reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Rozumiem. Te tsh trzeba zbic bo to nie wróży nic dobrego. Nie chcę cię straszyć ale pisze tak jak jest. Ale wiem że będzie dobrze i zbijesz to tsh i będzie wszystko w porządku.

Dziewczyny też macie takie uczucie "pełności" w dole brzucha. Zaczyna mnie to martwić.

Tak wiem tez się martwię tym tsh ale mam hashimoto i biorę cały czas letrox 50 dziś wzielam jeszcze połówkę czyli 75 bo wierze ze każdy dzień jest tutaj cenny a mojemu gin chyba średnio mogę zaufać....
 
reklama
Tak wiem tez się martwię tym tsh ale mam hashimoto i biorę cały czas letrox 50 dziś wzielam jeszcze połówkę czyli 75 bo wierze ze każdy dzień jest tutaj cenny a mojemu gin chyba średnio mogę zaufać....
Ja też mam hashimoto niedoczynność. W styczniu miałam około 2.5 wynik a teraz to idę na kontrolne badania 15.04 a wyniki będą 22-23 kwiecień i też się boję jaki będzie wynik. A biorę dawkę leków dziennie 150
 
Fajnie ze tak mozesz napisac do ginekolog swojej i ci odpisze...ja niestety nie bede mogla na to liczyc
No widzialam po opiniach różnych kobiet, ze Pani doktor odpisuje zawsze i ze zawsze mozna na nia liczyc :)

Super że masz taką możliwość pisania do gin. [emoji4] Będziesz miała spokojna głowę

Mega mi się to spodobalo jak czytalam wlasnie opinie innych kobiet :) w dodatku w jej gabinecie jest cala sciana zdjec dzieci z podziękowaniami :)
 
No widzialam po opiniach różnych kobiet, ze Pani doktor odpisuje zawsze i ze zawsze mozna na nia liczyc :)



Mega mi się to spodobalo jak czytalam wlasnie opinie innych kobiet :) w dodatku w jej gabinecie jest cala sciana zdjec dzieci z podziękowaniami :)
Ja niestety aktualnie jestem zmuszona chodzic do innego ginekologa niz zamierzalam. Ale moze akurat bedzie jakis fajny. To facet qiec moj nazeczony jakis uprzedzony jest 😂 choc nie powiem 1 raz bedzie mi tam zaglądał inny mężczyzna 🤣🤣🤣 ogolnie chcialam isc do prywatnego ale...100/130€ za wizyte plus dwa razy tyle za badania to jednak mnie to przerosło w obecnej sytuacji. Nie powiem to spora suma jednak...
 
Co do witamin to mi pani doktor zaleciła te do brania
 

Załączniki

  • 7E608F61-6EC1-40A3-9213-5003D7E981C2.png
    7E608F61-6EC1-40A3-9213-5003D7E981C2.png
    192,7 KB · Wyświetleń: 43
Ja niestety aktualnie jestem zmuszona chodzic do innego ginekologa niz zamierzalam. Ale moze akurat bedzie jakis fajny. To facet qiec moj nazeczony jakis uprzedzony jest [emoji23] choc nie powiem 1 raz bedzie mi tam zaglądał inny mężczyzna [emoji1787][emoji1787][emoji1787] ogolnie chcialam isc do prywatnego ale...100/130€ za wizyte plus dwa razy tyle za badania to jednak mnie to przerosło w obecnej sytuacji. Nie powiem to spora suma jednak...
Wiesz co zazdroszczę Ci ze masz możliwość w razie czego iść prywatnie choć suma jest duża jaka sobie wołają.

Ja nie mam niestety możliwości iść prywatnie chyba że lokopeda lub dietetyk[emoji23][emoji23] nawet jak zaproponowałam rodzinnemu że zapłacę za ta betę a on mi mówi że ja chce mu lapowke dac[emoji23] osioł jeden
 
Ja niestety aktualnie jestem zmuszona chodzic do innego ginekologa niz zamierzalam. Ale moze akurat bedzie jakis fajny. To facet qiec moj nazeczony jakis uprzedzony jest 😂 choc nie powiem 1 raz bedzie mi tam zaglądał inny mężczyzna 🤣🤣🤣 ogolnie chcialam isc do prywatnego ale...100/130€ za wizyte plus dwa razy tyle za badania to jednak mnie to przerosło w obecnej sytuacji. Nie powiem to spora suma jednak...
Jaka droga wizyta! 😱
 
Ja też mam hashimoto niedoczynność. W styczniu miałam około 2.5 wynik a teraz to idę na kontrolne badania 15.04 a wyniki będą 22-23 kwiecień i też się boję jaki będzie wynik. A biorę dawkę leków dziennie 150

O to duża dawkę bierzesz a powiedz mi jak zwiększalas dawki ? O 25 czy o 50 ? I np tydzień brałaś i zwiekszalas czy miesiąc np czy z dnia na dzień ?
 
reklama
Co do witamin to mi pani doktor zaleciła te do brania
Ja za granicą mieszkam wiec wlasnie mam problem z tym zeby kupic cos polecanego na forum 😔 a ja musze sprawdzic skład zanim cos kupie czy napewno moge. Ostatnio bylam po cos w aptece i pytalam czy napewno nie maja tego skladniku co nie moge powiedzieli mi ze tak, dalam prawie 20€ i po przeczytaniu ulotki okazuje sie ze nie moge no...lekarza tez nieraz sie o cos zapytam zeby bylo bez takich skladnikow to nawet nie wiedza
 
Do góry