reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wy tak o imionach, ja z moim nawet nie poruszalam tego tematu, bo on napewno stwierdzi, ze jeszcze za wczesniej. W ogole jakos niewiele rozmawiamy na temat tej ciazy, jakos wydaje mi sie, ze oboje czekamy do tego usg, zeby potwierdzic czy wszystko ok. Nie wiem, jakos tak jakbysmy sie nie chcieli nawzajem nakrecac za bardzo. Jedyne co to rozmawialismy na temat nazwisk, bo corka jak sie urodzila w UK to dalismy jej jedno nazwisko - po tacie, natomiast w Hiszpanii sie daje dwa nazwiska - pierwsze po tacie i drugie po mamie, no i teraz nie wiem czy drugiemu dziecku dac dwa, czy jedno 🤔😅
 
reklama
Gaja ładnie i szczerze dalabym nawet swojej corce ale moją cocker spanielke Gaja nazwalam zanim o dzieciach myslalam 😂 takze mi juz to imie nie wypada nadac 🤣 bo sie dziewczyny nie połapią. Uprzedzam. Szalona dziewczyna i wszedzie jej pelno 😁
Tak wiem. Moja druga corka ma Michalina Gaja :D dwa szalone imiona w jednej osobie ;)
 
Hej dziewczyny :) nie wiem , czy ktos mnie pamięta:) poronilam w 5 tyg ciąży w kwietniu jak tu pisałam . Dziś zrobiłam test i znów jestem w ciąży:))))) także wskakuje do styczniowych mamusiek
Też zaszlam szybko w ciążę po poronieniu. Poroniłam 7 marca i teraz jestem w ciąży . Puki co sam pęcherzyk ale 7 idę na wizyte
 
Alicje to łobuzy :D wiem, bo swojej córce. ;p
A Ignas I Leon tez mi się bardzo podobają :) mężowi Ignacy tez w miarę, ale Leon nie, a obojgu nam się podoba Stas.
U nas musi być na "M"...tak wyszło, że nazwisko na M... My mamy imiona na M... chłopaki mieli być Natalką ale wyszło inaczej....i jak pierwszemu daliśmy Mateusz na imię to drugi już też dostał na M... żeby się później nie czepiał...a teraz...chyba już nie mamy wyjścia [emoji13]
 
Dziewczyny co można brać na wypryski w ciąży. Nie wiem czy powodem jest ciąża czy maseczka. Macie jakieś sprawdzone mascie, kremy toniki ? Pomocy
 
Też zaszlam szybko w ciążę po poronieniu. Poroniłam 7 marca i teraz jestem w ciąży . Puki co sam pęcherzyk ale 7 idę na wizyte
A jeszcze jedno. Skoro poroniłas w kwietniu to może test wyszedł pozytywny przez to że w moczu wyczuł beta hcg z poprzedniej ciąży ? Ja zanim poszłam do ginekologa wątpiłam ze tak szybko mi się udało .
 
Alicje to łobuzy :D wiem, bo swojej córce. ;p
A Ignas I Leon tez mi się bardzo podobają :) mężowi Ignacy tez w miarę, ale Leon nie, a obojgu nam się podoba Stas.
Łobuzy, łobuzy [emoji23] a z buzi taka niepozorna [emoji16]
1588000288267_adobe_1024x1365.jpg
 
Kurcze od jakiegos czasu czuje sie tak jak po laktozie zastanawiam sie juz ktorys dzien czemu przeciez nic nie jem co ją zawiera no i czytam skład duphastonu... a biore 3x dziennie. To po nim ehhh i co teraz. Meczyc sie z dolegliwosciami mam? Bo raczej wersji bezlaktozowej nie ma...
 
reklama
Dziewczyny co można brać na wypryski w ciąży. Nie wiem czy powodem jest ciąża czy maseczka. Macie jakieś sprawdzone mascie, kremy toniki ? Pomocy
Kochana mnie tak wysypalo ze szkoda gadac. Zalilam sie ostatnio dziewczynom, płakałam wręcz. Mam na twarzy plecach i dekolcie...istna tragedia. Na ciazowy tradzik nie pomoze nic...wina hormonow i tyle
 
Do góry