reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

No ale cena wizyty prywatnej u lekarza to i tak nie az taka tragedia. Wyslalam ostatnio faceta po potas i magnez do apteki. Zaplacil 70€ 😱😱😱 i to starczy na 45 dni tylko...jak tylko bede w polsce musze sobie rozne zapasy porobic bo te ceny tutaj mnie przerazaja w stosunku do cen w polsce
Nie ma co tak porównywać cen bo i zarobki tam gdzie mieszkasz są większe ;)
 
reklama
Niestety tak nie jest. Wydaje sie ze wyzsze zarobki ale rowniez wyzsze ceny w sklepach itp, nie wspomne o tym jakie sa ceny mieszkan w centrum stolicy[emoji58]
To się zgadza. Ja co prawda mieszkam w mieście (nie stolicy) i jest o wiele wiele taniej. Land Thüringen ale jeśli chodzi o Berlin to już jest o wiele wiele drożej. Myślę że nawet w Pl w Warszawie jest o wiele wiele drożej niż w zwykłych miastach (nie stolicy).
 
Niestety tak nie jest. Wydaje sie ze wyzsze zarobki ale rowniez wyzsze ceny w sklepach itp, nie wspomne o tym jakie sa ceny mieszkan w centrum stolicy😑
No czyli tak jak piszesz, wyższe zarobki = wyższe ceny. Tak jest pewnie wszędzie, w sensie w kazdym kraju, że wysokość zarobków kształtuje ceny rynkowe ;)
 
Witam:),

Ostatnia miesiączkę miałam 27.02, test ciążowy robiłam dzień po spodziewanej miesiączce - były dwie kreski !!! Byłam u lekarza, miałam dwa usg i jest serduszka!!! Z samego początku męczyły mnie silne bóle krzyża i brzucha, oraz było lekkie plamienie. Następna wizytę mam po świętach, mam zlecone badania.
 
Witam:),

Ostatnia miesiączkę miałam 27.02, test ciążowy robiłam dzień po spodziewanej miesiączce - były dwie kreski !!! Byłam u lekarza, miałam dwa usg i jest serduszka!!! Z samego początku męczyły mnie silne bóle krzyża i brzucha, oraz było lekkie plamienie. Następna wizytę mam po świętach, mam zlecone badania.
Witaj, gratuluję! :* Ja tez miałam ostatnia miesiączkę 27.02, ale w piatek 5t1d był tylko pecherzyk, a ty w którym tyg i dniu byłaś? :)
 
reklama
Witam:),

Ostatnia miesiączkę miałam 27.02, test ciążowy robiłam dzień po spodziewanej miesiączce - były dwie kreski !!! Byłam u lekarza, miałam dwa usg i jest serduszka!!! Z samego początku męczyły mnie silne bóle krzyża i brzucha, oraz było lekkie plamienie. Następna wizytę mam po świętach, mam zlecone badania.
Witamy i gratuluję [emoji1768]
 
Do góry