reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja mam krwiaka stwierdzonego 6+3 dzis jestem w 9+0 krwiak przy 1 usg 45 mm teraz 34 mm wiec zmniejszył się ale lekarz mówił ze do 20 tc nawet może się wchłaniać. Jak na 1 usg mnie wystraszył ze ciąża zagrożona itd tak teraz powiedział, ze dzidzia już super daje sobie radę i mam się nim już zbytnio nie przejmować tylko wiadomo oszczędzać się dużo leżeć. Tez biorę duphaston 3x1 :)
Oo to bardzo duży krwiak, u mnie na ostatniej wizycie w 9 tygodniu okazało się, że mam krwiaka 9mm i ginekolog powiedziała, że się wchłonie, mam tylko nie współżyć i nie ćwiczyć póki co do następnej wizyty. Nie wiedziałam nawet, że krwiaki mogą być takie duże :p taki 45mm to przecież większy od dzidziusia na tym etapie.
 
reklama
Hej, pijecie kawę? Jeśli tak to zwracacie też uwagę na kofeinę w innych produktach - np herbacie, czekoladzie, żeby pilnować 200mg?

Ja jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to odstawiłam kawę, właściwie w pracy w domu nawet nie była mi potrzebna, ale jak od jutra wracamy do biura to nie wiem czy nie będę miała potrzeby, żeby się napić. I tak zastanawiam się nad tą kwestią.

Mam pozwolenie od lekarza na jedną dziennie i piję średnią filiżankę rano, ale nie codziennie, bo nieraz mnie mdli od zapachu 😁 Chyba nie dałabym rady odstawić całkiem... Ale nie piję herbaty, coli, energetyków i czekolady też nie jem, więc to moje jedyne źródło ;)
 
Kochane powiedzcie mi. Lekarz powirdzial ze lepiej narazie wstrzymac sie od seksu. Pamietacie pewnie jestem po biochemicznej mam niski progesteron i biore 3x1 duphaston ale czy np takie no wiecie masowanie przez partnera i takie delikatne pieszczoty bez zadnej penetracji są okej czy lepiej wcale do zadnego podniecenia nie doprowadzac?
 
Oo to bardzo duży krwiak, u mnie na ostatniej wizycie w 9 tygodniu okazało się, że mam krwiaka 9mm i ginekolog powiedziała, że się wchłonie, mam tylko nie współżyć i nie ćwiczyć póki co do następnej wizyty. Nie wiedziałam nawet, że krwiaki mogą być takie duże :p taki 45mm to przecież większy od dzidziusia na tym etapie.

Tak dlatego musiałam leżeć jak kołek jak się dowiedziałam zero sexu zero w sumie niczego tylko siku chodziłam dzidzia miała w tedy 6 mm teraz już po 2 tyg zmniejszył się i tak hmmmm bardziej szary się zrobił a wcześniej był czarny i blisko dzidzi . Strachu się najadłam moc ale teraz już mnie uspokoił lekarz wiec jestem dobrej myśli mówił ze taki duży może się długo wchłaniać wiec się nie przejmować ale wiadomo nadal łóżko raczej ;) wszystko dla maleństwa ❤️
 
Hej, pijecie kawę? Jeśli tak to zwracacie też uwagę na kofeinę w innych produktach - np herbacie, czekoladzie, żeby pilnować 200mg?

Ja jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to odstawiłam kawę, właściwie w pracy w domu nawet nie była mi potrzebna, ale jak od jutra wracamy do biura to nie wiem czy nie będę miała potrzeby, żeby się napić. I tak zastanawiam się nad tą kwestią.

Ja kawę od razu odrzuciłam ale nie mam problemu bo ciagle mnie mdli wiec raczej po kawie by mnie odrzuciło 🤪
 
Kochane powiedzcie mi. Lekarz powirdzial ze lepiej narazie wstrzymac sie od seksu. Pamietacie pewnie jestem po biochemicznej mam niski progesteron i biore 3x1 duphaston ale czy np takie no wiecie masowanie przez partnera i takie delikatne pieszczoty bez zadnej penetracji są okej czy lepiej wcale do zadnego podniecenia nie doprowadzac?

Mi niestety powiedział lekarz ze zero :( chodź trudno jest mega !!!!!
 
No mi tez tak powiedziała ze jak plamienie brązowe to ok, a jak żywa krew to szybko do szpitala. A masz już dzieci? Ja mam 10 miesięczna córkę, wiec mam zakaz jej noszenia ale nie do konca jest to możliwe. Jednak oszczedzam sie jak tylko moge.
Ja tez nie. Niby jak brązowe by było plamienie to właśnie się opróżnia i dobrze ale gorzej jak żywa krew wiec chyba wole żeby się wchłonął bez żadnych ekscesów [emoji2957] czego również Tobie życzę [emoji1307][emoji3590]
 
Mi niestety powiedział lekarz ze zero :( chodź trudno jest mega !!!!!
Kurcze no wlasnie...a ja juz mam takie sny erotyczne 🙈 kochalismy sie jak bylam w 5 tyg ciazy i nic nie bylo no ale skoro zakazał to sie tego trzymam oczywiscie. Jutro zaczynamy 9 tydzien i czasem jest ciezko 😂 generalnie po takim śnie to mam tylko taką ochote jak jeszcze malo "trzezwo" mysle bo tak normalnie to ze stresu ze sie cos stanie to sie nawet nie chce.
 
reklama
Hej, pijecie kawę? Jeśli tak to zwracacie też uwagę na kofeinę w innych produktach - np herbacie, czekoladzie, żeby pilnować 200mg?

Ja jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to odstawiłam kawę, właściwie w pracy w domu nawet nie była mi potrzebna, ale jak od jutra wracamy do biura to nie wiem czy nie będę miała potrzeby, żeby się napić. I tak zastanawiam się nad tą kwestią.
Ja pije jedna kawe z mlekiem, przed ciaza pilam dwie a czasem nawet trzy, bo straszny spioch jestem. Ale tej jednej to nie odpuszcze, no chyba ze mnie odrzuci. Herbaty teraz nie pije, bo juz za goraco na herbate, pewnie dopiero w jesieni wroce do herbaty.
 
Do góry