reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Prszeszlas swoje. Ja przerabiałam terapie u pierdyliarda psychoterapeutów i wolę brac leki a ich nie widzieć. Teraz z odstawienia tak mi się w głowie kręci zw laze po ścianach. W dodatku moja psychiatra zakończyła karierę niczym Duda prezydenturę i mam mieć nowa której nie znam a wizyta w maju... O ile przez Covida nie odwołają 😂
Na sen mam teraz w chacie tylko Ketrel to doczytam czy mogę brac
😅😅😅 o tym dudzie dobre 🤣 no ja pamietam jak psychotropy odstawialam przy depresji to mialam skutki odstawienne takie ze jak nie wzielam tabletki to byla tragedia i dawke zmniejszalam odcinajac po odrobinie od kazdej tabletki i tak coraz wiecej i wiecej...ciezko bylo no ale sie udalo. Teraz juz 2 msc bez relanium. Najgorsze byly poczatki.
 
[emoji23][emoji23][emoji23] Pomysł sobie co ma mój m ze mną. Sama mu współczuję [emoji23]
Haahaha powiem ci moj tez nie ma lepiej 🤣 a bedzie tyljo gorzej! Ja jestem bardzo wrazliwa wiec kazde zmiany hormonalne to dramat 😅 no ale skoro wciaz nasi chlopcy z nami są to chyba musi byc prawdziwa milosc! U mnie milosc z lawki w 1 kl podstawowki nawet 😇
 
😅😅😅 o tym dudzie dobre 🤣 no ja pamietam jak psychotropy odstawialam przy depresji to mialam skutki odstawienne takie ze jak nie wzielam tabletki to byla tragedia i dawke zmniejszalam odcinajac po odrobinie od kazdej tabletki i tak coraz wiecej i wiecej...ciezko bylo no ale sie udalo. Teraz juz 2 msc bez relanium. Najgorsze byly poczatki.
Oooo to ja bylam mądra i z dnia na dzień chciałam teraz odstawić po pozytywnym teście... Myślałam że żołądek razem z kloaka przez twarz mi wyleci... No i chyba zrobie jak ty bo biorę np 1/4 tabsa od jakiegoś czasu a dziś nie wzielam w ogóle i czuję że już jest źle...
 
Oooo to ja bylam mądra i z dnia na dzień chciałam teraz odstawić po pozytywnym teście... Myślałam że żołądek razem z kloaka przez twarz mi wyleci... No i chyba zrobie jak ty bo biorę np 1/4 tabsa od jakiegoś czasu a dziś nie wzielam w ogóle i czuję że już jest źle...
Lepiej zmniejszac minimalnie dawki. Troche zajmie ale nie bedziesz tak zle sie czuc 😊
 
reklama
Widziałam jakas mała aferka nam się zrobiła na forum. Myśle ze mam tu każda tyle nerwów na początku ciąży ze nie potrzebne nam są jeszcze zgrzyty i dogryzanie między sobą po to tu jesteśmy żeby się wspierać ! A są tu super laski wspieraczki ze ho ho a pro po psychicznych zachowań to ja wczoraj miałam ataki nerwicy i stan załamania a te kochane dały mi kopa w dupke :)
 
Do góry