reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

O to duża dawkę bierzesz a powiedz mi jak zwiększalas dawki ? O 25 czy o 50 ? I np tydzień brałaś i zwiekszalas czy miesiąc np czy z dnia na dzień ?
Ja dostałam od razu 150 przy 3 ciąży. Wtedy tsh miałam 13 i serduszko najpierw zaczęło wolniej bić a później już całkiem przestało bic. Nie udało mi się zbic tsh żeby się nic nie stało[emoji26]
I tak już mi zostawili dawkę 150 bo nie miałam wyższego wyniku niż 2.5
 
reklama
Wiesz co zazdroszczę Ci ze masz możliwość w razie czego iść prywatnie choć suma jest duża jaka sobie wołają.

Ja nie mam niestety możliwości iść prywatnie chyba że lokopeda lub dietetyk[emoji23][emoji23] nawet jak zaproponowałam rodzinnemu że zapłacę za ta betę a on mi mówi że ja chce mu lapowke dac[emoji23] osioł jeden
Serio...u nas w laboratprium normalnie robia wszystko prywatnie. Za bete i progesteron dalam ostatnio ponad 50 euro 😑 potem powtorka bety samej i ponad 30...no ale koszty teraz juz niewazne byle by dzidzia dobrze rosla
 
Ja za granicą mieszkam wiec wlasnie mam problem z tym zeby kupic cos polecanego na forum [emoji17] a ja musze sprawdzic skład zanim cos kupie czy napewno moge. Ostatnio bylam po cos w aptece i pytalam czy napewno nie maja tego skladniku co nie moge powiedzieli mi ze tak, dalam prawie 20€ i po przeczytaniu ulotki okazuje sie ze nie moge no...lekarza tez nieraz sie o cos zapytam zeby bylo bez takich skladnikow to nawet nie wiedza
A femibion 1 albo elevit 1?
 
Serio...u nas w laboratprium normalnie robia wszystko prywatnie. Za bete i progesteron dalam ostatnio ponad 50 euro [emoji58] potem powtorka bety samej i ponad 30...no ale koszty teraz juz niewazne byle by dzidzia dobrze rosla
Naprawdę. Oni tu w De wszystko na skierowania. Za nic nie możesz zapłacić jak chcesz sobie zrobić sama badania. To jest chore.

Właśnie koszta nie ważne bo to dla dobra dzidziusia.
 
A femibion 1 albo elevit 1?
Narazie biore femi baby podobno to samo co femibion 1 ale 2 razy tanszy i bez sensu przeplacac. Zobacze co mi powie ginekolog jutro choc nie wiem dlaczego mam wrazenie ze mnie zbyje mimo ze go nawet jeszcze nie widzialam 😂😂😂 ale ja mam takie szczescie do lekarzy ze mnie nie sluchaja i maja gdzies
 
Narazie biore femi baby podobno to samo co femibion 1 ale 2 razy tanszy i bez sensu przeplacac. Zobacze co mi powie ginekolog jutro choc nie wiem dlaczego mam wrazenie ze mnie zbyje mimo ze go nawet jeszcze nie widzialam [emoji23][emoji23][emoji23] ale ja mam takie szczescie do lekarzy ze mnie nie sluchaja i maja gdzies
To [emoji2772] ja też mam takie szczęście do lekarzy [emoji23] ja póki co biorę kwas foliowy aktywny wit c e d3 wit z grupy B plus zwykły kwas foliowy 0.4 w dawce wszystko i dodatkowo wit d3 bo mam nie dobór ale mam wizytę za 11 dni więc będę pytała gin co poleca na 1 trymestr.
 
Ja dostałam od razu 150 przy 3 ciąży. Wtedy tsh miałam 13 i serduszko najpierw zaczęło wolniej bić a później już całkiem przestało bic. Nie udało mi się zbic tsh żeby się nic nie stało[emoji26]
I tak już mi zostawili dawkę 150 bo nie miałam wyższego wyniku niż 2.5

Rozumiem ehhh czyli szanse mam mizerne.
 
Narazie biore femi baby podobno to samo co femibion 1 ale 2 razy tanszy i bez sensu przeplacac. Zobacze co mi powie ginekolog jutro choc nie wiem dlaczego mam wrazenie ze mnie zbyje mimo ze go nawet jeszcze nie widzialam 😂😂😂 ale ja mam takie szczescie do lekarzy ze mnie nie sluchaja i maja gdzies

Widać ja chyba tez mam takie szczęście do lekarzy 😂
 
reklama
Naprawdę. Oni tu w De wszystko na skierowania. Za nic nie możesz zapłacić jak chcesz sobie zrobić sama badania. To jest chore.

Właśnie koszta nie ważne bo to dla dobra dzidziusia.
Wiadomo ze na ubezpieczenie ginekolog a prywatnie to 2 rozne sprawy ale nie kazdy na ubezpieczenie olewa swoją pacjentkę. Opinie o tym lekarzy są niby bardzo dobre wiec licze ze sie mną dobrze zajmie.
 
Do góry