reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja też próbowałam zbożowej i w sumie wypiłam mały łyczek i stoi na półce . Więc odrzuciłam kawę zwykła jak i zbożowa a przed ciążą potrafiłam wypić 3-4 najgorsze były dwa pierwsze dni głowa bolała senność brała.
 
No mi tez tak powiedziała ze jak plamienie brązowe to ok, a jak żywa krew to szybko do szpitala. A masz już dzieci? Ja mam 10 miesięczna córkę, wiec mam zakaz jej noszenia ale nie do konca jest to możliwe. Jednak oszczedzam sie jak tylko moge.

Niestety nie :( nasza pierwsze długo wyczekiwana dzidzia bo staraliśmy się prawie 4 lata. Ale wierze, ze będzie dobrze :) musi być 😉
 
Kurcze no wlasnie...a ja juz mam takie sny erotyczne 🙈 kochalismy sie jak bylam w 5 tyg ciazy i nic nie bylo no ale skoro zakazał to sie tego trzymam oczywiscie. Jutro zaczynamy 9 tydzien i czasem jest ciezko 😂 generalnie po takim śnie to mam tylko taką ochote jak jeszcze malo "trzezwo" mysle bo tak normalnie to ze stresu ze sie cos stanie to sie nawet nie chce.

Jak nie można to mimo mdłości podwójnie sie chce 😂 znam to 😜 przyznam ze raz nie wytrzymaliśmy ale to było przed usg gdzie dowiedziałam się w tedy o tym krwiaku ale teraz jak go mam niestety to już w ogole zero. Mąż tylko biedny 😂 chodź ja tez właśnie sny erotyczne aaa masakra oby można było jak najszybciej 😂
 
Ja tez przed ciąża to 2-3 kawy i to sypane szły bo wstałam do pracy codziennie o 4:40 ale teraz mogę pospać to nie pije 😜chodź w taki dni jak dziś deszczowe przydałaby się ale jakoś mega parcia nie mam ide po prostu spać na godzinkę 😂
 
Ja tez podejrzewam u siebie nietolerancje. Nie badalam sie nigdy ale tez po produktach z laktoza az bola mnie jelita a biegunka gwarantowana. Wiem co czujesz bol jest przeokropny. Kilka razy az plakalam bo mialam dosc.. ja te bole jelit mam nawet jak zjem glupie jablko. Zazwyczaj jak zaczynaly bolec to gorzka herbate wypijalam i czasem przegryzlam cos suchego np wafle ryzowe i pomagalo.
Tak jablko albo gruszka to samo albo np ciemny chleb...duzo błonnika i robi to samo
 
Kurcze no wlasnie...a ja juz mam takie sny erotyczne 🙈 kochalismy sie jak bylam w 5 tyg ciazy i nic nie bylo no ale skoro zakazał to sie tego trzymam oczywiscie. Jutro zaczynamy 9 tydzien i czasem jest ciezko 😂 generalnie po takim śnie to mam tylko taką ochote jak jeszcze malo "trzezwo" mysle bo tak normalnie to ze stresu ze sie cos stanie to sie nawet nie chce.

Ja Ci powiem, że ostatnio miałam taką ochotę, a niestety też nie możemy więc narzeczony zadziałał w inny sposób, właśnie bez penetracji, ale później ciągnął mnie brzuch na dole i stwierdziłam, że nie będziemy narazie ryzykować.
 
Jak nie można to mimo mdłości podwójnie sie chce 😂 znam to 😜 przyznam ze raz nie wytrzymaliśmy ale to było przed usg gdzie dowiedziałam się w tedy o tym krwiaku ale teraz jak go mam niestety to już w ogole zero. Mąż tylko biedny 😂 chodź ja tez właśnie sny erotyczne aaa masakra oby można było jak najszybciej 😂
No mi faceta tez szkoda. Calyczas sie do mnie przystawia i mowi ze go nie przytulam i sie nim nie interesuje 🤣🤣🤣 ale facetowi mozna inaczej ulzyc...co prawda nie to samo co seks ale mozna wiec w sumie to my te biedne jestesmy 😂😂😂 do tego ze rozne mdlosci i inne objawy to jeszcze zadnych pieszczot 😂😂😂
 
reklama
Do góry