reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja Ci powiem, że ostatnio miałam taką ochotę, a niestety też nie możemy więc narzeczony zadziałał w inny sposób, właśnie bez penetracji, ale później ciągnął mnie brzuch na dole i stwierdziłam, że nie będziemy narazie ryzykować.
Mi na rękę akurat teraz ten zakaz. Rzadko kiedy mam ochotę. Mogłabym całe tygodnie się obyć [emoji23]
 
reklama
Cyrki sie po prostu dzis dzieja. Taki mialam bol glowy ze musialam zazyc paracetamol to teraz zaczela mnie bolec jeszcze bardziej, pojawily sie zawroty glowy i okropne mdlosci po tabletce. Ale zmieniajac temat za tydzien mama wysle mi paczke z polski przewoźnikiem 😍 i kupi mi najbardziej polecane witaminy ciazowe przez pana tabletke, nospe, magnez i potas, jakies tam paróweczki i pierogi i pytanie co jeszcze mogloby mi sie przydac jakos w ciazy czy nawet tak normalnie z takich witamin czy nie witamin nie wiem 🤔 bez czego wy sobie zycia nie wyobrazacie jesli chodzi o polskie produkty 😂😂😂 aha i oczywisice ogorki kiszone bo tu niestety takich nie kupi😒
Kabanosy Tarczyński :D i dobre wino na po ciąży [emoji16]
 
Kabanosy Tarczyński :D i dobre wino na po ciąży [emoji16]
Hahahah a wino to juz po ciazy mysle ze wpadne do polski 😂 ale fakt tu nie ma takich win jak w polsce. Najbardziej lubie carlo rosi w tych roznych smakach, brzoskwinia, truskawka i chyba owoce lesne...nie pamietam juz 🤣 u nas nie ma w ogole smakowych 😪😪😪
 
Cyrki sie po prostu dzis dzieja. Taki mialam bol glowy ze musialam zazyc paracetamol to teraz zaczela mnie bolec jeszcze bardziej, pojawily sie zawroty glowy i okropne mdlosci po tabletce. Ale zmieniajac temat za tydzien mama wysle mi paczke z polski przewoźnikiem 😍 i kupi mi najbardziej polecane witaminy ciazowe przez pana tabletke, nospe, magnez i potas, jakies tam paróweczki i pierogi i pytanie co jeszcze mogloby mi sie przydac jakos w ciazy czy nawet tak normalnie z takich witamin czy nie witamin nie wiem 🤔 bez czego wy sobie zycia nie wyobrazacie jesli chodzi o polskie produkty 😂😂😂 aha i oczywisice ogorki kiszone bo tu niestety takich nie kupi😒
Bialy ser tego mi najbardziej brakuje taki zrobiony ze szczypiorkiem czy rzodkiewka
 
Bialy ser tego mi najbardziej brakuje taki zrobiony ze szczypiorkiem czy rzodkiewka
To tak brakuje sera bialego ale mi zwlaszcza do ruskich albo sernika no ale nietolerancja laktozy i ogolnie wyeliminowalam przetwory mleczne przez to i nabial, przezucilam sie na roslinne. Jednak nie raz marzy mi sie zwykly bo niestety roslinnego nie produkuja 😂😍😍😍
 
O ludzie co za dzien ;D byliśmy w końcu w gorach, 13km zaliczone ale jak dotarłam do domu to zasnelam i przez 2h byłam nie do ruszenia ;D

jejku jak tego potrzebowałam.

Tyle dobrego, ze ja żadnych zakazów nie mam. Kawę pije w kratkę, nie codziennie ale jak mam ochotę. Z seksu zrezygnować tez nie mam zalecenia. No i spacery jak najbardziej wskazane. Ale serio kiedyś robilismy po 30km w wyższych gorach a dziś takie popierdolki i mnie wyeliminowało z życia na 2h 😂
 
O ludzie co za dzien ;D byliśmy w końcu w gorach, 13km zaliczone ale jak dotarłam do domu to zasnelam i przez 2h byłam nie do ruszenia ;D

jejku jak tego potrzebowałam.

Tyle dobrego, ze ja żadnych zakazów nie mam. Kawę pije w kratkę, nie codziennie ale jak mam ochotę. Z seksu zrezygnować tez nie mam zalecenia. No i spacery jak najbardziej wskazane. Ale serio kiedyś robilismy po 30km w wyższych gorach a dziś takie popierdolki i mnie wyeliminowało z życia na 2h 😂
Ahh zazdroszcze 😍 uwazaj tylko na kleszcze...paskudy tylko czekają ☹
 
O ludzie co za dzien ;D byliśmy w końcu w gorach, 13km zaliczone ale jak dotarłam do domu to zasnelam i przez 2h byłam nie do ruszenia ;D

jejku jak tego potrzebowałam.

Tyle dobrego, ze ja żadnych zakazów nie mam. Kawę pije w kratkę, nie codziennie ale jak mam ochotę. Z seksu zrezygnować tez nie mam zalecenia. No i spacery jak najbardziej wskazane. Ale serio kiedyś robilismy po 30km w wyższych gorach a dziś takie popierdolki i mnie wyeliminowało z życia na 2h 😂

Jak mi brakuje gór ❤ Czekam tylko do następnej wizyty i jeśli nie będzie przeciwwskazań to na pewno uderzymy w czerwcu w Tatry, nie wyobrażam sobie czerwca bez gór 😊 Na razie niestety zakaz forsowania no i seksu też 🙄 A mam taką ochotę jak nigdy, co te hormony z nami robią 😂

A gdzie byliście?
 
reklama
Jak mi brakuje gór ❤ Czekam tylko do następnej wizyty i jeśli nie będzie przeciwwskazań to na pewno uderzymy w czerwcu w Tatry, nie wyobrażam sobie czerwca bez gór 😊 Na razie niestety zakaz forsowania no i seksu też 🙄 A mam taką ochotę jak nigdy, co te hormony z nami robią 😂

A gdzie byliście?

Dzisiaj góry złote, także niziutkie - niecałe 900 m.n.p.m.
Tatry uwielbiam ale w tym roku akurat mamy zupełnie inne górskie plany - zwłaszcza o ile otworzą granice a lekarz nie będzie wciąż widział przeciwwskazań :)
Z polskich to na pewno Bieszczady w tym roku i weekendowo góry dolnoslaskie

@Piernik.98 no ogladamy się bardzo dokładnie zawsze z kleszczami. Bo teraz repelentow nie chce stosować.
 
Do góry