reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Lekarz zapisal mi luteine, powiedzial ze to zbierajacy sie okres mimo ze test byl pozytywny, drugie powiedzial ze mam zespol policystycznych jajnikow, mowie mu ze nie mam, a on ma pani tylko pani nie mowilismy.. WTF chodze do niego chyba 15 lat!!!! Mam brac luteine gdy okres sie do pon nie pojawi to mam sie umowic na nfz na wtorek do niego, teraz wzial 150zl za jakies bzdury sami zobaczcie ,czy to mozliwe??? Jestem ciut załamana tym :/
IMAG8450.jpg
 
Lekarz zapisal mi luteine, powiedzial ze to zbierajacy sie okres mimo ze test byl pozytywny, drugie powiedzial ze mam zespol policystycznych jajnikow, mowie mu ze nie mam, a on ma pani tylko pani nie mowilismy.. WTF chodze do niego chyba 15 lat!!!! Mam brac luteine gdy okres sie do pon nie pojawi to mam sie umowic na nfz na wtorek do niego, teraz wzial 150zl za jakies bzdury sami zobaczcie ,czy to mozliwe??? Jestem ciut załamana tym :/ Zobacz załącznik 1113588
Ale to skad nibu pozytywny test? Mowil cos?
 
Ja jestem kosmetologiem, u mnie w pracy jeszcze właściciele nie wiedzą, gdyż czekam do wizyty serduszkowej, teraz mam trochę ułatwione zadanie bo rządowo jesteśmy zamknięci, ale raczej będę z właścicielami grała w otwarte karty :-) mało tego ! Ja mam nawet osobę do pracy już za mnie [emoji23]
U mnie prócz męża o ciąży nie wie na razie nikt [emoji16][emoji120]
A co do hybrydek właśnie dziś sobie zrobiłam świeżutkie [emoji4]
Ja zrobilam u jednej stopy żele i juz dosc mialam w takiej pozycji..😂 jutro zrobie druga stopa za 2 dni reke a za 3 dni druga reke 🤣🤣🤣 na raty ale sie uda mam nadzieje
 
Lekarz zapisal mi luteine, powiedzial ze to zbierajacy sie okres mimo ze test byl pozytywny, drugie powiedzial ze mam zespol policystycznych jajnikow, mowie mu ze nie mam, a on ma pani tylko pani nie mowilismy.. WTF chodze do niego chyba 15 lat!!!! Mam brac luteine gdy okres sie do pon nie pojawi to mam sie umowic na nfz na wtorek do niego, teraz wzial 150zl za jakies bzdury sami zobaczcie ,czy to mozliwe??? Jestem ciut załamana tym :/ Zobacz załącznik 1113588


Masz zespół policystycznych jajników ale nic Ci nie mówił ?
Przy tym zespole wiem tylko tyle że trzeba stymulowac owulacje z pomocą lekarza i fachowej opieki.
Hmmm Ewa Ty masz już Dzieci ?
Bardzo mi przykro .
Trzymaj się nie daj się .
Ja zmieniłabym lekarza ... :-*
 
reklama
Lekarz zapisal mi luteine, powiedzial ze to zbierajacy sie okres mimo ze test byl pozytywny, drugie powiedzial ze mam zespol policystycznych jajnikow, mowie mu ze nie mam, a on ma pani tylko pani nie mowilismy.. WTF chodze do niego chyba 15 lat!!!! Mam brac luteine gdy okres sie do pon nie pojawi to mam sie umowic na nfz na wtorek do niego, teraz wzial 150zl za jakies bzdury sami zobaczcie ,czy to mozliwe??? Jestem ciut załamana tym :/ Zobacz załącznik 1113588
Dziwne to bardzo.
Może zrób betę z krwi? I jak jest to za 2 dni powtórz.
Chyba mimo 15 lat skonsultowałabym się z innym lekarzem jeszcze.
 
Do góry