reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Witamy[emoji4] wynika z tego ze jesteś w ciąży ale wczesnej. Może jest niska beta bo owulacja była później? Potwierdzałas jakimś sposobem owulacje? Kiedy wystąpiła?

Ja miałam ostatnia miesiączkę 24.01 a ciąża jest o połowę młodsza. Powinien być 11 tc a mam 7tc (owulacja musiała się odbyć się o wiele wiele później albo mimo braku miesiączki owu wystąpiła i ciąża jest).
Nie potwierdzałam owulacji, mam takie problemy z hormonami, tarczycą i prolaktyną, że od trzech cykli w moim organizmie zapanowała dyskoteka, a dodatkowo mając na uwadze sytuację na świecie w tym miesiącu postanowiliśmy się z narzeczonym zabezpieczać (imo kiepski moment na zajście) a tu taka niespodzianka :)

Dziękuję, uspokoiłyście mnie troszkę! czuję, że do jutra do 15:30 i tak będę siedzieć jak na szpilkach. Staram się nie nakręcać, bo wiadomo, że wszystko się może wydarzyć, ale gdzieś z tyłu głowy tli mi się iskierka..
 
Nie potwierdzałam owulacji, mam takie problemy z hormonami, tarczycą i prolaktyną, że od trzech cykli w moim organizmie zapanowała dyskoteka, a dodatkowo mając na uwadze sytuację na świecie w tym miesiącu postanowiliśmy się z narzeczonym zabezpieczać (imo kiepski moment na zajście) a tu taka niespodzianka :)

Dziękuję, uspokoiłyście mnie troszkę! czuję, że do jutra do 15:30 i tak będę siedzieć jak na szpilkach. Staram się nie nakręcać, bo wiadomo, że wszystko się może wydarzyć, ale gdzieś z tyłu głowy tli mi się iskierka..
Ja miałam kilka lat "dyskotekę" z hormonami. Doskonale wiem co czujesz. U mnie też ta ciąża to niespodzianka a raczej cud[emoji4]
Zapewne masz nieregularne okresy przy tych hormonach więc mogłaś zajść w dzień w którym się nie spodziewałaś.

U gin jeszcze nie będzie nic widać. Ale mimo wszystko trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę[emoji110]
 
Rozumiem to, jednak zaden post o tsh nie przeszedl bez echa :) czuje ze jak ktos na razie nie ma takich problemów poprostu jest omijany... ale spoko. Dbajcie o siebie :)
Kochana relax... Take IT easy 😊
Niedługo będziemy wrzucać foty dzidzi, ubranek itp 😂
 
Nie mam nadcisnienia raczej w normalnym stanie to mam niedocianienie.... gin powiedziala ze jest duza szansa ze znowu bede przez to przechodzic
 
O to ze napisalam wczesniej post i nikt nawet nie zaregowal ale odpisywane bylo na temat inny :) ale jak juz powiedzialam spoko :) nie pasuje tu bo teraz znowu zaczna sie pretensje bo zwrocilam uwage
No to wyjasnij oczekiwalas ze co ci napiszemy? Jakaby moze nikt nie jest w takiej sytuacji jak ty, i nie ma przez to nic do powiedzenia to co ma ci napisac bo nie rozumiem? Jeden post pominiety i problem z niczego...mi tez nie odpisuje czasem ktos na post i nie mowie nic bo to norma ze ktos nie wie co napisac nie pisze
 
reklama
O to ze napisalam wczesniej post i nikt nawet nie zaregowal ale odpisywane bylo na temat inny :) ale jak juz powiedzialam spoko :) nie pasuje tu bo teraz znowu zaczna sie pretensje bo zwrocilam uwage
Pewnie ze pasujesz bo tak jak my jesteś w ciazy
Ish ja rozumiem, jednak tez chcialam podzielic swoimi obawami a zostalam zlana :) dopoki nie zwróciłam uwagi :)
Ja też zostalam zlana jeśli chodzi o depresję, lęki, psychotropy itp bo żadna z koleżanek nie cierpi na takie dolegliwości co ja 😂
Nic mi nie doradza to siedzą cicho bo powiedza coś nie tak i "psychiczna" się przyczepi 😂😂😂
 
Do góry