reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja mam problem z dźwiganiem panicznie się boje ze coś się stanie , mój synek już z 14kg wazy plus w pracy :( jeszcze czuje się dobrze . Mam ogromnego stresa po pierwszej ciąży gdzie w szpitalu byłam aż 4 razy
A nie ma możliwości w pracy zmienić stanowiska na takie w którym miałabyś ograniczone dźwiganie?
Mnie często brzuch boli mimo leków, mała daje popalić i to strasznie. Do tego noszenie, bujanie, a też z 15 już waży..
 
Lekarz zapisal mi luteine, powiedzial ze to zbierajacy sie okres mimo ze test byl pozytywny, drugie powiedzial ze mam zespol policystycznych jajnikow, mowie mu ze nie mam, a on ma pani tylko pani nie mowilismy.. WTF chodze do niego chyba 15 lat!!!! Mam brac luteine gdy okres sie do pon nie pojawi to mam sie umowic na nfz na wtorek do niego, teraz wzial 150zl za jakies bzdury sami zobaczcie ,czy to mozliwe??? Jestem ciut załamana tym :/ Zobacz załącznik 1113588
Może przejdź się do innego lekarza? Po co Ci luteina skoro nie jesteś w ciszy? I skąd by był test pozytywny. A wogole co to ma być. Nie mówiliśmy Pani. Co to za typ wogole. Ewka. Zapisz się gdzieś indziej na przyszły tydzień.
 
Nie jestem w zasadzie wierząca. A tesciowa nie pozwala mowic do siebie mamo bo "matke ma sie tylko jedną" i jestesmy na PANI 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ciężki kaliber to jest. Ona nie zna slowa szanowanie czy prywatnosc 😭
Ja w ogole nie jestem wierzaca, tesciowa byla strasznie a my poprostu nue chodzilismy do kosciola i tyle , nawet teraz Michasia nie jest ochrzczona ;)
 
Lekarz zapisal mi luteine, powiedzial ze to zbierajacy sie okres mimo ze test byl pozytywny, drugie powiedzial ze mam zespol policystycznych jajnikow, mowie mu ze nie mam, a on ma pani tylko pani nie mowilismy.. WTF chodze do niego chyba 15 lat!!!! Mam brac luteine gdy okres sie do pon nie pojawi to mam sie umowic na nfz na wtorek do niego, teraz wzial 150zl za jakies bzdury sami zobaczcie ,czy to mozliwe??? Jestem ciut załamana tym :/ Zobacz załącznik 1113588

Kochana nie chcę straszyć, ale może skoro test był pozytywny, to jest to ciąża pozamaciczna? W każdym razie sprawdziłabym u innego lekarza, bo to jakaś porażka...
 
Dziewczyny jestem już po badaniu i wszystko jest dobrze ❤️ jest zarodek i wiek ciąży to 6+1, a wg apki 7+2 😊 jestem mega szczęśliwa i na szczęście narzyczony mógł być ze mną i widział jak serduszko pika ❤️❤️❤️ termin również przesunął się z 17/12 na 23/12
 

Załączniki

  • IMG_20200430_202953.jpg
    IMG_20200430_202953.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 72
Ostatnia edycja:
Nie jestem w zasadzie wierząca. A tesciowa nie pozwala mowic do siebie mamo bo "matke ma sie tylko jedną" i jestesmy na PANI 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ciężki kaliber to jest. Ona nie zna slowa szanowanie czy prywatnosc 😭
@Piernik98 Ty to pisałaś jak ja byłam w poczekalni przed wizyta i w trakcie i jakoś mi umknęło...
ja dlatego uważam, ze żadne pieniądze nie są więcej warte niż święty spokój, zwłaszcza teraz.
Ja teściom tez nie mówie mamo/tato bo tez uważam, ze rodziców ma się jednych ale na szczęście przeszliśmy po prostu na ty.

z wiara zaś nie wygrasz, możesz jak zdarta płyta jedynie stanowczo odpowiadać. I dodać, ze jesli Byś zmieniła zdanie to na pewno się pierwsza o tym dowie.
 
Kochana zrób betę, i koniecznie umów się do innego lekarza, bo ten to jakiś przygłup...

Ma Pani , tylko Pan i nie mówiliśmy no chyba żart [emoji2356]
Lekarz zapisal mi luteine, powiedzial ze to zbierajacy sie okres mimo ze test byl pozytywny, drugie powiedzial ze mam zespol policystycznych jajnikow, mowie mu ze nie mam, a on ma pani tylko pani nie mowilismy.. WTF chodze do niego chyba 15 lat!!!! Mam brac luteine gdy okres sie do pon nie pojawi to mam sie umowic na nfz na wtorek do niego, teraz wzial 150zl za jakies bzdury sami zobaczcie ,czy to mozliwe??? Jestem ciut załamana tym :/ Zobacz załącznik 1113588
 
reklama
Do góry