reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Rozumiem ehhh czyli szanse mam mizerne.
Nie myśl w ten sposób. U mnie było inaczej bo już było serduszko i ciąża starsza. A jeszcze u mnie jest epilepsja byly mocne ataki. Mąż nie potrafił mnie utrzymać traciłam wzrok.

U ciebie może być wszystko w porządku. I będzie zobaczysz. Najważniejsze że wiesz ze masz wysokie tsh i reagujesz.
 
reklama
To [emoji2772] ja też mam takie szczęście do lekarzy [emoji23] ja póki co biorę kwas foliowy aktywny wit c e d3 wit z grupy B plus zwykły kwas foliowy 0.4 w dawce wszystko i dodatkowo wit d3 bo mam nie dobór ale mam wizytę za 11 dni więc będę pytała gin co poleca na 1 trymestr.
Ja tez wlasnie niedobor wotaminy d3 mam. Znaczy mam nadzieje ze juz jest ustabilizowany bo od 2 msc dosc dobrze go uzupelniam ale musze skontrolowac w najblizszym czasie
 
Wiadomo ze na ubezpieczenie ginekolog a prywatnie to 2 rozne sprawy ale nie kazdy na ubezpieczenie olewa swoją pacjentkę. Opinie o tym lekarzy są niby bardzo dobre wiec licze ze sie mną dobrze zajmie.
I tego ci życzę [emoji6] my kobiety w ciąży powinniśmy mieć dobrego lekarza który będzie się nami i dziećmi opiekował i żebyśmy się przy lekarzach czuli bezpieczeństwo.
 
Ogolnie taka niemoc mnie łapie jak mysle ze trzeba cos na swieta szykowac ze nie wiem 😂😂😂 na szczescie tylko ja i nazeczony wiec az tyle nie będę robic bo nie ma przewaznie kto tego zjesc 😊
 
Mialamll 23 a norma byla napisana od 30-100 chyba jakos tak. Nie duzo ponizej normy ale jednak. Bralam oleovit mi przepisal lekarz. To są kropelki. I szczerze jakos nie zauwazylam zmian pod wzgledem samopoczucia [emoji1787]
Aha ja miałam 40 ale norma 50-100 brałam devikap 4 krople na dobę czyli 2000 jednostek. Ale nie podniosło mi nic. Czułam się ciągle zmęczona żadnej energii. A teraz biorę wit d 3 w tabletkach 5000jm dziennie i już widzę poprawę. Czyli poziom najwidoczniej się podniósł do góry. Nie czuję zmęczenia jestem pełna energii. Gin będzie mi ten poziom sprawdzał na pierwszych badaniach.
 
No ale cena wizyty prywatnej u lekarza to i tak nie az taka tragedia. Wyslalam ostatnio faceta po potas i magnez do apteki. Zaplacil 70€ 😱😱😱 i to starczy na 45 dni tylko...jak tylko bede w polsce musze sobie rozne zapasy porobic bo te ceny tutaj mnie przerazaja w stosunku do cen w polsce
 
reklama
Aha ja miałam 40 ale norma 50-100 brałam devikap 4 krople na dobę czyli 2000 jednostek. Ale nie podniosło mi nic. Czułam się ciągle zmęczona żadnej energii. A teraz biorę wit d 3 w tabletkach 5000jm dziennie i już widzę poprawę. Czyli poziom najwidoczniej się podniósł do góry. Nie czuję zmęczenia jestem pełna energii. Gin będzie mi ten poziom sprawdzał na pierwszych badaniach.
Ja bralam wieksze dawki niz pisalo w zalecanej porcji dziennej. Tam jakos bylo ze przez tydzien chyba dawke podwójną cos takiego...
 
Do góry