reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Przy cukrzycy, wymiotach, jak mało jadłaś, po większym wysiłku fizycznym.
Warto powtórzyć badanie. Może być tak, że dziś są, a jutro juz będzie wynik ok
Dziewczyny odebrałam wyniki i jestem trochę załamana: mcv, rdw-cv, rdw-sd wszystko już zaznaczone bo poniżej normy...
Tsh 2,32
No I mam pozytywny wynik na ciała ketonowe w moczu... czy któraś może się wypowiedzieć coś na ten temat ?

Teraz to już jestem załamana... boję się strasznie [emoji26][emoji26][emoji26]
 
reklama
Moi rodzice, teściowie i moja przyjaciółka i jej mąż dowiedzieli się od razu, ale poprosiliśmy, żeby zachowali to póki co dla siebie :) reszcie bliskich osób powiemy pewnie najwczesniej za miesiąc, dwa.
U mnie wiedzą moi rodzice i mój brat bo z nimi mieszka. Wie też moja najbliższą przyjaciolka. Teściom ani nikomu z rodziny meza nie mówilismy bo oni wszyscy od razu rozgadają komu popadnie. A jeszcze nie chcemy mówić wszystkim bo to jeszcze wcześnie.
 
Dziewczyny odebrałam wyniki i jestem trochę załamana: mcv, rdw-cv, rdw-sd wszystko już zaznaczone bo poniżej normy...
Tsh 2,32
No I mam pozytywny wynik na ciała ketonowe w moczu... czy któraś może się wypowiedzieć coś na ten temat ?

Teraz to już jestem załamana... boję się strasznie [emoji26][emoji26][emoji26]
Też mi ostatnio wyszły ciała ketonowe w moczu. Lekarka która zlecała badanie skomentowała wynik pytaniem czy mam cukrzycę, silne wymioty, nie mogę jeść lub przerwa między kolacją a pobraniem porannego moczu była bardzo długa... 🤷‍♀️ Cukrzycy przed ciąża nie miałam, glukoza z 8 kwietnia w normie, a z jedzeniem nie mam problemu i nie wymiotuję...
Wystraszyłam się bo od razu mi to pachniało cukrzycą ciążową, ale lekarz u którego będę prowadziła ciążę powiedział że obecność ciał ketonowych we wczesnej ciąży może się zdarzyć i nie jest to powód do niepokoju. Więc mu zaufałam i myślę że za jakieś 2 tygodnie zrobię powtórne badanie i od razu glukoze, żeby zobaczyć czy nie wzrosła.
 
Ja mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn korzystających z usług luxmed , na teleporadzie zostanę umówiona na usg ? Do tego samego lekarza ?
 
Ja mam wczesna ciążę, ale powiedziałam mojej przyjaciółce ona urodziła w październiku dziecko 😁 a w weekend powiem rodzica oraz bratu. Mąż chce też powiedzieć przyjacielowi. A reszta dowie dopiero w czerwcu 😁 jeszcze tak fajnie sklada się że 1 trymestr kończy mi się moja 1 rocznicę ślubu, a 2 trymestr w moje urodziny 😁 Musi być dobrze 😁
 
Ja mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn korzystających z usług luxmed , na teleporadzie zostanę umówiona na usg ? Do tego samego lekarza ?

Ja rozmawiałam z moją lekarką i ona mnie zapisała do siebie na wizytę, prowadzenie ciąży z usg :) Ale możliwe, że zapisują też do innych, nie wiem na ile to moje szczęście (bo chciałam żeby ona prowadziła) a na ile regularna praktyka w luxmedzie :)
 
reklama
Do góry