciu bez wspomagaczy a zwlaszcza w ciazy. Na sen podobno hydroxyzyna jest w ciazy ok. Ja ostatnio musialam wziac bo mnie takie lęki dopadly ze nie dawalam juz rady. Na nerwice lękową choruje od 5 roku zycia a miedzy 16/19 rokiem zycia cierpialam na dosc silną depresje...walcze o normalne zycie choc kazdy dzien jest bardzo trudny
 
Niestety jak odstawilam benzo to bezsennosc, nasilone lęki generalnie jedna wielma masakra jest plus teraz hormony ciazowe. Zapisalam sie do psychoterapeuty online i oczekuje ze ona mi jakos pomoze bez przepisywania lekow bo tyle lat zylam na antydepresantach, przeciwlękowych ze juz mam dosc "tuszowania" problemu. Jest bardzo ciezko nie powiem...ale chce umiec poradzic sobie w zyciu bez wspomagaczy a zwlaszcza w ciazy. Na sen podobno hydroxyzyna jest w ciazy ok. Ja ostatnio musialam wziac bo mnie takie lęki dopadly ze nie dawalam juz rady. Na nerwice lękową choruje od 5 roku zycia a miedzy 16/19 rokiem zycia cierpialam na dosc silną depresje...walcze o normalne zycie choc kazdy dzien jest bardzo trudny
Prszeszlas swoje. Ja przerabiałam terapie u pierdyliarda psychoterapeutów i wolę brac leki a ich nie widzieć. Teraz z odstawienia tak mi się w głowie kręci zw laze po ścianach. W dodatku moja psychiatra zakończyła karierę niczym Duda prezydenturę i mam mieć nowa której nie znam a wizyta w maju... O ile przez Covida nie odwołają 😂
Na sen mam teraz w chacie tylko Ketrel to doczytam czy mogę brac
 
reklama
Do góry