reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Masz normalnie wizyty na NFZ? Dzisiaj dzwoniłam żeby dodatkowo się zapisać i nie przyjmuje wogole :/
Mam ale tylko dlatego, że trochę naklamalam na początku 😂 ogólnie zwykłych wizyt nie ma, tylko ciążowe i to kolejne, a jak ktoś dopiero teraz ciążę zaczyna i chce iść na pierwszą wizyte to też się nie dostanie niestety.
 
reklama
Przepraszam ze zapytam ale co znaczy ze macica sie stawia...jakie to uczucie?
Kurcze, nie wiem czy potrafię to dobrze opisać. Tak jak by stwardnienie brzucha na dole. Dziwne uczucie. Mi lekarz powiedział, że właśnie pęcherzyk mam płaski bo macica ma skurcze.. A to chyba nie dobrze na początku ciąży. Miałam tak na koniec poprzedniej ciąży, musiałam brać leki żeby za szynko nie urodzić. Bo to są takie skurcze macicy.
 
Nie jestem w zasadzie wierząca. A tesciowa nie pozwala mowic do siebie mamo bo "matke ma sie tylko jedną" i jestesmy na PANI 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ciężki kaliber to jest. Ona nie zna slowa szanowanie czy prywatnosc 😭

To skoro nie jesteś wierzaca to jej to powiesz. Masz wolna wole.

Powiedzial ze tak sie zdarza, ze duzo kobiet jest w ciazy a za chwile przychodzi okres :/ hyhy dziwne to ;)

Ile Ci się okres spóźnia? Który to tydz ?
 
Ostatnia edycja:
Apropo leków w ciąży :-D

FB_IMG_1588275820519.jpg
 
Wspaniała wiadomość [emoji7]
Dziewczyny jestem już po badaniu i wszystko jest dobrze [emoji3590] jest zarodek i wiek ciąży to 6+1, a wg apki 7+2 [emoji4] jestem mega szczęśliwa i na szczęście narzyczony mógł być ze mną i widział jak serduszko pika [emoji3590][emoji3590][emoji3590] termin również przesunął się z 17/12 na 23/12
 
Właśnie was nadrobiłam. A więc ja jestem z Poznania, mam 35 lat, we wrześniu 36. Jestem po administracji i pracuję w Sądzie.
Do (nie)teściów mówię na Pan/Pani. Inaczej sobie nie wyobrażam też wychodzę z założenia że rodziców ma się jednych. Chociaż jestesmy razem już 15 lat myślę że się to nie zmieni.
Co do badania piersi miałam raz w wieku chyba 20 lat.

Ja dzisiaj po wizycie serduszkowej. Lekarz nic mi nie pokazał powiedział tylko że widać, że bije i nie będzie tego mierzył. Chodzę do niego do PZU i zaproponował mi żebym w poniedziałek przyszła do niego na Polną i na NFZ wystawi mi skierowanie na badania prenatalne. Teraz mam dylemat bo na NFZ umówiłam się już na 19.05 gdzieś indziej i wolałabym tamtego lekarza a nie tego. Nie wiem co mam zrobić. Rodzić na Polnej na pewno noe chcę, chyba że będę musiała ze względów zdrowotnych bo podobno są najlepiej przygotowani.
 
reklama
Do góry