reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
@martini6 A teraz następna wizyta to te prenatalne ? , bo ja byłam tydzień temu i też mam być za dobry miesiąc, długo mi się wydaje , to Twoja która teraz wizyta była?
Moja była 2 wizyta ,ale umówiłam się na NFZ na 12.05 jeszcze .

Tak kolejne usg to prenatalne ale mam w między czasie teraz we wtorek wizytę u Pani doktor ogólna bo muszę tsh jeszcze zmniejszyć. Ja na usg jeżdżę do doktora który się zajmuje tylko usg u niego to była moja druga wizyta ale ja mam krwiaka i musiałam go kontrolować a ogólnie to moja 4 wizyta u lekarzy.
 
Często sarny nam w okna pukaja w nocy, mamy ogrodzenie A one i tak poradzą sobie z tym. Latem mamy same komary w domu masakra. Mrówki na podwórku są wszędzie na jakiś czas można się pozbyć Ale potem wracają. Takie uroki

Sarny słodko ale mrówki i komary już nieszczególnie hehe ale i tak super ! Moje klimaty 😜🥰
 
Ja tez bym tak chciala, chociaz ja zawsze w duzych miastach mieszkalam, wiec nie wiem czy moglabym sie przestawic. Inna sprawa, ze jak to potem wyglada z dziecmi i szkola?

My mieszkamy dokładnie pod Łodzią w małym miasteczku wiec tutaj od „centrum” do lasku nie ma jakiejś tragedii 😜 i szkoły tez mamy i przedszkola wiec spoczko wiadomo trzeba by było autem w tedy ale coś za cos myśle 😊
 
Hej dziewczyny, dołączam do Was! Termin porodu mam na 15 grudnia, spodziewam się, że urodzę wcześniej... są bliźniaki. Nie napawa mnie to niestety radością, gdyż nigdy nie chciałam ciąży bliźniaczej. Ciężko mi się z tą sytuacją oswoić na razie. Jest tu jakaś dziewczyna z mnogą ciążą?

Super tylko się cieszyć kochana musisz być dobrej myśli ! Dasz sobie radę to podwójne szczęście ❤️❤️
 
reklama
Do góry