reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny zgadzam się z wami, tylko oni nawet poziomu progesteronu nie sprawdzają 😳 dzisiaj poprosiłam tego ginekologa o to badanie a on do mnie,że nie wykonują ... i powiedział, że słyszał (bo miał już inne dziewczyny z Polski) ,że u nas się podaje tabletki i dzwonił do innego szpitala w większym mieście przy mnie ale tamten lekarz, też powiedział, że w Norwegii tego nie stosują, tylko w wyjątkowych sytuacjach ( mówił też ,że to ma jakiś wpływ na serce, ale nie zrozumiałam czy moje czy dziecka) hmmm...
Ogólnie czuję się tu pozostawiona sama sobie,co będzie to będzie 😐








Jakoś też już uwierzyłam w tą twoją dziewczynkę, i nie wyobrażam sobie,że będzie inaczej😊
Haahaha 😂😂😂 moze moje wymarzone imie "Felicja" zostanie nadane jeszcze w tym roku 🙈🙊🤣
 
reklama
Heheh super ! Czyli instynkt działa 😁 ja dziś zdycham cały dzień mdli :/ i jeszcze stres przed jutrzejsza wizyta... 😬
Czy instynt dziala dowiemy sie jak na 100% zostanie potwierdzone 😅 ale oko same rozowe rzeczy na internecie wyszukuja🤣 najlepsze ze moja mama tez jest przekonana ze bedzie corka i juz ma mase rozowych ubranek nakupione 🤣🤣🤣 jak jednak chlopakby byl to bedzie niezla wyprawka 🙉🙈🤣 zycze powodzenia na wizycie. Dawaj znac po oczywiscie ❤
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny 😉 27 kwietnia zobaczyłam 2 kreski...
IMG_20200427_175254_1.jpg

Po ponad 15 latach od ostatniej ciąży. Mam 40 lat, dwóch synów (17 i 15 lat). To jest olbrzymie zaskoczenie i mam stracha jak diabli 🙂 Testy zrobiłam dwa... Bo nie mogłam uwierzyć... Śmieję się nawet, że nie mam pojęcia jak do tego doszło 😁 Jest to 36 dzień (5 tydzień). 6 maja mam pierwszą wizytą, teraz jestem w domu z lekkim zapaleniem oskrzeli i po każdym ataku kaszlu lecę do łazienki sprawdzić czy mały "obcy" nadal tam jest.
Trzymajcie za mnie kciuki 👍😊
A teraz postaram się nadrobić ten wątek 🙂
 
Cześć dziewczyny 😉 27 kwietnia zobaczyłam 2 kreski...Zobacz załącznik 1113165
Po ponad 15 latach od ostatniej ciąży. Mam 40 lat, dwóch synów (17 i 15 lat). To jest olbrzymie zaskoczenie i mam stracha jak diabli 🙂 Testy zrobiłam dwa... Bo nie mogłam uwierzyć... Śmieję się nawet, że nie mam pojęcia jak do tego doszło 😁 Jest to 36 dzień (5 tydzień). 6 maja mam pierwszą wizytą, teraz jestem w domu z lekkim zapaleniem oskrzeli i po każdym ataku kaszlu lecę do łazienki sprawdzić czy mały "obcy" nadal tam jest.
Trzymajcie za mnie kciuki 👍😊
A teraz postaram się nadrobić ten wątek 🙂
Oo super gratuluje ❤
 
Heheh super ! Czyli instynkt działa 😁 ja dziś zdycham cały dzień mdli :/ i jeszcze stres przed jutrzejsza wizyta... 😬

Kciuki za wizytę✊

Cześć dziewczyny 😉 27 kwietnia zobaczyłam 2 kreski...Zobacz załącznik 1113165
Po ponad 15 latach od ostatniej ciąży. Mam 40 lat, dwóch synów (17 i 15 lat). To jest olbrzymie zaskoczenie i mam stracha jak diabli 🙂 Testy zrobiłam dwa... Bo nie mogłam uwierzyć... Śmieję się nawet, że nie mam pojęcia jak do tego doszło 😁 Jest to 36 dzień (5 tydzień). 6 maja mam pierwszą wizytą, teraz jestem w domu z lekkim zapaleniem oskrzeli i po każdym ataku kaszlu lecę do łazienki sprawdzić czy mały "obcy" nadal tam jest.
Trzymajcie za mnie kciuki 👍😊
A teraz postaram się nadrobić ten wątek 🙂

Witaj :)super, szykują się zmiany u was :)

Znaczy zeby nie bylo ze zalezy mi na plci bo oczywiscie wazne by jedynie zdrowe bylo ale jednak zawsze mi sie marzylo strojenie w sukieneczki, fryzurki, pazurki 😂😂😂

Wiadomo,że zdrowie na pierwszym miejscu i to o nie się najbardziej martwimy ,ale o płci też pomarzyć można :)
 
reklama
Kciuki za wizytę✊



Witaj :)super, szykują się zmiany u was :)



Wiadomo,że zdrowie na pierwszym miejscu i to o nie się najbardziej martwimy ,ale o płci też pomarzyć można :)
Tez tak mysle ale wolalam napisac ze zdrowie na 1 miejscu bo jest masa osob ktore chetnie by sie na mnie zucily i na kazda osobe ktora "sobie tylko marzy" ze wiesz plec sie tylko liczy? Widzialam wlasnie na fb jeden post ze babka napisala ze jaka wam sie plec marzy i zaraz ją hejtowac zaczely "MADKI" 😅🤣😂
 
Do góry