reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
O jaka długa fasolka! Ja mam na 5.12 termin i jak pójdę 7.05 na drugie usg to mam wielką nadzieję, że też już będzie taki wielkoludek :D ostatnio miało 0,85 cm :)
Oo prawie identycznie. Ja ide 6.05 :) a termin na 8.12.. Chociaz mam nadzieję, ze bedzie z 6go :D
Cześć dziewczyny 😉 27 kwietnia zobaczyłam 2 kreski...Zobacz załącznik 1113165
Po ponad 15 latach od ostatniej ciąży. Mam 40 lat, dwóch synów (17 i 15 lat). To jest olbrzymie zaskoczenie i mam stracha jak diabli 🙂 Testy zrobiłam dwa... Bo nie mogłam uwierzyć... Śmieję się nawet, że nie mam pojęcia jak do tego doszło 😁 Jest to 36 dzień (5 tydzień). 6 maja mam pierwszą wizytą, teraz jestem w domu z lekkim zapaleniem oskrzeli i po każdym ataku kaszlu lecę do łazienki sprawdzić czy mały "obcy" nadal tam jest.
Trzymajcie za mnie kciuki 👍😊
A teraz postaram się nadrobić ten wątek 🙂
Może teraz sie teraz sie uda dziewczynka :D
Fajnie tak miec maluszka w takim wieku :) moi rodzice mieli mnie późno i dobrze im to zrobiło :) tez mialam taka duza różnice z rodzenstwem.
 
Ja odpukac juz trzeci dzień sie w miare czuje. Dalej mi sie odbija ale przynajmniej nie naciaga tak jak wczesniej :)
Mega ulga.. :)

Juz sie nie moge doczekac wizyty za tydzien 😍
 
Już nie wiem co dzisiaj jeść 😬 tak mi zle jest 🤢 obiadu dziś nic nie zjadłam potem zrobiłam kromkę chleba z serkiem topionym bo myślałam ze zemdleje :/ teraz trochę zupki rosołki odgrzałam ale pochlipalam pol i reszta znów stoi 😭 zrobiłam sobie ten imbir z cytryna ale jak tylko biorę łyka to mi zle 😂 i bądź tu mądra 😂
Ja wlasnie walcze dzis tez z mdlosciami, nie ruszalam sie nawet z lozka prawie, tez w sumie mam nakaz lezenia, teraz zjadlam i polknelam duphaston i juz mnie bierze na wymioty...jakis gorszy dzien mam chyba bo dopiero co mowilam ze nic mi nie jest. Walcze ze soba zeby nie zwymiotowac tej tabletki.
 
Pochwale się wam jak dzisiaj pieknie wygląda moja księżniczka 😍 była 1 raz w psim spa :D
Pierwsze przed reszta po :D
IMG_20200429_130341.jpg

IMG_20200429_153819.jpg

received_2959426477467236.jpeg
 
reklama
Do góry