reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja pije jedna kawe z mlekiem, przed ciaza pilam dwie a czasem nawet trzy, bo straszny spioch jestem. Ale tej jednej to nie odpuszcze, no chyba ze mnie odrzuci. Herbaty teraz nie pije, bo juz za goraco na herbate, pewnie dopiero w jesieni wroce do herbaty.
Ja sie nie umiem obejsc bez herbaty :D codziennie wjezdza min. dwie. Kawe pije tylko w gościach ;) a tak poza tym to tylko woda
 
reklama
Hej, pijecie kawę? Jeśli tak to zwracacie też uwagę na kofeinę w innych produktach - np herbacie, czekoladzie, żeby pilnować 200mg?

Ja jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to odstawiłam kawę, właściwie w pracy w domu nawet nie była mi potrzebna, ale jak od jutra wracamy do biura to nie wiem czy nie będę miała potrzeby, żeby się napić. I tak zastanawiam się nad tą kwestią.
Ja też odstawiłam ale nie wiem ile dam rady bez kofeiny. Szczególnie w taką pogodę trochę mulącą - strasznie boli mnie głowa. Z reguły po średniej kawie mi przechodziło.
 
Takie mam smieszne przemyslenia to znaczy tak...urodziłam się z zębem. W szpitalu w ktorym przyszlam na swiat od ponad 20 lat bylam tylko ja i 1 dziecko z takim czyms. Myslicie ze to jakos genetycznie idzie czy czysty przypadek 😂. U mnie w rodzinie nikt nie mial zeba rodząc sie ale czy moje dziecko jest jakos na to "narazone" 😅😅😅 dodam że wyrwali mi go chwile po porodzie na żywca 🙄😰 nie pamietam juz bolu ale napewno musial byc spory 😂

Jest możliwość że dziecko urodzie się lub bedzie szybko zobkowac. Ale może być też tak że długo zębów miec nie będzie. Loteria.

Dziewczyny mam straszne gazy . litości :/

Ale jest jeszcze coś czego nie miałam w 1 ciąży i jestem przerażona.
Otóż jak robię siusiu to " pierdze" cipka. Masakra wiem jakiś dramat.
I nie nie było stosunku że pęcherzyki powietrza się dostały.
O co chodzi ?
Może Was rozbawię ale mi do śmiechu nie jest bo nie wiem co to oznacza :/
Próbowałam wyczytać w internetach ale nie ma za wiele mądrości albo nie znalazłam :/ pomóżcie.
Miała któraś z Was tak ? Co to może być ?
😩🤔🤷‍♀️
Jeszcze dodam że dzisiaj nie mogłam za wiele stać bo mnie spojenie łonowe rozsadza.

Z tym pierdzeniem cipka to mi się zdarzało w oostatniej ciazy. W tej raz.
To zbierające się powietrze. Nie wiem jak się zbiera. Trochę to upierdliwe bo nieraz to słychać I jak jest się gdzieś to krępuje.

Hej, pijecie kawę? Jeśli tak to zwracacie też uwagę na kofeinę w innych produktach - np herbacie, czekoladzie, żeby pilnować 200mg?

Ja jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to odstawiłam kawę, właściwie w pracy w domu nawet nie była mi potrzebna, ale jak od jutra wracamy do biura to nie wiem czy nie będę miała potrzeby, żeby się napić. I tak zastanawiam się nad tą kwestią.

Można 2 kawy dziennie. Pilam cala ciaze ostatnia. Teraz nie pije bo mi nie smakuje jak zwykle.
Dodam że kawoszka jestem, kartę z pianką przynajmniej 2 razy dziennie :)

Jejku jaka ja senna jestem. Przestalam z 2 godz w dzień. Zrobiłam na obiad pizze domowej roboty i znowu bym spac poszła.
Głowa boli.. A po pizzy zgaga. Jak nie urok to..

Jutro już poniedziałek i w zależności od apki jutro lub pojutrze zaczynam kolejny tydzień.. 10 :o
 
Jest możliwość że dziecko urodzie się lub bedzie szybko zobkowac. Ale może być też tak że długo zębów miec nie będzie. Loteria.



Z tym pierdzeniem cipka to mi się zdarzało w oostatniej ciazy. W tej raz.
To zbierające się powietrze. Nie wiem jak się zbiera. Trochę to upierdliwe bo nieraz to słychać I jak jest się gdzieś to krępuje.



Można 2 kawy dziennie. Pilam cala ciaze ostatnia. Teraz nie pije bo mi nie smakuje jak zwykle.
Dodam że kawoszka jestem, kartę z pianką przynajmniej 2 razy dziennie :)

Jejku jaka ja senna jestem. Przestalam z 2 godz w dzień. Zrobiłam na obiad pizze domowej roboty i znowu bym spac poszła.
Głowa boli.. A po pizzy zgaga. Jak nie urok to..

Jutro już poniedziałek i w zależności od apki jutro lub pojutrze zaczynam kolejny tydzień.. 10 :o
No u mnie jutro juz 9tc...czas leci 🥰 a sie wydaje ze dopiero co testy pozytywne wyszly i czekalysmy na serduszko 😁
 
Ja też odstawiłam ale nie wiem ile dam rady bez kofeiny. Szczególnie w taką pogodę trochę mulącą - strasznie boli mnie głowa. Z reguły po średniej kawie mi przechodziło.

A spróbuj z placebo Bezkofeinowa ?
Ja się tak oszukuje jedna dziennie :D
Jest możliwość że dziecko urodzie się lub bedzie szybko zobkowac. Ale może być też tak że długo zębów miec nie będzie. Loteria.



Z tym pierdzeniem cipka to mi się zdarzało w oostatniej ciazy. W tej raz.
To zbierające się powietrze. Nie wiem jak się zbiera. Trochę to upierdliwe bo nieraz to słychać I jak jest się gdzieś to krępuje.



Można 2 kawy dziennie. Pilam cala ciaze ostatnia. Teraz nie pije bo mi nie smakuje jak zwykle.
Dodam że kawoszka jestem, kartę z pianką przynajmniej 2 razy dziennie :)

Jejku jaka ja senna jestem. Przestalam z 2 godz w dzień. Zrobiłam na obiad pizze domowej roboty i znowu bym spac poszła.
Głowa boli.. A po pizzy zgaga. Jak nie urok to..

Jutro już poniedziałek i w zależności od apki jutro lub pojutrze zaczynam kolejny tydzień.. 10 :o

Dziękuję Ci uspokoiłas mnie
 
Kurcze mam takie wzdecia dzis ze cale podbrzusze mnie boli. Zjadlam niestety lody, laktoza mi nie sluzy ale mialam okropną ochote...no i teraz mam za kare. Nie wiem jak sobie ulżyć. Bol momentami okropny jak mi tam w srodku jelit zaczyna sie jakby przesuwac 😭😭😭
 
Ja mam taki weekend, że szok... Jestem jak odkurzacz, ciągle coś wciągam 🙈 Aż mnie wreszcie dopadła zgaga, wzdęcia i zaparcia, no cudne zakończenie majówki 😁

Kurcze mam takie wzdecia dzis ze cale podbrzusze mnie boli. Zjadlam niestety lody, laktoza mi nie sluzy ale mialam okropną ochote...no i teraz mam za kare. Nie wiem jak sobie ulżyć. Bol momentami okropny jak mi tam w srodku jelit zaczyna sie jakby przesuwac 😭😭😭

Może espumisan albo coś na trawienie? Tylko nie mam pojęcia, co można brać 😬
 
Ja mam taki weekend, że szok... Jestem jak odkurzacz, ciągle coś wciągam 🙈 Aż mnie wreszcie dopadła zgaga, wzdęcia i zaparcia, no cudne zakończenie majówki 😁



Może espumisan albo coś na trawienie? Tylko nie mam pojęcia, co można brać 😬
Espumisan mozna ale u mnie tego nie ma w aptekach 😪 chyba nie ma naturalnych cudow na poprawe
 
reklama
Kurcze mam takie wzdecia dzis ze cale podbrzusze mnie boli. Zjadlam niestety lody, laktoza mi nie sluzy ale mialam okropną ochote...no i teraz mam za kare. Nie wiem jak sobie ulżyć. Bol momentami okropny jak mi tam w srodku jelit zaczyna sie jakby przesuwac 😭😭😭
Ja tez podejrzewam u siebie nietolerancje. Nie badalam sie nigdy ale tez po produktach z laktoza az bola mnie jelita a biegunka gwarantowana. Wiem co czujesz bol jest przeokropny. Kilka razy az plakalam bo mialam dosc.. ja te bole jelit mam nawet jak zjem glupie jablko. Zazwyczaj jak zaczynaly bolec to gorzka herbate wypijalam i czasem przegryzlam cos suchego np wafle ryzowe i pomagalo.
 
Do góry