reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja jzluz na rano przygotowalam sobie gruszke zebym ja zjadla zanim wstane i poczuje te okropne mdlosci. Teraz tez z nimi walcze 🤢 popijam swiezo wyciskany soczek z pomaranczy choc troche mi po nim lepiej...mam nadzieje ze to szybko przejdzie bo czuje sie fatalnie i facet tylko lata kolo mnie bo jak tylko lekko zglodnieje to mam wrazenie ze umre tak mi nie dobrze i tylko biega i mi soczki albo male przekaski nosi to na chwile sie poprawia. Nie wiem jak to ogarnac 😪
 
reklama
Lekarz zapisal mi luteine, powiedzial ze to zbierajacy sie okres mimo ze test byl pozytywny, drugie powiedzial ze mam zespol policystycznych jajnikow, mowie mu ze nie mam, a on ma pani tylko pani nie mowilismy.. WTF chodze do niego chyba 15 lat!!!! Mam brac luteine gdy okres sie do pon nie pojawi to mam sie umowic na nfz na wtorek do niego, teraz wzial 150zl za jakies bzdury sami zobaczcie ,czy to mozliwe??? Jestem ciut załamana tym :/ Zobacz załącznik 1113588
Co za lekarz..
 
Powiedzial ze tak sie zdarza, ze duzo kobiet jest w ciazy a za chwile przychodzi okres :/ hyhy dziwne to ;)
Miał na myśli ciążę biochemiczna i miał rację że to się często zdarza. Ale nawet jeśli faktycznie Ciebie to spotkało to cała reszta jego wypowiedzi jest dla mnie nie do przyjęcia. Jak to wiedzieliśmy i nic nie powiedzieliśmy? Toż to nie ma sensu..
 
@Ewka34 najlepeij tak jak piszą dziewczyny zrób betę i potem popatrz za 48h czy rośnie. Pęcherzyk widać w usg jak jest beta minimum 1200, wiec jeśli taka nie była dzisiaj (a dopiero 3 dni spóźnia Ci się okres, wiec pewnie nie była) to dlatego nic nie zobaczył. Trzymam za Ciebie kciuki :)


Cześć dziewczyny ;) ja jestem po wizycie, pęcherzyk ladnie widoczny ale na serduszko za wcześnie :( czekam niecierpliwie za 2 tygodnie. Pytanie do Was czy tez jesteście takie zmęczona i czujecie ciągniecie w podbrzuszu? W zasadzie boli mnie cały czas nie jakis mocno ale meczy.. za pierwszym razem nie miałam takich problemów...
ja czuje ciągniecie podbrzusza :) nie jakoś mocno, bardziej tak na zbliżająca się miesiączkę ale o wiele słabiej :)
 
@martini6, @Rumiankowa, @Iz43ela gratuluję udanych wizyt dzisiaj.

Ja dopiero Was nadrobiłam, bo cały dzień z młodym i nie mialam jak korzystać z telefonu. Jak tylko po niego sięgam to młody jest już przy mnie i mi dotyka ekran albo chce telefon. Także chwilę mam tylko jak on śpi albo jak mąż się nim zajmuje..

Któraś z Was pytała o badanie piersi. Mnie żaden lekarz nigdy sam z siebie nie zbadał. Nigdy nie dostałam też skierowania na USG. Robiłam sobie pierwszy raz prywatnie jakoś 1,5 roku temu bo mnie coś niepokoiło.

A co do samopoczucia. U mnie psychika jakoś siada. Mam gorsze dni ostatnio. Jestem płaczliwa, nerwowa, niecierpliwa itp. A fizycznie też średnio. Myślałam dzisiaj, że zejdę z tego świata. Przeokropne bolaly mnie jelita przez kilka godzin. Codziennie od kilku dni mam też rozwolnienia ale takie, że dostaje mocne skurcze. Nie wiem czy to nie zaszkodzi bobasowi.
 
Ja jzluz na rano przygotowalam sobie gruszke zebym ja zjadla zanim wstane i poczuje te okropne mdlosci. Teraz tez z nimi walcze 🤢 popijam swiezo wyciskany soczek z pomaranczy choc troche mi po nim lepiej...mam nadzieje ze to szybko przejdzie bo czuje sie fatalnie i facet tylko lata kolo mnie bo jak tylko lekko zglodnieje to mam wrazenie ze umre tak mi nie dobrze i tylko biega i mi soczki albo male przekaski nosi to na chwile sie poprawia. Nie wiem jak to ogarnac 😪
Dobrze, że masz oparcie. Jeszcze trochę i mdłości ustaną. Ja znowu mialam jutro nastawić barszcz biały. Ale nie wytrzymałam i już go jem [emoji23]
 
3 dni ;) test pozytywny, ostatni okres 3.04 cykle 25 dniowe ;) swieza sprawa i mloda ciaza wg mnie

A to on nawet nie ma czego tam szukać za bardzo jeszcze :D może faktycznie zrób bete.. az dziwne że lekarz tego nie zalecił w pierwszej kolejności, co on jasnowidz ?

Dziewczyny dziś cale popołudnie męczyły mnie okropne mdlosci... Wymioty:( najgorsze objawy ciążowe jakie mialam.
Oby jutro byl lepszy dzien
 
Hejka 😊
Czy tylko ja cierpię na bezsenność 🤔 nie spie od 3.30... Synek obudził się na siusiu i koniec... Wszyscy śpią tylko nie ja 🤦‍♀️
 
Hejka 😊
Czy tylko ja cierpię na bezsenność 🤔 nie spie od 3.30... Synek obudził się na siusiu i koniec... Wszyscy śpią tylko nie ja 🤦‍♀️
Heeej, ja też nie śpię- obudziłam się po 3.00 i potem przez ponad godzinę próbowałam zasnąć. Udało się, ale budzilam się co chwilę i już teraz nie ma szans, żebym zasnęła :(
 
reklama
Teraz kiedy wreszcie mój synek zaczął przesypiać nocki, to ja nie mogę spać. 3 godziny pośpie i koniec[emoji2356]
Hejka [emoji4]
Czy tylko ja cierpię na bezsenność [emoji848] nie spie od 3.30... Synek obudził się na siusiu i koniec... Wszyscy śpią tylko nie ja [emoji2356]
 
Do góry