reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Kochana mnie tak wysypalo ze szkoda gadac. Zalilam sie ostatnio dziewczynom, płakałam wręcz. Mam na twarzy plecach i dekolcie...istna tragedia. Na ciazowy tradzik nie pomoze nic...wina hormonow i tyle

Mnie też zaczyna wysypywać, a miałam już taki problem po odstawieniu tabletek anty i jestem załamana, bo to była tragedia...pomogły mi kremy z kwasami, ale w ciąży nie wolno stosować i teraz to nie wiem jak to zniosę 😭
 
Ale ja tez mam obsesje na punkcie pielęgnacji. Codziennie demakijaż pełny , peeling 2-3 razy e tygodniu , maski codziennie w płacie na wieczór , krem na dzień i na noc . Wcześniej kwasy regularnie . Jestem kosmetyczka i bardzo dbam o buzie :)
 
Mnie też zaczyna wysypywać, a miałam już taki problem po odstawieniu tabletek anty i jestem załamana, bo to była tragedia...pomogły mi kremy z kwasami, ale w ciąży nie wolno stosować i teraz to nie wiem jak to zniosę 😭
No ja znosze to ciężko. Wiele w zyciu wycierpialam przez tradzik i taki nawrót jest dla mnie bardzo bolesny...ale mimo to zrobilam sobie dzis dzien pielegnacji, peeling, maseczka, domowe spa 😊 jak nalozylam maseczke z zielonej glinki i nie bylo widac z pod tej warstwy zadnego pryszcza to taka zadowolona bylam ze ich przez chwile nie widze patrzac w lustro 😂😂😂
 
No ja znosze to ciężko. Wiele w zyciu wycierpialam przez tradzik i taki nawrót jest dla mnie bardzo bolesny...ale mimo to zrobilam sobie dzis dzien pielegnacji, peeling, maseczka, domowe spa 😊 jak nalozylam maseczke z zielonej glinki i nie bylo widac z pod tej warstwy zadnego pryszcza to taka zadowolona bylam ze ich przez chwile nie widze patrzac w lustro 😂😂😂

Uwielbiam nakładać maseczki z glinką ale nienawidzę zmywać :)
 
Ale ja tez mam obsesje na punkcie pielęgnacji. Codziennie demakijaż pełny , peeling 2-3 razy e tygodniu , maski codziennie w płacie na wieczór , krem na dzień i na noc . Wcześniej kwasy regularnie . Jestem kosmetyczka i bardzo dbam o buzie :)
Ja walczylam z tradzikiem ponad 10 lat, bylam leczona nawet izotekiem jesli wiesz co to jest. Leczylam sie przez ten trądzik na depresje. Uwierz mi badz nie ale tak bylo. Ostatnio w wieku 9 lat mialam ladną buzie, tyle lat walcze i bylo juz w miare w miare i nagle taki nawrót...nie chce mi sie naqet juz mowic co ja czuje. Jestem wewnetrznie rozdarta.
 
Hej dziewczyny

Jestem bez sił.. Dostałam tabl na mdlosci.. I tfu tfu pomagają, biorę jak zaczyna mdlic 2 dzien bez bardzo silnych mdlosci I wymiotow.
Skutek uboczny senność (składnik czynny antihistamine)
Ale od wczoraj mam nowy problem.. zespol niespokojnych nog.. W poprzednich ciazach też męczył Ale później... dziś cala noc mnie budziły nogi.. zastanawiam się czy te tabl tego nie wywołały.. Choc mnie to potrafi, I bez ciazy jak bardzo zmęczona jestem, złapać.

Po tabl musialam się położyć w dzień i nie dość że nie mogłam usnąć to jak odpuścił I usnelam to 3 razy mnie budziły w przeciągu tej jednej godz. Ehh

Ta ciąża to będzie ciężka przeprawa dla mnie coś czuje.
 
Hej dziewczyny

Jestem bez sił.. Dostałam tabl na mdlosci.. I tfu tfu pomagają, biorę jak zaczyna mdlic 2 dzien bez bardzo silnych mdlosci I wymiotow.
Skutek uboczny senność (składnik czynny antihistamine)
Ale od wczoraj mam nowy problem.. zespol niespokojnych nog.. W poprzednich ciazach też męczył Ale później... dziś cala noc mnie budziły nogi.. zastanawiam się czy te tabl tego nie wywołały.. Choc mnie to potrafi, I bez ciazy jak bardzo zmęczona jestem, złapać.

Po tabl musialam się położyć w dzień i nie dość że nie mogłam usnąć to jak odpuścił I usnelam to 3 razy mnie budziły w przeciągu tej jednej godz. Ehh

Ta ciąża to będzie ciężka przeprawa dla mnie coś czuje.

Właśnie podobne leki dostałam w tamtej ciąży . Z pobytu w szpitalu nic nie pamietam bo ciagle spałam . Ale pomogły . Pamietam ze na początku ciąży lekarz mi ich nie chciał dac bo mówił coś o tym ze nie powinno się podczas ciąży ich brać . Później mi je dali ale z małym wszytko było super :)
 
Kurcze od jakiegos czasu czuje sie tak jak po laktozie zastanawiam sie juz ktorys dzien czemu przeciez nic nie jem co ją zawiera no i czytam skład duphastonu... a biore 3x dziennie. To po nim ehhh i co teraz. Meczyc sie z dolegliwosciami mam? Bo raczej wersji bezlaktozowej nie ma...
Czyli jak? Bo jak mnie dzisiaj mama zobaczyła to aż się wystraszyła. Chodzę dzisiaj po domu jak śmierć. Blada, oczy podkrążone, wstanę to mi się w głowie kręci lub ciemno robi, mdłości miałam pół dnia.. A też biorę duphaston
 
reklama
Do góry