reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

No właśnie w sw rodzinny [emoji3526] a ty ?
Rozmawialiśmy z mężem, że w św. Rodzinie. Ale...
Pierwszy poród miał być na Polnej . Wtedy jeszcze dr O pracował na Polnej . Pojechaliśmy do teściów na Dolny Śląsk, tesciowa wkurzyła mnie i tadam poród tam się odbył [emoji6]
Przy drugim i trzecim wybrałam Raszei.
Przy czwartym miała być św. Rodzina, ale wyszłam od dr O i pierwszy skurcz miałam przy stadionie Lecha. Ledwo dojechałam do swojego miasta na prodowke. Nie chciałam rodzic sama, to jechałam do siebie by być z mężem.
Także zobaczymy jak to będzie [emoji16]
 
reklama
Rozmawialiśmy z mężem, że w św. Rodzinie. Ale...
Pierwszy poród miał być na Polnej . Wtedy jeszcze dr O pracował na Polnej . Pojechaliśmy do teściów na Dolny Śląsk, tesciowa wkurzyła mnie i tadam poród tam się odbył [emoji6]
Przy drugim i trzecim wybrałam Raszei.
Przy czwartym miała być św. Rodzina, ale wyszłam od dr O i pierwszy skurcz miałam przy stadionie Lecha. Ledwo dojechałam do swojego miasta na prodowke. Nie chciałam rodzic sama, to jechałam do siebie by być z mężem.
Także zobaczymy jak to będzie [emoji16]
U mnie to będzie pierwszy poród więc też zobaczymy ☺️
 
Hej dziewczyny, dołączam do Was! Termin porodu mam na 15 grudnia, spodziewam się, że urodzę wcześniej... są bliźniaki. Nie napawa mnie to niestety radością, gdyż nigdy nie chciałam ciąży bliźniaczej. Ciężko mi się z tą sytuacją oswoić na razie. Jest tu jakaś dziewczyna z mnogą ciążą?
 
Hello Mamuśki ! Witam się z Wami mam całe 2 cm i cudownie bijące serduszko, mamusia aż się popłakała 😜🥰 widać u mnie już główkę i raczki, nóżki chodź jesteśmy dopiero w 9 tc 😉 krwiak jeszcze jest ale Pan Doktor kazał się nim już nie przejmować tylko odpoczywać a on sam z czasem się wchłonie. Aaaaa ale się cieszę 😜😁😁😍❤️🥰😍🥰😍❤️
Jeju. Nóżki rączki <3 ale fajnie :)
 
Bardzo podobni do siebie :) syn pewnie okres buntu przechodzi? Cieszy się z kolejnego dzidziusia? :)
Ale z charakteru zupełne przeciwieństwa , syn jest bardzo grzeczny, ułożony, sportowiec, nie buntuje się ani na naukę ani żeby mi coś pomoc, jedynie teraz ciezko mu bo nie może trenować ukochanej piłki . A mała to szogun, wszędzie jej pełno, wszystko musi mieć już i natychmiast , maltretuje tego swojego brata, szczypie go, gryzie, podkrada rzeczy z pokoju, ale on ma do niej cierpliwość .
Na wieść o kolejnym maluchu to stwierdził” mamo Polka go zameczy” hehe i oczywiście ma nadzieje ze będzie chłopiec 😉
 
Hej dziewczyny, dołączam do Was! Termin porodu mam na 15 grudnia, spodziewam się, że urodzę wcześniej... są bliźniaki. Nie napawa mnie to niestety radością, gdyż nigdy nie chciałam ciąży bliźniaczej. Ciężko mi się z tą sytuacją oswoić na razie. Jest tu jakaś dziewczyna z mnogą ciążą?
Jedno czy dwujajowe? Sa w rodzinie blizniak8 czy takigo farta macie 😊
 
reklama
Ginekolodzy badali mi piersi 2x w życiu, tak to sobie sama badam co miesiac. Skierowania na usg nigdy nie dostalam, mialam zrobic prywatnie przed druga ciaza i nei zdazylam, a teraz troche slabo latac po lekarzach... ALe czuje ze powinnam... Naprawde kazda z was miala juz wykonane usg piersi? w jakim wieku po raz pierwszy? W pierwszej ciazy ZADEN lekarz mi nic o tym usg nie mowil, ze mam zrobic, dopiero o ciazy bylo wiecej glosno o tym chociazby na instagramie, no ale nie udalo sie..


Super! Bardzo sie ciesze! ;) juz 9tc to chyba masz termin masz na sam poczatek grudnia? ;)
Jaki slodki zarodek!
Ja nie miałam nigdy badanych. Mam 23 lata w tym roku. I też zastanawiam się czy sama powinnam o to poprosić? :/
 
Do góry