reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

No to wyjasnij oczekiwalas ze co ci napiszemy? Jakaby moze nikt nie jest w takiej sytuacji jak ty, i nie ma przez to nic do powiedzenia to co ma ci napisac bo nie rozumiem? Jeden post pominiety i problem z niczego...mi tez nie odpisuje czasem ktos na post i nie mowie nic bo to norma ze ktos nie wie co napisac nie pisze
Daruj sobie.... nie oczekuje juz niczego, bikt nie byl w takiej sytuacji ok.... ale kilka innyg osib mialo tez sytuacje, ktorej nikt nie przechodzil a rady sie znalazly, myslalam ze Ja tez moge podzielic sie swoimi obawami, ale nie BO NIE BYLYSCIE W TAKIEJ SYTUACJI spoko
 
reklama
Daruj sobie.... nie oczekuje juz niczego, bikt nie byl w takiej sytuacji ok.... ale kilka innyg osib mialo tez sytuacje, ktorej nikt nie przechodzil a rady sie znalazly, myslalam ze Ja tez moge podzielic sie swoimi obawami, ale nie BO NIE BYLYSCIE W TAKIEJ SYTUACJI spoko
Nie rozumiem cie naprawde...jak mamy ci doradzac nie bedac w takiej sytuacji nigdy...
 
Pewnie ze pasujesz bo tak jak my jesteś w ciazy
Ja też zostalam zlana jeśli chodzi o depresję, lęki, psychotropy itp bo żadna z koleżanek nie cierpi na takie dolegliwości co ja 😂
Nic mi nie doradza to siedzą cicho bo powiedza coś nie tak i "psychiczna" się przyczepi 😂😂😂
Ech.... szkoda slow naprawde :( przykro mi z powodu Twojej choroby :( mam nadzieję ze jest lepiej
 
Pewnie ze pasujesz bo tak jak my jesteś w ciazy
Ja też zostalam zlana jeśli chodzi o depresję, lęki, psychotropy itp bo żadna z koleżanek nie cierpi na takie dolegliwości co ja [emoji23]
Nic mi nie doradza to siedzą cicho bo powiedza coś nie tak i "psychiczna" się przyczepi [emoji23][emoji23][emoji23]
Rozbawiłaś mnie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Pewnie ze pasujesz bo tak jak my jesteś w ciazy
Ja też zostalam zlana jeśli chodzi o depresję, lęki, psychotropy itp bo żadna z koleżanek nie cierpi na takie dolegliwości co ja 😂
Nic mi nie doradza to siedzą cicho bo powiedza coś nie tak i "psychiczna" się przyczepi 😂😂😂
O np ja twojego postu nie widzialam a przeszlam depresje, walcze z nerwicą lękową i aktualnie jestem 2 msc po odstawieniu psychotropow. Odpisalabym ci ale akurat postu nie widzialam 😊 ale jak cos jestem. Wiec jestesmy we dwie z takimi problemami...szukam tego twojego postu i nie moge znalezc...
 
Nie mam nadcisnienia raczej w normalnym stanie to mam niedocianienie.... gin powiedziala ze jest duza szansa ze znowu bede przez to przechodzic
Kurde nie jestem w stanie Ci nic napisać bo nie byłam w takiej sytuacji. Wiem co to stan przedrzucawkowy z teorii ale w praktyce kompletnie jestem zielona.
 
reklama
Do góry