reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

@Rumiankowa w pełni to rozumiem, u mnie próg bólu też jest duży, ale mam już serdecznie dość leżenia w łóżku. Dzisiaj wstałam na śniadanie, ale po kilku chwilach był zwrot :(

Na ostatniej wizycie byłam 21.04,wtedy lekarz potwierdził ciąże, powiedział że wszystko w porządku i że spotykamy się za miesiąc (razem z kompletem badań) - wtedy to będzie 10 tc. Teraz czytając Wasze posty zastanawiam się czy tego nie przesunąć i iść wcześniej. Z drugiej strony, powiedział też, że łatwiej będzie mu określić kiedy zrobić badanie prenatalne jak przyjdę w tym 10 tygodniu,a wydawać co dwa tyg ponad 200 zł na wizytę mi się nie uśmiecha :(
No ja byłam wczoraj i teraz tez dopiero w 10 tygodniu - 22 maja dokładnie ;) to wg usg będzie 9+5 ;)
I wtedy tez będę umawiać się na prenatalne.

Ja się chyba powoli zaczynam dziś zbierać. Wypiłam imbir, posłuchałam jeszcze kota (serio to na mnie działa, prawie jak medytacja jakas) i mogę się już ruszac. Ale o jedzeniu nie mogę nawet myśleć na razie. Zrobię sobie „rosół” warzywny później to może jakoś wejdzie.
Mam nadzieje, ze u Ciebie tez jeszcze trochę odpuści ;)
 
reklama
Hej nie było mnie trochę i aż ciężko Was nadrobić 🤦‍♀️😂 u mnie z ciśnieniem bez zmian teraz doszło bóle krocza jakby w środku coś mnie rozpieralo i kulo do tego macica i jajniki bolą jakby ktoś je miał rozerwać... Przez to ciśnienie to już w ogóle nie jestem do życia..
Co do nocek Moja Córeczka jak skończyła 7 miesięcy od tamtej pory przesypia całe noce🤷‍♀️ ale po kolkach jej zostało że kładzie się spać o 18 🤷‍♀️ i śpi do 5 rano😁
 
Ja również na sokach...nie jestem w stanie nic zjeść rano. Sok pomidorowy, pomarańczowy... pomagają trochę. Tak po ok. 1-2 h jestem w stanie coś zjeść [emoji846]
Dzień dobry

W nocy mdlosci mnie budziły... Od rana dalej to samo.. napilam się trochę soku pomidorowego z myślą że może pomoże.

Jeśli ktoś dziś wizytuje to trzymam kciuki.

Miłego dnia
Życzę Wam dziewczyny spokojnego 1 maja [emoji6]
 
Wg OM 6+2, ale owu miałam dopiero w 18 dc, więc obstawiam 5+6 mniej więcej.

No to moim zdaniem może jeszcze nic nie być bo moj lekarz w 5 tc nawet nie chciał mi robić usg bo mówił ze nie ma sensu dopiero 6+3 miałam i bylo widać. Nie załamuj się myśle ze jest po prostu za wcześnie jeszcze 😘❤️
 
reklama
Hej nie było mnie trochę i aż ciężko Was nadrobić [emoji2356][emoji23] u mnie z ciśnieniem bez zmian teraz doszło bóle krocza jakby w środku coś mnie rozpieralo i kulo do tego macica i jajniki bolą jakby ktoś je miał rozerwać... Przez to ciśnienie to już w ogóle nie jestem do życia..
Co do nocek Moja Córeczka jak skończyła 7 miesięcy od tamtej pory przesypia całe noce[emoji2368] ale po kolkach jej zostało że kładzie się spać o 18 [emoji2368] i śpi do 5 rano[emoji16]
Cześć [emoji846]
A masz za wysokie czy za niskie ciśnienie?
Ja miałam nadciśnienie przy poprzednich ciążach. Teraz zapewne też nie uniknę.
Mnie również coś kłuje, raz z jednej, raz z drugiej strony...i czasami macica mi się napina. U mnie to 5 tydzień plus 3 dni....do lekarza na pierwszą wizytę idę 6 maja.

Jak myślicie dziewczyny... Będzie już coś widać? Czy zrobić betę w poniedziałek?
 
Do góry