reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja też próbowałam zbożowej i w sumie wypiłam mały łyczek i stoi na półce . Więc odrzuciłam kawę zwykła jak i zbożowa a przed ciążą potrafiłam wypić 3-4 najgorsze były dwa pierwsze dni głowa bolała senność brała.
Ja tez kupilam zbozowa, napilam sie raz...nie weszło dobrze powiem. Stoi i omijam szerokim łukiem...ale zapach kawy kiedy ktos w domu robi sprawia ze sie rozpływam 😂 taka mam ochote ale jak wypilam ostatnio to mnie az telepac zaczelo, stresu jakiegos dostalam...a byla lekka wiec stwierdzilam ze nie bede pic narazie.
 
reklama
Cyrki sie po prostu dzis dzieja. Taki mialam bol glowy ze musialam zazyc paracetamol to teraz zaczela mnie bolec jeszcze bardziej, pojawily sie zawroty glowy i okropne mdlosci po tabletce. Ale zmieniajac temat za tydzien mama wysle mi paczke z polski przewoźnikiem 😍 i kupi mi najbardziej polecane witaminy ciazowe przez pana tabletke, nospe, magnez i potas, jakies tam paróweczki i pierogi i pytanie co jeszcze mogloby mi sie przydac jakos w ciazy czy nawet tak normalnie z takich witamin czy nie witamin nie wiem 🤔 bez czego wy sobie zycia nie wyobrazacie jesli chodzi o polskie produkty 😂😂😂 aha i oczywisice ogorki kiszone bo tu niestety takich nie kupi😒
 
Ale Pierniczku damy rade.. ja staram sie myslec pozytywnie ze z dzidzia jest w porzadku.
Mam nadzieje bo szczerze mowiac dzis jestem troszke zaniepokojona. Nie jestem pewna czy ten bol brzucha jest spowodowany tylko tymi strasznymi wzdeciami czy moze cos jest nie tak i podbrzusze mnie boli...ogolnie zadnych boli podbrzusza nie mialam jedynie na poczatku a przy wzdeciach juz nie raz no ale sama nie wiem...
 
Kurcze mam takie wzdecia dzis ze cale podbrzusze mnie boli. Zjadlam niestety lody, laktoza mi nie sluzy ale mialam okropną ochote...no i teraz mam za kare. Nie wiem jak sobie ulżyć. Bol momentami okropny jak mi tam w srodku jelit zaczyna sie jakby przesuwac 😭😭😭
Oj znam ten ból. Ja mam takie epizody, kiedy nie trawie laktozy i wtedy z moimi jelitami i żołądkiem jest jakaś masakra jak sobie na coś pozwolę. Współczuję, że Ty codziennie tak masz..
 
A mi lekarz mówił, że mozna
Kurcze no wlasnie...a ja juz mam takie sny erotyczne [emoji85] kochalismy sie jak bylam w 5 tyg ciazy i nic nie bylo no ale skoro zakazał to sie tego trzymam oczywiscie. Jutro zaczynamy 9 tydzien i czasem jest ciezko [emoji23] generalnie po takim śnie to mam tylko taką ochote jak jeszcze malo "trzezwo" mysle bo tak normalnie to ze stresu ze sie cos stanie to sie nawet nie chce.
 
Zauważyłam dzisiaj, że boli mnie rana po szyciu po porodzie. Przez prawie dwa lata nawet nie pamiętałam, że tam jest. Wam też dokucza bizna?
 
Ogólnie to Wam powiem, że ja się wczoraj strasznie bałam...
Przez głupotę mojego kolegi wpadłam samochodem do rowu... taki stres... burza,ulewa...
Biegali szukali ciągnika żeby ktoś wyciągnął:/
Potem mnie troszkę brzuch bolał... więc trochę się zestresowałam.
Dziś miałam imieniny mamy i tak się najadłam, że teraz mi nie dobrze [emoji1787][emoji2960]

A jeszcze teraz mi się odbija bo wypiłam radlera 0,00% bo przecież biorę antybiotyk [emoji16][emoji16]

Po prostu pełno wrażeń, więc teraz już się przytuliłam pod kocyk i mam nadzieję, że nie zwrócę obiadku [emoji1785][emoji2356]
 
reklama
Kochane powiedzcie mi. Lekarz powirdzial ze lepiej narazie wstrzymac sie od seksu. Pamietacie pewnie jestem po biochemicznej mam niski progesteron i biore 3x1 duphaston ale czy np takie no wiecie masowanie przez partnera i takie delikatne pieszczoty bez zadnej penetracji są okej czy lepiej wcale do zadnego podniecenia nie doprowadzac?
Chyba właśnie o to podniecenie chodzi bo macica ma skurcze.
 
Do góry