reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Witam:),

Ostatnia miesiączkę miałam 27.02, test ciążowy robiłam dzień po spodziewanej miesiączce - były dwie kreski !!! Byłam u lekarza, miałam dwa usg i jest serduszka!!! Z samego początku męczyły mnie silne bóle krzyża i brzucha, oraz było lekkie plamienie. Następna wizytę mam po świętach, mam zlecone badania.
Gratulacje :)
 
Dziewczyny kochane moja dzisiejsza normalna beta juuuuuupi i udało mi się przez chrzesna ogarnąć nowa panią doktor która podobno jest super (oby) mam wizytę dzisiaj na 14:20 wiec już się nie mogę doczekać mam nadzieje ze zabijemy tsh i będzie super. Zobaczcie jak to jest jak błąd lekarza a ja już wczoraj myślałam ze to koniec ciąży ...
 

Załączniki

  • IMG_7004.jpg
    IMG_7004.jpg
    76,2 KB · Wyświetleń: 79
  • IMG_7004.jpg
    IMG_7004.jpg
    76,2 KB · Wyświetleń: 81
Dziewczyny kochane moja dzisiejsza normalna beta juuuuuupi i udało mi się przez chrzesna ogarnąć nowa panią doktor która podobno jest super (oby) mam wizytę dzisiaj na 14:20 wiec już się nie mogę doczekać mam nadzieje ze zabijemy tsh i będzie super. Zobaczcie jak to jest jak błąd lekarza a ja już wczoraj myślałam ze to koniec ciąży ...
Beta piekna. Pisałam że będzie wszystko w porządku. Ja bym tego lekarza rozszarpała.

Koniecznie daj znać po wizycie dzisiaj. Który masz tydzień?
 
Beta piekna. Pisałam że będzie wszystko w porządku. Ja bym tego lekarza rozszarpała.

Koniecznie daj znać po wizycie dzisiaj. Który masz tydzień?

Mąż chce abym do niego zadzwoniła i mu powiedziała jak mogłam wczoraj z nerwow poronic wczoraj z jego błędu ale ja juz nie chce się tym denerwować wole zapomnieć już o tym... według OM 6+1 a duża beta wydaje mi się ale to lepiej w ta stronę chyba ;p
 
Dziewczyny kochane moja dzisiejsza normalna beta juuuuuupi i udało mi się przez chrzesna ogarnąć nowa panią doktor która podobno jest super (oby) mam wizytę dzisiaj na 14:20 wiec już się nie mogę doczekać mam nadzieje ze zabijemy tsh i będzie super. Zobaczcie jak to jest jak błąd lekarza a ja już wczoraj myślałam ze to koniec ciąży ...
Piękna beta 😍 super, że będziesz miała innego lekarza. Czekamy na wieści z wizyty :)
 
reklama
Mąż chce abym do niego zadzwoniła i mu powiedziała jak mogłam wczoraj z nerwow poronic wczoraj z jego błędu ale ja juz nie chce się tym denerwować wole zapomnieć już o tym... według OM 6+1 a duża beta wydaje mi się ale to lepiej w ta stronę chyba ;p
Masz rację zapomnij o tym i już koniec stresów. Ja mam dzisiaj 6+0 [emoji3059]
 
Do góry