reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

No ale cena wizyty prywatnej u lekarza to i tak nie az taka tragedia. Wyslalam ostatnio faceta po potas i magnez do apteki. Zaplacil 70€ [emoji33][emoji33][emoji33] i to starczy na 45 dni tylko...jak tylko bede w polsce musze sobie rozne zapasy porobic bo te ceny tutaj mnie przerazaja w stosunku do cen w polsce
No to faktycznie lepiej zapasy zrobić w Pl. Ceny z kosmosu [emoji33][emoji33]
 
reklama
U was w DE tez takie ceny?
Nie na szczęście nie. Nie wiem jak w innych landach bo im bogatszy Land tym drożej w sklepach. Ja póki co nie narzekam na ceny.

Jak np dostaje receptę czerwona to za leki place 5 euro albo są za darmo a jak zielona to 100% lub 80% płatności. A jak idę tak bez żadnej recepty to zależy co kupuje są droższe i tańsze rzeczy.
 
Nie na szczęście nie. Nie wiem jak w innych landach bo im bogatszy Land tym drożej w sklepach. Ja póki co nie narzekam na ceny.

Jak np dostaje receptę czerwona to za leki place 5 euro albo są za darmo a jak zielona to 100% lub 80% płatności. A jak idę tak bez żadnej recepty to zależy co kupuje są droższe i tańsze rzeczy.
To moze dlatego tak drogo bo w stolicy mieszkam....ja kazda recepte 100% place ☹
 
To moze dlatego tak drogo bo w stolicy mieszkam....ja kazda recepte 100% place [emoji852]
O kurcze. To nie u nas nie. No ja na IO biorę metformine i jak lekarz stwierdzi że mam brać metę to mam ja tutaj za darmo tak samo insulinę i glukometr ale strzykawki igly już muszę kupić za 100%
Za leki na tarczyce place 5 euro za 100 tabletek
 
Tak wiem tez się martwię tym tsh ale mam hashimoto i biorę cały czas letrox 50 dziś wzielam jeszcze połówkę czyli 75 bo wierze ze każdy dzień jest tutaj cenny a mojemu gin chyba średnio mogę zaufać....

Mi też wyszło TSH podwyzszone i najpierw dostałam ten Letrox 50 1x1, a wczoraj dzwoniła do mnie pani endokrynolog i powiedziała że trzeba zbic szybciej i jednak mam brać jednego dnia 1 tabletkę, a drugiego dwie tak żeby wyszło te 75 średnio, więc chyba dobrą decyzję podjęłaś o zwiększeniu dawki 😘
 
Mi też wyszło TSH podwyzszone i najpierw dostałam ten Letrox 50 1x1, a wczoraj dzwoniła do mnie pani endokrynolog i powiedziała że trzeba zbic szybciej i jednak mam brać jednego dnia 1 tabletkę, a drugiego dwie tak żeby wyszło te 75 średnio, więc chyba dobrą decyzję podjęłaś o zwiększeniu dawki 😘

Tez tak myśle wiem ze nie powinnam na własna rękę ale tez wiem ze czym szybciej tym lepiej :p
 
reklama
Do góry