reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
O dekolcie i plecach nie wspomne...tam nigdy tradziku nie mialam 😪 na mnie nie dzialaja zadne masci tylko retinoidy cos tam poprawe widzialam no ale teraz nie mozna ich stosowac. Smaruje pastą cynkową ale tez nic nie daje...wstyd mi nie tylko z twarzą ale i dekolt musze zaslaniac koszulkami az pod szyje. Tak mi przykro jest...teraz lato a ja taka tragedie mam. Gorąco bedzie, makijazem nie zakryje, na basen czy nad wode to nawet nie wspomne. Nawet nie wstyd mi tak przed obcymi ludzmi jak tesciowa, szwagierką i ogolnie rodzina nazeczonego. Oni wszyscy razem wzieci nigdy chyba ani 1 pryszcza nie mieli...i to doslownie i mam wrazenie ze po prostu z obrzydzeniem na to patrzą...znaczy no nie wiem ale ja na siebie patrze w ten sposob wlasnie.
Na pewno nie. Przestań nawet tak myśleć. A na słońce jak najbardziej wystawiaj żeby wyschły i nie przejmuj się nikim. Jesteś w ciąży masz prawo do wszystkiego i niczym nie musisz się wstydzić :*
 
O to ja widze, ze pod wzgledem jedzenia jestesmy podobne 😁 Ja tez jestem niemal wszystkozerna i uwielbiam mieso. I bardzo lubimy z m sushi i cale szczescie, ze w styczniu poszlismy na kurs robienia sushi (to byl prezent rocznicowy), bo teraz to nie dosc, ze restauracje zamkniete, to poza tym surowej ryby nie mozna, wiec moge sobie sama zrobic z mango, awokado, ogorkiem, serkiem philadelphia... 😋
Ile lat juz tam mieszkasz?
Piekny widok 😍
Rok i 5 miesiecy. Z tym ze studiuje i pracowalam to na nauke czasu bylo malo ale ze studia zaoczne to stwierdzilam ze zucam prace i chce sie uczyc jezyka zeby pracowac w zawodzie za jakies czas...no wiec w tygodniu od pon do pt szkola niemieckiego a w weekend studia 🙉🙈
 
reklama
Do góry