reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny dostałam wyniki badań. Mam cytomegalie IgG dodatnia. A cytomegalie IgM ujemna. Czy ktoras tak miala? Jest to jakies zagrożenie dla płodu.?

Moja przyjaciółka miala wlasnie wykryta cytomegalie i musiala robić dodatkowe badania kiedy sie tym zarazila bo jesli w ciazy to byloby to bardzo niebezpieczne dla płodu.. Niepelnosprawnosc lub poronienie :(

Zestresowalam sie.. Napisalam juz smsa do ginekolog czy cos mam jeszcze robić..
Niby wyczytalam ze jak jedno dodatnie a jedno ujemne to ze przebyta juz...
Miałaś już kiedyś cytomegalie więc teraz dziecku już nic nie grozi. Edit doczytałam, że już wszystko wiesz :)
 
Ostatnia edycja:
Powiem szczerze ze jeśli będzie wszystko dobrze z beta dzisiaj i jutro do niego pojadę i zobaczę zarodek to nie wiem czy nie zmienię gina... bo dzwoniłam do niego wczoraj a on wcale nie powiedział mi ze się pomylił chyba nie kumal ze to podjednostka bety i jeszcze jak mówiłam ze się widzimy w czwartek to jak by nie słuchał tylko ze po świętach mam sobie zrobić betę normalna :/ chyba bym osiwiała a jeszcze tsh wysokie wiec trzeba je zbijać jak najszybciej a on po świętach :/ zrazilam się bardzo
No nie dziwię sie, że się zrazilas. Pewnie też bym rozważała zmianę lekarza. Ale zobaczysz jak będzie jutro na wizycie. Jak spoko to może warto dać mu jeszcze drugą szansę ale jak tylko coś Ci nie będzie pasowało to nie ma co do niego chodzić.
 
Hej myslicie ze sklad tych witamin jest dobry? Biore je teraz i bralam na 2 msc przed ciaza. Dodatkowo stosuje jeszcze 600mg magnezu i 400mg potasu. Żelazko to oczywiscie żelazo tylko tak przetlumaczylo 🤣 myslicie ze przy ciaglej anemii bedzie ok?
Nie pomogę, nie znam się na tym. Nie wiem ile czego powinno być w dobrych suplementach.
 
A co myslicie o takim tsh?

IMG_20200408_104655.jpg
 
Rozumiem. Te tsh trzeba zbic bo to nie wróży nic dobrego. Nie chcę cię straszyć ale pisze tak jak jest. Ale wiem że będzie dobrze i zbijesz to tsh i będzie wszystko w porządku.

Dziewczyny też macie takie uczucie "pełności" w dole brzucha. Zaczyna mnie to martwić.
Też tak czuje. W każdej ciąży tak czułam
 
reklama
Dziewczyny to moja 5 ciąża a czuję się jak bym była poraz pierwszy. W tamtych ciazach nic takiego nie czułam. Nawet często nie sikałam a co mówić o uczuciu pełności.
 
Do góry