reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny odebrałam wyniki i jestem trochę załamana: mcv, rdw-cv, rdw-sd wszystko już zaznaczone bo poniżej normy...
Tsh 2,32
No I mam pozytywny wynik na ciała ketonowe w moczu... czy któraś może się wypowiedzieć coś na ten temat ?

Teraz to już jestem załamana... boję się strasznie [emoji26][emoji26][emoji26]
Wyślij wyniki na priv lub jak chcesz wklej tu
 
reklama
Ja narazie tez nie mam żadnych bóli ani krwawień a jednak ten progesteron spada :) dziś zapytam się mojego lekarza o ten duphaston.
Jak mi spadl z 30 do 17 tez nic mi sie nie dzialo ale jednak nie wiadomo jakby bylo jesli nie wkroczylabym wtedy z tabletkami...jednak w ciagu 2 tygodni tak spadlo no to mysle ze zaczelo by spasac jeszcze bardziej a w drugim tygodniu spadl wiecej niz w pierwszym. Na szczescie sytuacja opanowana ale strachu sie najadłam....jeszcze mialam lekarza ktory mial mnie gdzies...duphaston jest dobry, nie zaszkodzi napewno a moze pomoc. Wiadomo czlowiek spokojniej sie czuje jak go przyjmuje 😊
 
Dziewczyny odebrałam wyniki i jestem trochę załamana: mcv, rdw-cv, rdw-sd wszystko już zaznaczone bo poniżej normy...
Tsh 2,32
No I mam pozytywny wynik na ciała ketonowe w moczu... czy któraś może się wypowiedzieć coś na ten temat ?

Teraz to już jestem załamana... boję się strasznie [emoji26][emoji26][emoji26]
A co to w ogole sa za badania
 
Dziewczyny od 4 maja otwierają hotele <3
Udało się, jadę na rocznicę w weekend 23-25 maja <3

wiem, że nie na temat ale tak się cieszę! Mieliśmy świętować w ogóle na urlopie za granicą jak wszystko ale w obecnych czasach to i inne miasto cieszy :D
Jej ale super :) My dziś obchodzimy rocznicę ślubu w domku:) A mieliśy siedzieć teraz na kanarach ;)Ale powiem wam szczerze, że wolę siedzieć w domku i być w ciąży niż siedzieć gdzieś na plaży z drinkiem.
 
Myślę, że dla większości z nas najważniejsze żeby było zdrowe i prawidłowo się rozwijało az do grudnia ;) A to, ze preferencje... i tak się kocha najbardziej na świecie czy chłopak czy dziewczyna :)
O dokładnie w punkt. Nawet jak mamy jakieś preferencje to co by się nie urodziło i tak będziemy je kochać całymi serduchami 😍 ja w pierwszej ciąży bardzo chciałam córkę. Po pierwszych prenatalnych dowiedziałam sie, że raczej dziewczynka. Nastawiłam się na babę i zdziwiłam się okrutnie i rozczarowałam zarazem jak się dowiedziałam po kilku tygodniach, że jednak jest chlopiec. Było mi przykro i trochę trwało zanim się z tym pogodziłam. A teraz kocham go tak bardzo i nie wyobrażam sobie, że miałby być dziewczynka 😍
 
Dziewczyny odebrałam wyniki i jestem trochę załamana: mcv, rdw-cv, rdw-sd wszystko już zaznaczone bo poniżej normy...
Tsh 2,32
No I mam pozytywny wynik na ciała ketonowe w moczu... czy któraś może się wypowiedzieć coś na ten temat ?

Teraz to już jestem załamana... boję się strasznie [emoji26][emoji26][emoji26]
Spokojnie ;) może jakas teleporada?

Normy w ciąży są trochę inne, a poza tym nawet jeśli są lekkie nieprawidłowości to lekarz na pewno da leki na wyrównanie ;)

a ketony podobno mogą być wynikiem wymiotów nawet. A jak glukoza?
 
Jej ale super :) My dziś obchodzimy rocznicę ślubu w domku:) A mieliśy siedzieć teraz na kanarach ;)Ale powiem wam szczerze, że wolę siedzieć w domku i być w ciąży niż siedzieć gdzieś na plaży z drinkiem.
Ja wole siedzieć na plaży w ciąży z bezalkoholowym drinkiem 😆 No ale to się nie wydarzy wiec jest plan b, dom był planem c, tez może być fajnie ;)

szczęścia i miłości z okazji rocznicy!
 
reklama
Do góry