reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

U mnie słabo dziewczyny. Póki co widać sam pęcherzyk 3,5 mm, a na tym etapie powinno być widać już coś więcej. Nie wierze, ze ciaza jest az tyle mlodsza. Jestem załamana. W poniedziałek idę na betę.
3maj się! Ja tez nie wierzyłam, ze moja ciąża jest młodsza. Tez powinno być już coś widać, tym bardziej ze betę tego samego dnia miałam 15tys, a tylko pusty pęcherzyk... i powinien być zarodek bo to miał być już ponad 6tydzien. 2tygodnie później na usg piękny 12mm zarodek i bijące serduszko. Bądź dobrej myśli!

Dziewczyny, od poniedziałku w Lidlu ubrania ciążowe! Można już kupic jakieś na zapas :)
 

Załączniki

  • C7934AC2-AB2A-4697-B0A1-84137D38B450.jpeg
    C7934AC2-AB2A-4697-B0A1-84137D38B450.jpeg
    123,4 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Ale mam farta laski. U nas na starym mieszkaniu bylo tak ze na korytarzu byla taka "wystawka" w sensie ze ktos czegos nie potrzebuje to tam daje i mozna za darmo sobie wziac. Przewaznie rupiecie ale nieraz fajne rzeczy. Sama tez czesto cos dawalam. Dzis szlismy rozwiazac umowe najmu a na wystawce takie cudo. Jak nowiutki 🥰 maxi cosi. A wlasnie sobie tak myslalam kiedys ze planuje wozek 2 w 1 no ale fotelik i tak trzeba dokupic jakis i prosze juz zaoszczedzone 🤣
Fajny. Tylko sprawdź czy nie powypadkowy
 
U mnie słabo dziewczyny. Póki co widać sam pęcherzyk 3,5 mm, a na tym etapie powinno być widać już coś więcej. Nie wierze, ze ciaza jest az tyle mlodsza. Jestem załamana. W poniedziałek idę na betę.
A który to tydzień dokładnie? Trzymam kciuki żeby beta ładnie rosła. Ja w piątek pójdę do lekarza bo też już się martwię..
 
No to sorry ale ja w 5+6 też miałam pęcherzyk i lekarka powiedziała że ok jest.
A ile mm miał pęcherzyk? Mój jest trochę zbyt mały, ale tesciowa powiedziała, że po pierwsze ciaza może być młodsza niż mi się wydaje, po drugie u każdej kobiety to trochę inaczej wygląda, a po trzecie, ona zaleca robić pierwsze usg najwcześniej w 6-7 tc. Mam się nie martwić i zrobić kolejne nie wcześniej niż za 3 tyg, ale niestety może być tak, że pecherzyk zatrzymał się na pewnym etapie i może nic z tego nie być :/ no nic pierwszy stres trochę mi opadł, muszę się trochę zdystansować i zobaczymy co z beta.
 
Cześć [emoji846]
A masz za wysokie czy za niskie ciśnienie?
Ja miałam nadciśnienie przy poprzednich ciążach. Teraz zapewne też nie uniknę.
Mnie również coś kłuje, raz z jednej, raz z drugiej strony...i czasami macica mi się napina. U mnie to 5 tydzień plus 3 dni....do lekarza na pierwszą wizytę idę 6 maja.

Jak myślicie dziewczyny... Będzie już coś widać? Czy zrobić betę w poniedziałek?
Hej.Ja byłam u ginekologa w 5+2 zrobiła mi usg i Już nawet serduszko biło,ale to chyba robię bywa.
 
reklama
Hej dziewczyny :) u mnie ranek zaczął się również od mdłości i tak od 7 rano się męczyłam, teraz powoli już przechodzą. To moje pierwsze mdłości i faktycznie to nic przyjemnego więc te które ich nie mają to mają się z czego cieszyć 😊 @Kingazet92 nie denerwuj się ją miałam niewiele większy pęcherzy i wszystko jest dobrze dzisiaj :)
 
Do góry