reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Znacie jakies leki które można przyjmować w ciąży na zapalenie pochwy? Tydzień biorę antybiotyk który mi lekarz przepisał a swędzenie jest coraz gorsze, mam też uplawy z grudkami.. Myślę coś dzisiaj kupić w aptece, a jeśli nie ma nic to muszę dzwonić jutro i prosić o eRecepte.. Czytałam, że to może zaszkodzić dziecku :/
 
reklama
Znacie jakies leki które można przyjmować w ciąży na zapalenie pochwy? Tydzień biorę antybiotyk który mi lekarz przepisał a swędzenie jest coraz gorsze, mam też uplawy z grudkami.. Myślę coś dzisiaj kupić w aptece, a jeśli nie ma nic to muszę dzwonić jutro i prosić o eRecepte.. Czytałam, że to może zaszkodzić dziecku :/
Mam podobnie z tym ze bez upławów. Lek na infekcje zamiast pomóc to swedzi jeszcze bardziej 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ sprobuj globulki z kwasem mlekowym. Bezpieczne ja stosowalam i przynoszą ulge na jakis czas
 
Mi na grzybki zapisala tylko clotrimazolum w maści. Powiedziala, ze nic innego dostać w I trynestrze nie moge...
Tylko pytanie czy to nie infekcja bakteryjna skoro antybiotyk? Może potrzebny jest posiew co tam dokładnie się dzieje?
sama chyba w ciąży bym nie kombinowała bo przyczyn infekcji może być wiele wiec i leczenie powinno być dobrane.

współczuje ale spróbuj jutro na poradę się umówić
 
Tylko pytanie czy to nie infekcja bakteryjna skoro antybiotyk? Może potrzebny jest posiew co tam dokładnie się dzieje?
sama chyba w ciąży bym nie kombinowała bo przyczyn infekcji może być wiele wiec i leczenie powinno być dobrane.

współczuje ale spróbuj jutro na poradę się umówić
A tak wogole, to jak działa ta tekeporada no nigdy nie korzystałam :) poprostu rozmowa telefoniczna?
 

Załączniki

  • images.png
    images.png
    9,1 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Powiedz mi moze wiesz. Ja mam nietolerancje laktozy wiec automatycznie wiadomo nie jem przetworow mlecznych i w czasie karmienia piersią tez nie bede. Czy z tego wzgledu moje dziecko moze miec rowniez nietolerancje/alergie? Slyszalam ze osoby jesli dlugo nie spozywaja produktow z laktozą to moga miec tez z nia pozniej problem. Jak sadzisz? Albo inne osoby moze tez co o tym mysla?
Nie wiem dokładnie jak to jest ale nasz alergolog mówił ze bardzo często alergie i nietolerancję są dziedziczone wiec jest pewnie jakaś szansa ze Twoje dziecko tez będzie mieć nietolerancję.
 
Do góry