reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Takie dziwne uczucie tego bolu ? Muszę ruszać nogami, napinac, naciągnąć stopę w górę i dół.. kopać.. niestety mecza w trakcie spoczynku.. Więc nie da się spać.. :(
Wyczytałam że te tabl na mdlosci moga spowodować ten stan (antichistamine wlasnie) I nie wiem co robic.. czy pomagać sobie w mdlosciach Ale szkodzić na łydki czy radzić z mdlosciami i męczyć z lydkami... :(
Kurde myslalam, ze wydziwiam juz.. Ale mam tam samo. Ciagle napinam miesnie i wgl... :/
 
Kurde myslalam, ze wydziwiam juz.. Ale mam tam samo. Ciagle napinam miesnie i wgl... :/

To bardzo prawdopodobne, podobno to się ma cale Zycie tylko choroba czesto jest w remisji.. im człowiek starszy tym częściej może ja odczuwać no i kobiety w ciazy. Moga być też niedobory żelaza lub magnezu. (Wczoraj wypilam jako na noc i tfu tfu pomogło) pomagają ciepłe kompresy, niektórym moczenie nóg w zimnej wodzie, mi w gorącej, masaże.
Czytałam że spadek dopaminy to powoduje.

Miłego dnia dziewczyny bez większych mdlosci życzę. Ja jeszcze leżę i aż się boję wstać bo puki co jest mi dobrze.

Dziewczyny które tak męczą wymioty I mdlosci poprosić lekarza o leki przeciwwymiotne, mi pomagają.
 
reklama
Te tabl na mdlosci dostalam
 

Załączniki

  • 15884990311025970370004828228170.jpg
    15884990311025970370004828228170.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 50
Do góry