reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Czyli jak? Bo jak mnie dzisiaj mama zobaczyła to aż się wystraszyła. Chodzę dzisiaj po domu jak śmierć. Blada, oczy podkrążone, wstanę to mi się w głowie kręci lub ciemno robi, mdłości miałam pół dnia.. A też biorę duphaston
Po laktozie sa objawy typu biegunka, wzdecia, bole jelit i zoladka, brzuch napompowany jak w 9 msc ciazy tak puchnie, mdlosci i zawroty glowy. Po mleku i jogurtach mam to samo. Jesli nie masz problemu po mleku i nietolerancji laktozy to raczej nie duphaston ja niestety jestem wrazliwa na minimalna ilosc nawet w ciescie sklepowym czy slodyczach. Ale duphaston sam z siebie powoduje sennosci, zawroty glowy i nasilenie mdlosci. To jest w skutkach ubocznych i wiele osob tak ma normalnie ale to co ja mam to od laktozy w nim zawartej
 
reklama
U mnie dopiero 5 tydzień leci a już mam uczucie większej senności , mdłości raczej sporadycznie kiedy dopuszczę do głodu . Nie jestem przyzwyczajona jeść często a bobo się dopomina co jakiś czas :) No i siku i piersi :) to takie u mnie . Jak ja bym chciała zeby to było wszystko już tak na cała ciaze !:)
 
A ja jestem załamana. 10 lat wegetarianizmu się poszło...
Wszystko mnie odrzuca poza owocami a jak mąż usmażył sobie kotleta z kurczaka to mu ukradłam. Mina męża - bezcenna. Ja obiecałam sobie już dawno, ze jeżeli w ciąży organizm się będzie domagał to będę jeść. Ale smutno mi. No cóż, jeszcze 8 miesięcy.
 
Po laktozie sa objawy typu biegunka, wzdecia, bole jelit i zoladka, brzuch napompowany jak w 9 msc ciazy tak puchnie, mdlosci i zawroty glowy. Po mleku i jogurtach mam to samo. Jesli nie masz problemu po mleku i nietolerancji laktozy to raczej nie duphaston ja niestety jestem wrazliwa na minimalna ilosc nawet w ciescie sklepowym czy slodyczach. Ale duphaston sam z siebie powoduje sennosci, zawroty glowy i nasilenie mdlosci. To jest w skutkach ubocznych i wiele osob tak ma normalnie ale to co ja mam to od laktozy w nim zawartej
A no tak. Moja miala miała nietolerancję na Bmk jak była mała. To podobnie. A może kropelki na nietolerancję laktozy? Dla dorosłych też pewnie coś takiego jest jak delicol dla niemowląt
 
reklama
A no tak. Moja miala miała nietolerancję na Bmk jak była mała. To podobnie. A może kropelki na nietolerancję laktozy? Dla dorosłych też pewnie coś takiego jest jak delicol dla niemowląt
Są z tym ze 40 tabletek kosztuje 8€ ale zastanawiam sie czy 1 dziennie by wystarczyla czy musialabum brac za kazdym razem przed wzieciem tabletki. Nie pisze na opakowaniu niestety. Musze sie przejsc i kupic bo ciezko mi bedzie wytrzymac dluzej jak juz znalazlam winowajce.

Edit. Teraz czytam ze do kazdego posilku 1 tabletka 😒😪
 
Do góry