reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć [emoji846]
A masz za wysokie czy za niskie ciśnienie?
Ja miałam nadciśnienie przy poprzednich ciążach. Teraz zapewne też nie uniknę.
Mnie również coś kłuje, raz z jednej, raz z drugiej strony...i czasami macica mi się napina. U mnie to 5 tydzień plus 3 dni....do lekarza na pierwszą wizytę idę 6 maja.

Jak myślicie dziewczyny... Będzie już coś widać? Czy zrobić betę w poniedziałek?
U mnie też nadciśnienie... Ja już byłam. Na wizycie i było widać pęcherzyk i zarodek ale bez serduszka następna wizyta za 2 tygodnie... Lekarz nie wystawił mi ani karty ciąży ani l4. Objawów u mnie też brak... A ten ból który czuje teraz jest taki sam kiedy w szpitalu dostałam tabletki poronne... Nie mam żadnych leków na nadciśnienie nic a wiem że nadciśnienie w wczesnej ciąży może powodować do obumarcia płodu..
 
reklama
To znaczy? Jak?
Jak zdejmiesz pokrowiec, to sprawdz czy styropiany sa całe. To widac golym okiem, inna rzecz, ze fotelik moze wygladac na nieuszkodzony, ale jednak byc po wypadku, ale 'dal rade'. Gorzej gdyby zdarzyl sie drugi wypadek, wtedy moze juz,zwyczajnie nie wytrzymać. Dlatego mowia, ze foteliki powinno sie kupować nowe i dopasowane do samochodu, bo historii uzywanego sie nie zna, a chodzi jednak o bezpieczeństwo dziecka.
 
A który u Ciebie tydzień ciąży?
W poprzednich ciążach przy nadciśnieniu dostawałam leki ale dopiero od 2 trymestru. Parę razy byłam również na obserwacji na patologii ciąży. Może grozić odklejeniem się łożyska.
 
Teraz u mnie na NFZ tak się ciężko dostać, że brałam termin po czyjejś rezygnacji [emoji846] Nie wybrzydzałam [emoji6] najwyżej pójdę jeszcze raz.
U mnie z racji wieku (40 lat) to zależy mi na czasie...
Nie koniecznie :) może być widoczny tylko pęcherzyk ciazowy bez zarodka i ciałka żółtego. Lepiej poczekać do tego 7 tyg na pierwsze usg [emoji846]
 
Jak zdejmiesz pokrowiec, to sprawdz czy styropiany sa całe. To widac golym okiem, inna rzecz, ze fotelik moze wygladac na nieuszkodzony, ale jednak byc po wypadku, ale 'dal rade'. Gorzej gdyby zdarzyl sie drugi wypadek, wtedy moze juz,zwyczajnie nie wytrzymać. Dlatego mowia, ze foteliki powinno sie kupować nowe i dopasowane do samochodu, bo historii uzywanego sie nie zna, a chodzi jednak o bezpieczeństwo dziecka.
Jest wszystko ok z tego jak widze. Duzo osob kupuje tak naprawde uzywane. Auta nie mamy i nie planujemy ale nosidelko warto miec i tak 😊
 
reklama
Wiecie co ja mam taki problem w głowie.Wudaje mi się że ten wynik 108 jest duo za wysoki i oczywiście odczytałem się jakie mogą być tego skutki....wysłałam to mojemu lekarzowi a on mówi że wynik jest dobry i nie trzęba się martwić,nic z tego nie rozumiem,może wy pomożecie.
 

Załączniki

  • 20200501_125653.jpg
    20200501_125653.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 90
Do góry