reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja miałam dopiero po 30 tc ale dużo wyższe i brałam dopegyt być MoZe już musisz brać
Lekarz na razie kazał. Mi mierzyć 3 razy dziennie... Wizyta 12 maja... Mówiła też że w tak wcześnie ciąży takie ciśnienie może grozić poronieniem i obumarciem płodu... Serduszka nie było i juz mam czarne scenariusze...
 
reklama
Lekarz na razie kazał. Mi mierzyć 3 razy dziennie... Wizyta 12 maja... Mówiła też że w tak wcześnie ciąży takie ciśnienie może grozić poronieniem i obumarciem płodu... Serduszka nie było i juz mam czarne scenariusze...

Naprawdę nie wiem jak jest na wczesnym etapie ponieważ u mnie spowodowało to zatrzymanie wzrostu małego ale to było od około 33-37 tygodnia , kiedy leżałam w szpitalu i mnie monitorowali , leki na mnie nie działały . Każdy przypadek jest inny a może właśnie nadmiernie się denerwujesz tym ? Spróbuj się odprężyć prześpij i wtedy mierz :)
 
Naprawdę nie wiem jak jest na wczesnym etapie ponieważ u mnie spowodowało to zatrzymanie wzrostu małego ale to było od około 33-37 tygodnia , kiedy leżałam w szpitalu i mnie monitorowali , leki na mnie nie działały . Każdy przypadek jest inny a może właśnie nadmiernie się denerwujesz tym ? Spróbuj się odprężyć prześpij i wtedy mierz :)
Po tym kiedy wstaje rano nie czuję stresu a pomimo tego ciśnienie wysokie... U lekarza myślałam że spowodowane to jest wizyta... Sama nie wiem
 
Z tym że ja nie wymiotuje... glukoza 4,9 norma u mnie (3.9-5.8)
A masz możliwość jakiejś teleporady, wizyty czy nawet czatu z lekarzem? Albo jakiś komentarz do wyniku jest dołączony? Moim zdaniem nie ma co samemu wyciągać pochopnych wniosków, może być tak, że te normy dla ciężarnych są jednak trochę inne i wszystko da się łatwo wyrównać ;)
 
reklama
Do góry