reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja walczylam z tradzikiem ponad 10 lat, bylam leczona nawet izotekiem jesli wiesz co to jest. Leczylam sie przez ten trądzik na depresje. Uwierz mi badz nie ale tak bylo. Ostatnio w wieku 9 lat mialam ladną buzie, tyle lat walcze i bylo juz w miare w miare i nagle taki nawrót...nie chce mi sie naqet juz mowic co ja czuje. Jestem wewnetrznie rozdarta.
Jako nastolatka też miałam straszny problem. Później jak miałam 22 lata i zaszłam w pierwszą ciążę to mi przeszło. I tak do 30 lat było ok... Potem zaczęły się pojawiać od ust w dół...broda, na żuchwie i na szyi. Często bolesne.
Teraz odpukac od 2 tyg. spokój.

Faktycznie hormony nami rządzą w każdym względzie.
 
reklama
Też bym to chciała zobaczyć [emoji81]
A ja jestem załamana. 10 lat wegetarianizmu się poszło...
Wszystko mnie odrzuca poza owocami a jak mąż usmażył sobie kotleta z kurczaka to mu ukradłam. Mina męża - bezcenna. Ja obiecałam sobie już dawno, ze jeżeli w ciąży organizm się będzie domagał to będę jeść. Ale smutno mi. No cóż, jeszcze 8 miesięcy.
 
Co to za uczucie tych nóg?

Takie dziwne uczucie tego bolu ? Muszę ruszać nogami, napinac, naciągnąć stopę w górę i dół.. kopać.. niestety mecza w trakcie spoczynku.. Więc nie da się spać.. :(
Wyczytałam że te tabl na mdlosci moga spowodować ten stan (antichistamine wlasnie) I nie wiem co robic.. czy pomagać sobie w mdlosciach Ale szkodzić na łydki czy radzić z mdlosciami i męczyć z lydkami... :(
 
Jako nastolatka też miałam straszny problem. Później jak miałam 22 lata i zaszłam w pierwszą ciążę to mi przeszło. I tak do 30 lat było ok... Potem zaczęły się pojawiać od ust w dół...broda, na żuchwie i na szyi. Często bolesne.
Teraz odpukac od 2 tyg. spokój.

Faktycznie hormony nami rządzą w każdym względzie.
Mam 21 lat. Wątpie ze kiedykolwiek mi przejdzie. Mi nic nie pomoze a samo watpie ze zejdzie...jakas nieuleczalna wersja chyba 🤦‍♀️ jeszcze miałam łojotokowe zapalenie skóry ale na szczescie wyleczyl izotek. Chociaz tyle. Mialam mase badan robionych, masa lekow i bez sensu. Nie robilabym nic a i tak byloby tak samo 🤷‍♀️ mam jedynie ogromna nadzieje ze moje dzieci tego nie odziedzicza...lecz to niestety jest w genach...nie mialabym serca patrzec na ich cierpienie z tego powodu tak jak mnie to spotkalo...
 
Dziękuję za podpowiedzi 🙏 na pewno skorzystam jak nie uda mi się wywalczyć tutaj.





Dopiero 7+3, pytałam na wizycie ginekologa czy mogłabym zrobić badanie progesteronu, bo miałam plamienia wcześniej. Powiedział, że nie wykonują i dzwonił nawet do szpitala w większym mieście z zapytaniem o dhupaston,ale powiedzieli mu, że daje się go tylko w szczególnych sytuacjach, po kilku poronieniach, kiedy kobieta sama nie może utrzymać ciąży.



W Polsce okolice Rzeszowa a od prawie 10 lat w Norwegii ;) a Ty?


W Poznaniu 🙂 myślałam, że też gdzieś tutaj to podałabym Ci namiary na moją gin i wszystko by Ci od ręki załatwiła :)
 
Mam 21 lat. Wątpie ze kiedykolwiek mi przejdzie. Mi nic nie pomoze a samo watpie ze zejdzie...jakas nieuleczalna wersja chyba [emoji2356] jeszcze miałam łojotokowe zapalenie skóry ale na szczescie wyleczyl izotek. Chociaz tyle. Mialam mase badan robionych, masa lekow i bez sensu. Nie robilabym nic a i tak byloby tak samo [emoji2368] mam jedynie ogromna nadzieje ze moje dzieci tego nie odziedzicza...lecz to niestety jest w genach...nie mialabym serca patrzec na ich cierpienie z tego powodu tak jak mnie to spotkalo...
A może teraz Ci się trochę uspokoi?
Też nie wiem jak to u Ciebie wygląda.
Czasami jak cera się robi dojrzalsza to ustępują nasilone objawy.

Czasami...jak u mojej siostry - dopiero się pojawia.

Trzymam kciuki żeby burza hormonów u Ciebie akurat zrobiła porządek z cerą [emoji4]
 
Od półtora godziny już nie śpię. Zdążyłam coś przekasic i wypić półtora litra wody 🙈🤷‍♀️

Tak mi się chce paluszków i na szczęście znalazłam.
No nic odpalam serial pośpię w dzień
😁🤣

20200503_053049.jpg
 
Od półtora godziny już nie śpię. Zdążyłam coś przekasic i wypić półtora litra wody [emoji85][emoji2368]

Tak mi się chce paluszków i na szczęście znalazłam.
No nic odpalam serial pośpię w dzień
[emoji16][emoji1787]

Zobacz załącznik 1114538
Ja właśnie się obudziłam i wstałam do toalety... zrobilam to zbyt gwałtownie... i już wiem, że ten dzień będzie pod znakiem "rozmów z lwem" [emoji13]
 
Ja tez juz sie obudzilam jakis czas temu, ale ze moi wstaja dopiero kolo 9, to nie chce wstawac i halasowac. Moze jeszcze za chwile uda mi sie pospac.
 
reklama
Do góry